Zavrieť

Porady

DP riadok 54

ahojte chcem sa opytat na riadok cislo 54 pri vyplnani danoveho prizania FO tam pisu ze riadok č.45 alebo č.48 ak mam na riadku 45 nejaku sumu a na riadku č. 48 mam nulu tak uvediem tu sumu co mam na riadku 45 alebo uvediem 0? ako je to s opravnym danovym priznanim lebo som podala danove priznanie a zistila som ze nieco som tam zle vyplnila tak by som chcela podat opravne? budu ho brat ako keby som podala normalne alebo bude potom problem s peniazmi ze mi pridu neskor? dakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    staankaa Pozri príspevok
    ahojte chcem sa opytat na riadok cislo 54 pri vyplnani danoveho prizania FO tam pisu ze riadok č.45 alebo č.48 ak mam na riadku 45 nejaku sumu a na riadku č. 48 mam nulu tak uvediem tu sumu co mam na riadku 45 alebo uvediem 0? ako je to s opravnym danovym priznanim lebo som podala danove priznanie a zistila som ze nieco som tam zle vyplnila tak by som chcela podat opravne? budu ho brat ako keby som podala normalne alebo bude potom problem s peniazmi ze mi pridu neskor? dakujem..
    Keď budeš dávať opravné DP, tak to čo si podala sa nebude vôbec brať do úvahy. Ak máš na r. 45 uvedenú daň a do r. 46 uvedieš úhrn vyňatých príjmov tak na r. 48 môžeš napísať nulu.

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    ale na riadku 46 uhrn vynatych prijmov sa uvadzaju prijmy zo zahranicia a ak ich nemal tak tam bude 0 a potom na riadku 54 by mala byt ta dan co je na riadku 45 rozumiem tomu spravne? a ak mal aj prijmy zo zahranicia tak ked na riadku 46 bude uvedena uhrn prijmov tak na riadku 48 bude nula dakujem

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    a ked chcem podat opravne danove priznanie tak to vyplnim ako keby som podavala riadne a len zaciarknem ze je to opravne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.