Zavrieť

Porady

Egypt - Pyramisa beach, resort

Dobrý deň, bol už niekto v tomto hoteli v Hurghade? Ak áno, napíšte mi niečo nom. Ideme tam 9.mája na dovolenku s manželom a 16 mesačnou dcérou. Dakujem za info. Aké peniaze si tam treba inak vziať?
tina
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Žiadanejšie sú doláre. Nepohrdnú ani eurom, ale menia nevýhodnejšie - domáci. Delegátom cestovnej kancelárie je to jedno. Ale so 16 mesačnám dieťaťom asi po výletoch chodiť nebudete. Vhodné je mať po ruke 1-dolárové bankovky na bakšiš.

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Macka Pozri príspevok
    osobne som nebola, ale tu som našla nejaké recenzie, ale sú dosť v protiklade:
    http://recenzie-hotelov.lastminute.s...elov/?ID=20760
    Vo všetkých recenziách nájdeš protichodné názory. Veľa záleží na náročnosti klienta. Ber do úvahy to, že to nie je Európa. Napriek všetkým ich nesostatkom a odlišnostiam stojí za to, vyskúšať.
    Pozrela som aj recenzie, prevažne sú pozitívne. Netreba zabudnúť, že si v Afrike a bakšiš sa berie za štandard. Takže treba naň čosi obetovať.
    Naposledy upravil Zuziana : 05.05.10 at 12:44

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Pred zakladaním novej témy skús použiť vyhľadávač
    http://www.porada.sk/1273131-post26.html

    príp. zadaj slovo "Egypt" , je tu viac tém ...
    Naposledy upravil arizona : 05.05.10 at 12:46

    Macka je offline (nepripojený) Macka

    Macka
    Zuziana,
    ...určite máš pravdu, závisí od toho čo od dovolenky očakávaš, s kým ideš , aké máš nároky, atď. Lebo sú ľudia ktorí nie sú spokojní nikde a s ničím... Aj keď na druhej strane ak za niečo čo je sľúbené aj zaplatím, tak očakávam aj dodržanie týchto sľubov.Našťastie dnes už existuje internet a preto ak ja niekam cestujem tak ho poriadne " prevetrám". Ja som bola zatiaľ spokojná všade kde som cestovala, našťastie. Ale po mojich skúsenostiach už jazdím a budem len bez cestovky, aj keď pripúšťam ,že do Egypta by som to asi na vlastnú päsť neriskla.treba však zobrať do úvahy, že je to proste arabská krajina a pripraviť sa na to.Osobne som bola čo sa týka arabských krajín len v Tunisku, a bola som spokojná, keďže som vedela do čoho idem.Želám krásnu dovolenku.

    Egypt - Pyramisa beach, resort

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.