Zavrieť

Porady

fakturovanie - vedenie účtovníctva

ahojte

chcel by som vedieť čo všetko môžem do faktúry napísať, ak mám živnosť na vedenie účtovníctva ? môžem tam písať aj DP, RZZP, poradenstvo v oblasti účtovníctva ... služby v oblasti účtovníctva ? alebo mozem dat do faktury spravne len "vedenie uctovnictva" a nic viac ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ja osobne zvyknem písať - vedenie účtovníctva + vyhotovenie ročnej závierky + RZZP.

    hena22 je offline (nepripojený) hena22

    hena22
    mysimis Pozri príspevok
    Ja osobne zvyknem písať - vedenie účtovníctva + vyhotovenie ročnej závierky + RZZP.
    a vyslovene sa vyhýbam formulácii "daňové priznanie" a "daňové poradenstvo"

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ja mám živnosť aj na daňové poradenstvo a preto som napísala text týkajúci sa vedenia účtovníctva.

    Z.E.Ú.S. je offline (nepripojený) Z.E.Ú.S.

    www.ekonomickesluzby.eu Som ekonóm, poskytujem finančné a účtovné služby. ...viac Z.E.Ú.S.
    áno ? mňa by zaujímalo, medzi aký typ živnosti sa považuje daňové poradenstvo , a aké sú podmienky na získanie tejto živnosti

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ja mám tento typ živnosti od r. 1991 a musela som onoho času vydokladovať vzdelanie a aj 10 ročnú prax. To čo potrebuješ toho času na takúto živnosť neviem, ale na živnostenskom úrade Ti určite poradia.

    xiastro je offline (nepripojený) xiastro

    som xiastro
    ak máš oprávnenie na poskytovanie daňového poradenstva, tak si musela aj vykonať skúšky na výkon daňového poradenstva. od roku 1992 to žiadna živnosť, samozrejme, nie je

    fakturovanie - vedenie účtovníctva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.