Zavrieť

Porady

elektricke nátačky

Dobrý deň, máte skúsenosti s úpravou účesu použitím elektrických nátačiek? Ďakujem za informácie.
Usporiadat
KristinnaZ KristinnaZ

KristinnaZ je offline (nepripojený) KristinnaZ

Myslim, ze ano. Isla som ich vyskusat prvy krat. Citim, ze su teple na dotyk, ale rozhodne nie horuce. Este tu baby hovorili o nejakom indikatore, ja tam mam cervene svetielko, ale to svieti hned po zastreceni do elektriky a inu farbu to uz nehadze inak mam tieto
http://www.lekarna.cz/elektricke-nat...ct-shine-20ks/
dakujem
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

no mozno hovorili o indikatore na natacke.. aj ja mam na jdednej natacke z kazdej velkosti taku cervenu bodku... ked su dostatocne nahriate tak sa bodka strati (ako pri teflonovych panviciach s tym cervenym kruzkom v strede)
len ako pozeram na tvoje, tak asi tam nie je dost miesta, kde by mohol byt na vrchu natacky.. ale skus pre istotu popozerat.. podla navodu ale myslim, ze ty to mat nebudes...
skus skontrolovat tie vyhrievacie telieska, ci su horuce. pokial ani po 15 min sa ti nezdaju dostatocne nahriate, tak by som ich asi vzala reklamovat..
0 0
KristinnaZ KristinnaZ

KristinnaZ je offline (nepripojený) KristinnaZ

dakujem ti velmi pekne. Ty ich mas take naozaj horuce? aby som zase nerobila paniku....
dnes to este skusim a dakujem velmi pekne Lenka, dufam, ze to bude v poriadku
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

KristinnaZ Pozri príspevok
Ahojte,

chcem sa spytat kolko sa Vam nahrievaju tie natacky (ja mam remington) a nezdali sa mi uplne horcue na dotyk po takych 20 minutach. je to normalne?
Dakujem
Ja mám elektrické nátačky - ale už majú dosť rokov a stále sú funkčné. Tak ako píše Lenka*1, tak zvrchu je na nich červená kontrolka. Keď sú nahriate, tak kontrolka stmavne. Na pocit nie sú horúce, výhrevné teleso je vo vnútri. Systémom je vnútorný ohrev nátačky a tá vyžaruje teplotu do vlasu. Tým sa vlas zohreje, skučeraví a keď to vychladne, tak sú vlasy natočené.
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

Kristina tak ako? skusila si? natocili? no nie su horuce, ze by som ich v ruke neudrzala, ale su dost teple..
0 0
KristinnaZ KristinnaZ

KristinnaZ je offline (nepripojený) KristinnaZ

Ahoj Lenka a baby ano skusila, dopadlo to dobre na dotyk neboli horuce, ale vnutri ano a vlasy som mala super. Este na treti den som mala take padnute, ale pekne vlny. Takze som spokojna a panikarila som zbytocne. Dakujem velmi pekne kristina
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať