Zavrieť

Porady

Maličký, súkromný, poraďácky predvolebný prieskum ( anonymný)

Anketa: V najbližších parlamentných voľbách podporím...

Počet hlasujúcich
83. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • SMER- SD

    10 12.05%
  • SNS

    3 3.61%
  • KDH

    3 3.61%
  • SDKU

    12 14.46%
  • SaS

    42 50.60%
  • HZDS

    0 0%
  • MOST- HíD

    5 6.02%
  • SMK

    0 0%
  • Inú stranu

    1 1.20%
  • Nikoho, všetci sú darmožráči

    7 8.43%
Ahojte, plne si uvedomujem,že porada je apolitický portál (), ale len tak pre zaujimavosť by ma zaujímalo zhruba aká strana má zo vzorky ľudí na Porade akú podporu momentálne na Slovensku...Nechcem aby to vyznelo ako reklama, ani ako hádanie sa-ide mi čisto len o fakt...Ja som najma zvedavý najma ako sa umiestnia strany KDH, SDKU, SaS- či SaS-ka zoberie SDKU veľa hlasov, či nie...-predpokladám,že z pravicových strán zvíťazí s najvačšou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou KDH...-ostatné už neviem nič...
Dúfam,že mi túto anketu nikto nezatrhne ,ale hádam nie...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Len aby to zostalo pri ankete...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Len aby to zostalo pri ankete...
Nič iné len anketa, však vieš, že ja vždy dávam len slušné,priechodné témy...- Však som nejaký slušný chalanisko z Petržalky...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 25.04.10 at 15:23
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja som na Teba nemyslela. Rôzne názory bývajú medzi členmi Porady, a nie každý sa ustáli na vhodnom slove.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
ja som na Teba nemyslela. Rôzne názory bývajú medzi členmi Porady, a nie každý sa ustáli na vhodnom slove.
ja si to berem na starosť,že sa to nezvrhne- už sa to aj rozbehlo..., SaS-ka začala zostra...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nič iné len anketa, však vieš, že ja vždy dávam len slušné,priechodné témy...
Veď práve toho sa "obávam"
A nezabudol si na Záhradníka s Kollárom? Tí nám sľubujú nižšie dane a odvody. Či si ich hodil do jedného vreca s ostatnými?
A tí na prvých miestach sa už aj tak "ukázali"
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
Veď práve toho sa "obávam"
A nezabudol si na Záhradníka s Kollárom? Tí nám sľubujú nižšie dane a odvody. Či si ich hodil do jedného vreca s ostatnými?
A tí na prvých miestach sa už aj tak "ukázali"
Ja neviem ale Braňkovi som nedával velké šance tak som ich dal aj s SDĽ do ostatných...
Ale za to ten Jožko Hrdlička podomnou je celkom sympaťak, ta ňe...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem ale Braňkovi som nedával velké šance tak som ich dal aj s SDĽ do ostatných...
Ale za to ten Jožko Hrdlička podomnou je celkom sympaťak, ta ňe...
Ono je to jedno. Všetci chcú naše dobro. Len si ho nedajme vziať.
7 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Aj tak si myslím že tento priesku nedopadne pravdivo.Tu sú v priemere o moc inteligentnejší ľudia ako je priemer v SK.
4 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ahojte, plne si uvedomujem,že porada je apolitický portál (), ale len tak pre zaujimavosť by ma zaujímalo zhruba aká strana má zo vzorky ľudí na Porade akú podporu momentálne na Slovensku...Nechcem aby to vyznelo ako reklama, ani ako hádanie sa-ide mi čisto len o fakt...Ja som najma zvedavý najma ako sa umiestnia strany KDH, SDKU, SaS- či SaS-ka zoberie SDKU veľa hlasov, či nie...-predpokladám,že z pravicových strán zvíťazí s najvačšou pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou KDH...-ostatné už neviem nič...
Dúfam,že mi túto anketu nikto nezatrhne ,ale hádam nie...
Túto anketu ti celkom určite nikto nezatrhne. Na Porade SaS prevalcuje všetky strany, lebo nad Poradou vlajka SaS je vztýčená už dávno.
Tvoja Danilka, čo Poradu vníma apoliticky.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
Túto anketu ti celkom určite nikto nezatrhne. Na Porade SaS prevalcuje všetky strany, lebo nad Poradou vlajka SaS je vztýčená už dávno.
Tvoja Danilka, čo Poradu vníma apoliticky.
Ale danilka, všetko je v pohodičke, o nič nejde...- takisto som nemyslel, že uvidím tvoj súhlas s Pauliným príspevkom, ale akceptujem to...

Idem sa liečiť týmto-,údajne to pomáha...


