Zavrieť

Porady

Exekúcia zamestnanca

Dobrý den,
som tu po prvý raz. Potrebujem poradit. V roku 2009 sme dostali príkaz na zacatie exekúcie zamestnanca. Následne sme zacali zrážať zo mzdy. Po pár mesiacoch si zamestnanec zvyšnú sumu uhradil sám v hotovosti. Ako sa mám zbaviť záväzku voči exekútorovi? Akou predkontáiou? Potrebujem zvyšnú sumu zlikvidovať, ale neviem si radi. Dopredu ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mkatka je offline (nepripojený) mkatka

    mkatka
    LUkvetka Pozri príspevok
    Dobrý den,
    som tu po prvý raz. Potrebujem poradit. V roku 2009 sme dostali príkaz na zacatie exekúcie zamestnanca. Následne sme zacali zrážať zo mzdy. Po pár mesiacoch si zamestnanec zvyšnú sumu uhradil sám v hotovosti. Ako sa mám zbaviť záväzku voči exekútorovi? Akou predkontáiou? Potrebujem zvyšnú sumu zlikvidovať, ale neviem si radi. Dopredu ďakujem
    Ak máš list od exekútora, že exekúcia je už bezpredmetná z dôvodu úhrady pohľadávky, tak zrazenú a zadržanú mzdu zamestnancovi musíš vrátiť.

    LUkvetka je offline (nepripojený) LUkvetka

    LUkvetka
    Ale zamestnanec uhradil uz len zostatkovu cenu. Celková suma bola 950 eur, stiahli sme mu 250 a zvysok 700 eur si uhradil sam. Ale ako to mam zuctovat a zlikvidovat zo zavazkou? Iba mam prepisat sumu, ktora mu mala byt stahovana z povodnych 950 na 250 eur? Pls nemozem ukoncit kontrolu, este toto mi treba zauctovat.
    Dakujem

    Exekúcia zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.