Zavrieť

Porady

Danove priznanie postou ???

som fyzicka osoba a mam vypracovane danove priznanie ... je mozne ho odoslat doporucene postou DU prislusnemu sidlu bydliska, alebo sa da odovzdat len osobne ?

Vopred vdaka za promptnu odpoved ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivustek je offline (nepripojený) ivustek

    Iveta ivustek
    Nyyankees Pozri príspevok
    A ako ho treba poslat? Len doporucene staci? A ked ho poslem postou, nebudem mat potvrdenie (ten papier na ktory mi da DU peciatku, podpis ze je prevzaty)?
    V tom prípade si uschovajte podací lístok z pošty.

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    PrenajomTN Pozri príspevok
    som fyzicka osoba a mam vypracovane danove priznanie ... je mozne ho odoslat doporucene postou DU prislusnemu sidlu bydliska, alebo sa da odovzdat len osobne ?

    Vopred vdaka za promptnu odpoved ....
    môžeš ho poslať aj poštou, pečiatka najneskoršieho dátumu musí byť 31.3.2010

    Nyyankees je offline (nepripojený) Nyyankees

    Pokusam sa vlastne zistit... ...viac Nyyankees
    A ako ho treba poslat? Len doporucene staci? A ked ho poslem postou, nebudem mat potvrdenie (ten papier na ktory mi da DU peciatku, podpis ze je prevzaty)?

    Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

    Ivenka
    Ak nebudeš riešiť v buducnosti uver a podobne veci, kde budeš potrebovať pečiatku z DU tak môžeš poštou doporučene. Ale zákon schvalnosti je ten, že do buducna tu pečiatku potrebovať budeš.

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    Ivenka Pozri príspevok
    Ak nebudeš riešiť v buducnosti uver a podobne veci, kde budeš potrebovať pečiatku z DU tak môžeš poštou doporučene. Ale zákon schvalnosti je ten, že do buducna tu pečiatku potrebovať budeš.
    najlepšie je podať osobne, aby ste mali aj potvrdené potvrdenie o podaní DP
    pretože aj keď pošlete poštou ako doporučenú zásielku, na podacom lístku nie je uvedené čo v tom liste je, preto v prípade problémov s daňovým úradom je ťažké dokázať, že v tom liste naozaj odišlo DP, ale samozrejme je potrebné podací lístok uschovať a na ňom si poznačte pre vlastnú potrebu - podanie DP

    janka67 je offline (nepripojený) janka67

    janka67
    Nyyankees Pozri príspevok
    A ako ho treba poslat? Len doporucene staci? A ked ho poslem postou, nebudem mat potvrdenie (ten papier na ktory mi da DU peciatku, podpis ze je prevzaty)?
    Ja ak posielam poštou tak doporučene a ešte aj s tzv. doručenkou. Doručenku mi po prevzatí a podpísaní doručí pošta na moju adresu.

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    DObrý večer, prosím vás dokedy je otvorená hlavná pošta v bratislave? Ďakujem pekne

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    ormika Pozri príspevok
    DObrý večer, prosím vás dokedy je otvorená hlavná pošta v bratislave? Ďakujem pekne
    v rádiu som počula, že do polnoci

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    pozor do polnoci je otvorená asi len pošta na Tomášikovej pri stanici Nové Mesto.
    Bratislava 1 07:00 22:00 Námestie SNP 35, BRATISLAVA I BA
    Bratislava 214 07:00 19:30 Uzbecká 4, BRATISLAVA II BA
    Bratislava 4 08:00 20:00 Karloveská 34, BRATISLAVA IV BA
    Bratislava 5 07:30 20:00 Vlastenecké námestie 4, Bratislava V BA

    Až 112 pôšt bude 31. marca otvorených dlhšie

    Slovenská pošta vychádza v ústrety svojim klientom pri podávaní daňových priznaní a upravuje otváracie hodiny 112 pôšt. Dňa 31. marca 2010 budú mať tieto pošty predĺžené otváracie hodiny. V Bratislave je dokonca možné podať daňové priznanie alebo zaplatiť daň na non-stop pošte na Tomášikovej ulici až do polnoci. Košičanom poskytne služby aj novootvorená pobočka Pošty Košice 19 v obchodnom dome Tesco, ktorá bude otvorená do 21:00 hod.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.