Teplo, Ticho, Tekutiny, Tišenie bolesti, Transport = 5T
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja si to berem na starosť,že sa to nezvrhne- už sa to aj rozbehlo..., SaS-ka začala zostra...
Danila Pozri príspevok
Túto anketu ti celkom určite nikto nezatrhne. Na Porade SaS prevalcuje všetky strany, lebo nad Poradou vlajka SaS je vztýčená už dávno.
Tvoja Danilka, čo Poradu vníma apoliticky.
Výnimočne s Tebou, Stanko, nesúhlasím, naopak, súhlasím s tým, že je to. Ak si uvedomuješ, že Porada je apolitická, tak potom načo to robíš? Len tak z rozmaru, lebo Ťa to zaujíma, spúšťaš zas jednu perspektívne hádavú tému?
Nič neustrážiš! Prečo nerobíš taký prieskum na Facebooku, kde je to povolené, há?

Nesúhlasím ani s Danilkou. Ja verím, že niektorý z moderátorov pozbiera odvahu a túto anketu vymaže, aby po nej nezostala ani pamiatka.
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Výnimočne s Tebou, Stanko, nesúhlasím, naopak, súhlasím s tým, že je to Ak si uvedomuješ, že porada je apolitická, tak potom načo to robíš? len tak z rozmaru spúšťaš zas jednu perspektívne hádavú tému?
Nič neustrážiš! Prečo nerobíš taký prieskum na Facebooku, kde je to povolené, há?

Nesúhlasím ani s Danilkou. Ja verím, že niektorý z moderátorov pozbiera odvahu a túto anketu vymaže, aby po nej nezostala ani pamiatka.
Peti a jožko hrdlička podomnou je apolitický...,bééééééééééééééé, hneváš ma akože...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Výnimočne s Tebou, Stanko, nesúhlasím, naopak, súhlasím s tým, že je to. Ak si uvedomuješ, že Porada je apolitická, tak potom načo to robíš? Len tak z rozmaru, lebo Ťa to zaujíma, spúšťaš zas jednu perspektívne hádavú tému?
Nič neustrážiš! Prečo nerobíš taký prieskum na Facebooku, kde je to povolené, há?

Nesúhlasím ani s Danilkou. Ja verím, že niektorý z moderátorov pozbiera odvahu a túto anketu vymaže, aby po nej nezostala ani pamiatka.
Peti, v poslednom čase si na mňa nejaká zlá..., a ešte ti aj bišonika pochvalim a ty si na mňa zlááá
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Peti a jožko hrdlička podomnou je apolitický...,bééééééééééééééé, hneváš ma akože...
Stanko, reklama, Hrdlička ani Blaho, to nie je Tvoja vec. Až budeš vlastníkom portálu, potom tam môžeš mať čo len chceš, pokiaľ to nie je zakázané. A už som zistila, že nie je potrebné byť vždy v prvej línii. A čo vlastne chceš tou anketou zistiť ? Pre zaujímavosť? Ak má súkromný charakter, tak potom ju rob súkromne. Ak sú nejaké pravidlá, tak by bolo dobré sa ich držať.
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, reklama, Hrdlička ani Blahoto, nie je Tvoja vec. Až budeš vlastníkom portálu, potom tam môžeš mať čo len chceš, pokiaľ to nie je zakázané. A už som zistila, že nie je potrebné byť vždy v prvej línii. A čo vlastne chceš tou anketou zistiť ? Pre zaujímavosť? Ak má súkromný charakter, tak potom ju rob súkromne. Ak sú nejaké pravidlá, tak by bolo dobré sa ich držať.
Podozrivo, začínaš sa zbližovať s Richardom,hmhm,hmhm
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Podozrivo, začínaš sa zbližovať s Richardom,hmhm,hmhm

A čo na tom.
Podozrivejšie by bolo, keby si sa s ním začal zbližovať ty.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Peti, v poslednom čase si na mňa nejaká zlá..., a ešte ti aj bišonika pochvalim a ty si na mňa zlááá
Stanko, keď si mi pochválil bišonika, bola som úplne na mäkko. Ale rozozlila som sa, keď ešte aj napíšeš, že vieš, že sa nemá, ale just, a len tak zo zvedavosti. Ale inak Ty si môj dobrý kamarát. Len s týmto s Tebou nesúhlasím.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
A čo na tom.
Podozrivejšie by bolo, keby si sa s ním začal zbližovať ty.
Náhodou Richard je celkom fešák...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Stanko, keď si mi pochválil bišonika, bola som úplne na mäkko. Ale rozozlila som sa, keď ešte aj napíšeš, že vieš, že sa nemá, ale just, a len tak zo zvedavosti. Ale inak Ty si môj dobrý kamarát. Len s týmto s Tebou nesúhlasím.
Ale však Peti, všetko je na porádečku-zas vieš, že ja to berem zo žartu, aj keď mi občas znadáš...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať