Zavrieť

Porady

Zamestnanec na PN po dohode o ukončení PP

Chcem sa poradit,
zamestnanec si podal 10.4.2010 ziadost o ukoncenie PP dohodu k 30.4.2010. S vypovedou sme suhlasili, listom sme mu oznamili, ze s jeho ziadostou suhlasime (mame to aj od neho podpisane ako prevzate). Kedze mal este nevycerpanu dovolenku v praci uz nie je, ale dnes nam poslal PN-ku.
Ma to nejaky vplyv na ukoncenie pracovneho pomeru, alebo nie? Moze sa nejako zamestnanec neskor ohradit, ze ta jeho ziadost je neplatna?
Alebo pre nas jeho ziadost je konecna a my mu uz len zrusime dovolenku a na miesto toho vyplatime PN 10 dni a potom ju posleme na socialnu postovnu s tym, ze zamestnanec ukoncil pracovny pomer?

Podla mna kedze si dal ziadost pre nastupom na PN, tak jeho ziadost plati a pracovny pomeru mu tym skoncil. Len si nie som ista, ci sa nieco nezmenilo a ci nemoze po case vymyslat ...

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    Bambi23 Pozri príspevok
    Chcem sa poradit,
    zamestnanec si podal 10.4.2010 ziadost o ukoncenie PP dohodu k 30.4.2010. S vypovedou sme suhlasili, listom sme mu oznamili, ze s jeho ziadostou suhlasime (mame to aj od neho podpisane ako prevzate). Kedze mal este nevycerpanu dovolenku v praci uz nie je, ale dnes nam poslal PN-ku.
    Ma to nejaky vplyv na ukoncenie pracovneho pomeru, alebo nie? Moze sa nejako zamestnanec neskor ohradit, ze ta jeho ziadost je neplatna?
    Alebo pre nas jeho ziadost je konecna a my mu uz len zrusime dovolenku a na miesto toho vyplatime PN 10 dni a potom ju posleme na socialnu postovnu s tym, ze zamestnanec ukoncil pracovny pomer?

    Podla mna kedze si dal ziadost pre nastupom na PN, tak jeho ziadost plati a pracovny pomeru mu tym skoncil. Len si nie som ista, ci sa nieco nezmenilo a ci nemoze po case vymyslat ...

    Dakujem
    Jeho PP bude ukončený 30.04.2010. Ako píšeš, zaplatíte mu 10 dní PN, ktorú potom odstúpite na SP.

    Zamestnanec na PN po dohode o ukončení PP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.