Zavrieť

Porady

Bytobranie na Markíze

snáď milá osôbka
Čisto teoretická otázka: ešte pred tým ako pošlem SMS, čím sa zúčastním hry o byt v Bratislave, by mi malo byť jasné, ako je to so zdaňovaním takejto výhry, priemerná cena bytu je cca 5 mil.Sk, tak musím ho zdaniť /daň z príjmu/ alebo nie??
Usporiadat
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091




PS: mala som znamu, ktora vyhrala auto v tombole, a nasledne, hned po oznameni vyhry, zacala sa zlostit, ze musi este aj dan vyplatit
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
Čisto teoretická otázka: ešte pred tým ako pošlem SMS, čím sa zúčastním hry o byt v Bratislave, by mi malo byť jasné, ako je to so zdaňovaním takejto výhry, priemerná cena bytu je cca 5 mil.Sk, tak musím ho zdaniť /daň z príjmu/ alebo nie??
to sa robi tak ze vyhlasovatel sutaze ti doda dekret o cene vyhratej veci a ty to pekne zdanis-takze pocitaj ze zaplatis zhruba milion na dani.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mona091 Pozri príspevok



PS: mala som znamu, ktora vyhrala auto v tombole, a nasledne, hned po oznameni vyhry, zacala sa zlostit, ze musi este aj dan vyplatit
ak nemala na dan~mala obratom auto predat.
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ak nemala na dan~mala obratom auto predat.
riesenia su stale, pobavila ma jej reakcia na vyhru
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to sa robi tak ze vyhlasovatel sutaze ti doda dekret o cene vyhratej veci a ty to pekne zdanis-takze pocitaj ze zaplatis zhruba milion na dani.

ja by som kupila aj viac bytov za mil. v danej lokalite
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
Čisto teoretická otázka: ešte pred tým ako pošlem SMS, čím sa zúčastním hry o byt v Bratislave, by mi malo byť jasné, ako je to so zdaňovaním takejto výhry, priemerná cena bytu je cca 5 mil.Sk, tak musím ho zdaniť /daň z príjmu/ alebo nie??

kludne posli SMS, urcite tu hned potom najdes rady
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mona091 Pozri príspevok
ja by som kupila aj viac bytov za mil. v danej lokalite
:-).za melon by som ho aj ja zobral
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Stanislav 1975 Pozri príspevok
:-).za melon by som ho aj ja zobral
takze ani Ty by si sa nejedoval, ak by si vyhral
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Len trošku mimotémy: ak máte telefón napísaný na PO, tak sms neposielajte, čítala som si až potom podmienky súťaže a tam je napísané, že len FO, na kt. je telefón napísaný môže súťažiť ..
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

grammatika Pozri príspevok
Len trošku mimotémy: ak máte telefón napísaný na PO, tak sms neposielajte, čítala som si až potom podmienky súťaže a tam je napísané, že len FO, na kt. je telefón napísaný môže súťažiť ..
áno???-tak to je potom dobrý odfajč- náhodou niekoho vylosujú a potom povedia, bohužial z firemného telefonu to neplatí-máte smolu...
Ale aj tak sa je asi lepšie takých súťaží nezúčastnovať- je to dost celé také neprehľadné...
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Podmienky účasti v súťaži: Za účastníka súťaže sa považuje fyzická osoba, ktorá v čase konania súťaže:
a) je koncovým užívateľom verejných elektronických komunikačných služieb poskytovaných spoločnosťou Orange, spoločnosťou T-Mobile alebo spoločnosťou O2, ktorý využíva platené verejné elektronické komunikačné služby na základe písomnej zmluvy o pripojení alebo je koncovým užívateľom predplatenej verejnej elektronickej komunikačnej služby
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

grammatika Pozri príspevok
Podmienky účasti v súťaži: Za účastníka súťaže sa považuje fyzická osoba, ktorá v čase konania súťaže:
a) je koncovým užívateľom verejných elektronických komunikačných služieb poskytovaných spoločnosťou Orange, spoločnosťou T-Mobile alebo spoločnosťou O2, ktorý využíva platené verejné elektronické komunikačné služby na základe písomnej zmluvy o pripojení alebo je koncovým užívateľom predplatenej verejnej elektronickej komunikačnej služby
no pekne...
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no pekne...
veru, a prečítala som si to až potom, škoda 2 €
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

grammatika Pozri príspevok
veru, a prečítala som si to až potom, škoda 2 €
teraz sa modli, aby ťa nevylosovali...
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Stanislav 1975 Pozri príspevok
teraz sa modli, aby ťa nevylosovali...
určite nevylosovali...lebo mi už nechodia žiadne smsky, aby som si niečo dobila...ale aj tak tie podmienky sú také všelijaké...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

grammatika Pozri príspevok
určite nevylosovali...lebo mi už nechodia žiadne smsky, aby som si niečo dobila...ale aj tak tie podmienky sú také všelijaké...
tak už si dobila? nebi toľko...
0 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tak už si dobila? nebi toľko...
nechceš konkurenciu, priznaj všetky tie kredity

...to len tá prvá sms, nalákali ma pri sledovaní Tv...viem, nikdy to nerobím, ale? nikdy nebolo nikdy
A hneď ako som to poslala, som sadla za net...mala som byť šikovnejšia
0 0
Ester plus Ester plus

Ester plus je offline (nepripojený) Ester plus

Keď vám príje SMS, že získavete prémiu niekoľko žrebov, čo stojí potvrdenie takejto SMS.
0 0
00flash00 00flash00

00flash00 je offline (nepripojený) 00flash00

tak v tomto pripade neviem ci som opravnený ziadat stiahnute peniaze spat? Oni by si to mali filtrovat a PO by tie sms ze vyhraj byt ani nemali chodit, mna len teraz napadlo ze moj telefon ma otec v nakladoch a poslal som uz zo 7sms, a ketze sutazit takyto telefon nemoze, preco mu vobec chodia taketo sms? to je zavadzanie nie? mam vobec skusit poslat podnet na reklamaciu?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
a vy tejto súťaži veríte, že je regulérna? Ja teda nie.
Žrebovanie nie je verejné.
Výzvy na posielanie smsiek chodia právnickým osobám - žiadna selekcia. V smske nie je vôbec uvedená cena spätnej sms. Na začiatku, ešte uvádzali 2 EUR, ale prestalo to.
Za odoslanie BONUSu, alebo za nejakých 50000 fiktívnych žrebov to určite 2 EUR nebude.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať