Zavrieť

Porady

zviditeľnenie sa

Dobrý deň poraĎáci, som začinajúca živnostníčka, účtovníčka a chcem sa zviditeľniť na internete. Ako? PoraĎte. VĎaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    vierocka1 Pozri príspevok
    Presne tak, potrebujem si hľadať klientelu. A môžem aj čakať a dúfať, ale dokedy?
    Asi by si mala hľadať vo svojom okolí. Z Bratislavy ti asi nebudú nosiť doklady. Zo začiatku to budeš mať ťažké. Podnikatelia väčšinou už majú svojich účtovníkov, a nie každý ich chce meniť v priebehu roka. A teraz podnikatelia skôr ukončujú ako rozbiehajú podnikanie. Skúšaj miestne inzeráty, alebo cez známych. Ty musíš ponúkať, inak o tebe nebudú vedieť.

    Alebo tu na Porade hore v modrej lište klikni na INZERCIA
    potom na
    hlavná strana inzercie

    A vlož si svoj inzerát.

    A text inzerátu si prečítaj a nech ti to niekto odobrí. Daj si na tom záležať. Nech to znie seriózne. Aby to nedopadlo ako tu tvoj úvodný príspevok. Ten tiež každý nemusel pochopiť.
    Naposledy upravil marjankaj : 06.04.10 at 18:28

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Napríklad pohotovými a kvalitnými odpoveďami na otázky tu na porada.sk.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    vierocka1 Pozri príspevok
    Dobrý deň poraĎáci, som začinajúca živnostníčka, účtovníčka a chcem sa zviditeľniť na internete. Ako? PoraĎte. VĎaka.
    Prilož fotku.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    marjankaj Pozri príspevok
    Prilož fotku.
    Nebudem klikať ,ale vyslovím " nevhodné "

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Zita5 Pozri príspevok
    Nebudem klikať ,ale vyslovím " nevhodné "
    Asi za tým vidíš niečo, čo tam nie je. Mne sa otázka zdala nejasná, možno ako začínajúca účtovníčka hľadá klientelu. A Jozefova odpoveď je síce kvalitná, ale tiež neviem, či jej pomôže.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    marjankaj Pozri príspevok
    Asi za tým vidíš niečo, čo tam nie je. Mne sa otázka zdala nejasná, možno ako začínajúca účtovníčka hľadá klientelu. A Jozefova odpoveď je síce kvalitná, ale tiež neviem, či jej pomôže.
    Pozri si smajlíkov , myslím že hovoria za všetko , ja som za tým nič zlé nehľadala . Proste chcela som to trošku odľahčiť .

    vierocka1 je offline (nepripojený) vierocka1

    začínajúci podnikateľ vierocka1
    Presne tak, potrebujem si hľadať klientelu. A môžem aj čakať a dúfať, ale dokedy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.