Zavrieť

Porady

elektricke nátačky

Dobrý deň, máte skúsenosti s úpravou účesu použitím elektrických nátačiek? Ďakujem za informácie.
Usporiadat
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

Anna nemam skusenosti, ale po precitani prispevkov na http://www.omlazeni.cz/elektricke-na...33-3466-0.html
som naozaj nalomena kupit is ich... tym viac, ze sa venujem vizazistike a nebudem musiet hodinu stat nad modelkou s kulmou v ruke...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Lenka, ďakujem, sú tam len samé chvály, chcem si ich objednať v internetovom obchode, ich cena je cca 40 €.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Anna123 Pozri príspevok
Dobrý deň, máte skúsenosti s úpravou účesu použitím elektrických nátačiek? Ďakujem za informácie.
Ja ich mám a používam ich vtedy, keď súrne potrebujem mať lepší účes. Mám s nimi dobré skúsenosti. Tiež mám nátačky na varenie - používam ich veľmi málo, varenie ma zaťažuje, preto som si zabezpečila elektrické nátačky.
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Aj ja už roky používam nátačky na varenie a už sa mi stalo, že som ich musela vyhodiť aj s nádobou v ktorej sa varili, preto si chcem zaobstarať elektrické nátačky. Elektrické nátačky sa dajú nahriať a potom sa vypnú?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Anna123 Pozri príspevok
Aj ja už roky používam nátačky na varenie a už sa mi stalo, že som ich musela vyhodiť aj s nádobou v ktorej sa varili, preto si chcem zaobstarať elektrické nátačky. Elektrické nátačky sa dajú nahriať a potom sa vypnú?
Nátačky zapneš do zásuvky a keď sú horúce, tak sa sfarbia na červeno indikátory tepla na nátačke. Môžeš robiť aj tak, že keď ich máš málo, tak tie, čo Ti na vlasoch vychladnú, odtočíš a dáš znovu nahriať.
1 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Ďakujem za informácie a ako dlho sa nahrievajú? Chcem si kúpiť značky Remington, oplatí sa ?
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

Ja mam so znackou Remington velmi dobre skusenosti... mam aj fen, hoci starsieho vydania, aj zehlicku a nedam na ne dopustit...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Anna123 Pozri príspevok
Ďakujem za informácie a ako dlho sa nahrievajú? Chcem si kúpiť značky Remington, oplatí sa ?
Ja ich mám už asi 25 rokov, dostala som ich hneď, ako ich začali predávať. Značku si nepamätám, ale fungujú stále, nahrievanie netrvá dlho. Ja mám dva druhy - väčší priemer a menší priemer. K tomu som si dokúpila tie tenšie a nahrievanie a natáčanie mi trvá asi nejakú štvrťhodinku.
1 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Ďakujem za informácie.
0 0
yenefer yenefer

yenefer je offline (nepripojený) yenefer

Anna123 Pozri príspevok
Ďakujem za informácie a ako dlho sa nahrievajú? Chcem si kúpiť značky Remington, oplatí sa ?
Áno, rozhodne sa oplatí :-) Mám ich už asi rok a nedám na ne dopustiť. Teda, ak sú to tie so zamatovým povrchom a klipsou na prichytenie vlasov. V živote som si predtým nedokázala sama vlasy natočiť, ale s týmto nebol najmenší problém.
0 0
yenefer yenefer

yenefer je offline (nepripojený) yenefer

Anna123 Pozri príspevok
Ďakujem za informácie a ako dlho sa nahrievajú? Chcem si kúpiť značky Remington, oplatí sa ?
Aha k tomu nahrievaniu. Nemajú indikátor, takže podľa návodu. Ja to robím už len tak od oka, že kým si vlasy umyjem a potom vysuším fénom tak sú nahriate až až.

Inak - sa nedajú s tými staršími modelmi vôbce porovnať.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

wagner Pozri príspevok
Ja ich mám už asi 25 rokov, dostala som ich hneď, ako ich začali predávať. Značku si nepamätám, ale fungujú stále, nahrievanie netrvá dlho. Ja mám dva druhy - väčší priemer a menší priemer. K tomu som si dokúpila tie tenšie a nahrievanie a natáčanie mi trvá asi nejakú štvrťhodinku.
Keď ich máš 25 rokov tak to bude značka Calliope, aj ja ich mám, je tam 9 tenších a 9 hrubších nátačiek, používala som ich roky rokúce každý deň, teraz sú už založené, ale občas ak chce dcéra mať kudrlinky, tak ich vytiahneme. Zohrievajú sa približne 5 minút a za 10 minút môžu ísť dolu. Pre toho kto chce mať vlnitý účes je to fakt dobrý pomocník.
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Tak som si kúpila elektrické nátačky, v istom hypermarkete ich ponúkali za veľmi dobrú cenu cca 12 €, no ale vôbec som s nimi nie spokojná, pretože vlasy na natačkach si neviem dobre uchytiť priloženými sponkami a všetko mi hneď spadne, ako to správne uchytiť?
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Anna123 Pozri príspevok
Tak som si kúpila elektrické nátačky, v istom hypermarkete ich ponúkali za veľmi dobrú cenu cca 12 €, no ale vôbec som s nimi nie spokojná, pretože vlasy na natačkach si neviem dobre uchytiť priloženými sponkami a všetko mi hneď spadne, ako to správne uchytiť?
ťažko poradiť, ako ich správne uchytiť, keď nevieme ako vyzerajú, aká je to značka?
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

nuž nevidím aké sponky sú k tomu je to niečo takéto?
http://www.videojug.com/film/how-to-use-heated-rollers
0 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

babi2 - si poklad, výborné video, tie sponky mám presne také aké aj vo videu, keď je záber na nátačky , ale modelka používa spony, ktoré nie sú súčasťou nátačiek, tak také si asi musím kúpiť niekde v drogérii. Ďakujem.
0 0
mima24 mima24

mima24 je offline (nepripojený) mima24

ahojte, ja som si prednedavnom kupila tieto natacky (remington) ,ale na moje vlasy naozaj nic nedrzi... takze som to vzdala a mam ich na ponuknutie ak by niekto chcel..
0 0
KristinnaZ KristinnaZ

KristinnaZ je offline (nepripojený) KristinnaZ

Ahojte,

chcem sa spytat kolko sa Vam nahrievaju tie natacky (ja mam remington) a nezdali sa mi uplne horcue na dotyk po takych 20 minutach. je to normalne?
Dakujem
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

Kristinna a mala si ich dobre ponasadzovane na tych ohrievacikoch? nemam sice remington, ale obca sa mi to stane a vtedy mam pocit, ze nie su zohriate ako zvycajne...
alebo to tak mas od zaciatku? lebo ani tie moju nebyvaju az tak horuce, ze by som ich v ruke neudrzala..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať