Zavrieť

Porady

Vykázanie zostatku dotácie v jednoduchom uctovnictve

Prosím Vás o pomoc:

Ku koncu roka mi ostala nevyčerpaná dotácia z UPSVaR cca 2000 €, ktoru mám dočerpať do marca 2011. Mám tento zostatok dotácie vykázať k 31.12.2009 vo výkaze majetku a záväzkov ako záväzok?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ppetka je offline (nepripojený) ppetka

    ppetka
    Chcela by som sa opýtať jednu vec ohľadom dotácie...keď sa v roku 2012 nečerpalo z dotácie nič (čerpanie skončilo v 01/2013), tak v roku 2012 neúčtujem z tejto dotácie do peň.denníka, dotácia sa prenáša na rok 2013, a keď sa nevyčerpá, tak sa vráti ÚP?

    hronka je offline (nepripojený) hronka

    hronka
    ppetka Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať jednu vec ohľadom dotácie...keď sa v roku 2012 nečerpalo z dotácie nič (čerpanie skončilo v 01/2013), tak v roku 2012 neúčtujem z tejto dotácie do peň.denníka, dotácia sa prenáša na rok 2013, a keď sa nevyčerpá, tak sa vráti ÚP?
    Treba si prečítať zmluvu s ÚP, je to tam napísané. Ja som mala taký prípad, že nevyčerpaná dotácia by sa mala vrátiť späť ÚPSVaR.

    Vykázanie zostatku dotácie v jednoduchom uctovnictve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.