Zavrieť

Porady

Mínus za zdanovacie obdobie

Zdravím poradaci ... nenasiel som vhodnu sekciu tak to skusim tu jedná sa o toto v roku 2009 som investoval, ksefty sa dobre nehybali atd a jednoducho som v danovom priznaní v mínuse. Naskitla sa mi dobrá obchodná pprilezitost s ktoorou som pocital este pred podaním danového priznania ale potrebujem ju zafinancovat prostredníctvom úveru, ale banky sa k tomu moc dobre nestavajú, aj ked navrrhnem zzalozenie viacerými nehnutelnostami. Jednoducho by som potreboval poradit co mam teraz robyt ako ziskat financne prostriedky jedná sa o sumu 155000 eur na nehnutelnost..... potrebujem poradit daku banku ktorá sa k tomu postavi ústretovo alebo nieco ine ..... dakujem pekne za príspevky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IvoM je offline (nepripojený) IvoM

    IvoM
    kiko85 Pozri príspevok
    Zdravím poradaci ... nenasiel som vhodnu sekciu tak to skusim tu jedná sa o toto v roku 2009 som investoval, ksefty sa dobre nehybali atd a jednoducho som v danovom priznaní v mínuse. Naskitla sa mi dobrá obchodná pprilezitost s ktoorou som pocital este pred podaním danového priznania ale potrebujem ju zafinancovat prostredníctvom úveru, ale banky sa k tomu moc dobre nestavajú, aj ked navrrhnem zzalozenie viacerými nehnutelnostami. Jednoducho by som potreboval poradit co mam teraz robyt ako ziskat financne prostriedky jedná sa o sumu 155000 eur na nehnutelnost..... potrebujem poradit daku banku ktorá sa k tomu postavi ústretovo alebo nieco ine ..... dakujem pekne za príspevky
    Kiko, toto nie je otázka do tejto sekcii /daň z príjmov/ a pochybujem že Ti niekto len na základe Tebou poskytnutej info /že potrebuješ 155000 EUR/ poradí. Skús sa obrátiť na nejakého finančného poradacu a prosím Ťa prečítaj si aspoň po sebe čo píšeš.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Nechcem Ťa kritizovať, ale určite by som v Tvojom prípade začal s vybranými slovami. Vo firme, v ktorej pracujem, životopisy obsahujúce chyby v pravopise okamžite hádžeme do koša.

    kiko85 je offline (nepripojený) kiko85

    kiko85
    viem ďakujem za info ale takú sekciu som nenašiel, a ohľadom toho pravopisu sa ospravedlňujem, ale písal som to strašne na rýchlo. A nevadí ja som chvel vedieť kto má a čí má niekto na to dáky osobitý názor. ďakujem

    Mínus za zdanovacie obdobie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.