Zavrieť

Porady

Aku farbu stien obyvacky?

Ahojte neviete nahodou poradit ako by som si mal vymalovat steny obyvacky?je to klasicka stvorstenova miestnost na jednej stene je okno na druhej bude telka s malou obyvacou stenou,tretia ma uprostred vchodove dvere a na stvrtej stene bude sedacia suprava. Chcel by som niejaku odpocinkovu nie niejaku agresivnu farbu...Ak viete nieco poradit alebo mate konkretnu skusenost rad privitam aj fotky mozte zaslat na mail: peetteer38@gmail.com
Usporiadat
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

fotky našich obývačiek ti nebudeme posielať na mail...
mne sa páči farba obývačky okrová alebo jedna stena oranžovo tmavá a druhé steny bledo zelené...v skutočnosti to vyzerá super
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

ahoj, ja mam netypicky tvar, tri steny tvoriace 90 stupnovy uhol a stvrta stena je sikma a tu sme dali bledozelenu, ostatne su biele. Vsetkym sa to paci... najprv sme ju dali hnedu, bolo to strasne tmave a smutne... ta zelena je perfektna
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Choď do najbližšej predajne , poprechádzaj sa medzi farbami, príp. zober do ruky farebný katalóg a vyber farbu, ktorá ti je srdcu blízka, ktorá ťa osloví, pri ktorej máš príjemný pocit, ktorá ti ladí do bytu s ostatnými doplnkami, či celkovým štýlom bytu...
Ty budeš v tej izbe bývať, ty sa tam chceš príjemne cítiť...

alebo pozri pár tipov tu :
http://www.porada.sk/t57070-malovanie-obyvacky.html
http://www.porada.sk/t56863-malovanie-izby.html

...ja mám napr. oranžovú, s modrými doplankami, kámoška tmavo bordovú+ šedú. Obe sú pekné, ale meniť by sme nemohli, lebo každá máme iný štýl celkového domu...
6 0
wynk11 wynk11

wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

nemate niekto niejaky farbove studio kde by som si to mohol skusit ako by to spolu ladilo?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

wynk11 Pozri príspevok
nemate niekto niejaky farbove studio kde by som si to mohol skusit ako by to spolu ladilo?
... alebo existuje nejaký softvér - program, kde by sa to dalo vyskúšať ?
alebo nejaká iná možnosť....?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ja už nikdy nebudem maľovať celú obývačku, kombinovala som to s vliesovými tapetami ale len dve steny....a výsledok je úžasný...aspoň mi to každý povedal. Dúfam uprimne , ale ja som spokojná...a moja srdcovka je zelená
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

slavica Pozri príspevok
Ja už nikdy nebudem maľovať celú obývačku, kombinovala som to s vliesovými tapetami ale len dve steny....a výsledok je úžasný...aspoň mi to každý povedal. Dúfam uprimne , ale ja som spokojná...a moja srdcovka je zelená
videla som aj ja niekoľko priestorov takto kombinovane realizovaných a veľmi sa mi to páčilo, bolo fakt úžasné. Uvažujem aj o takejto kombinácii, len sa obávam zveriť to tapetovanie niekomu, čo má málo skúseností. Šikovných maliarov je dosť ale tapetárov ? nemám zatiaľ k žiadnej firme dôveru, že tá práca aj pár rokov vydrží v náležitej kvalite, lebo nie je nič škaredšieho ako odliepajúce a odúvajúce sa tapety.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

liba2 Pozri príspevok
videla som aj ja niekoľko priestorov takto kombinovane realizovaných a veľmi sa mi to páčilo, bolo fakt úžasné. Uvažujem aj o takejto kombinácii, len sa obávam zveriť to tapetovanie niekomu, čo má málo skúseností. Šikovných maliarov je dosť ale tapetárov ? nemám zatiaľ k žiadnej firme dôveru, že tá práca aj pár rokov vydrží v náležitej kvalite, lebo nie je nič škaredšieho ako odliepajúce a odúvajúce sa tapety.
Libuška vôbec sa toho nemusíš báť, ja som to robila s maliarom -je to kamoš ...urobili sme to perfektne jedna rada...ak si vyberieš prúžkovu tapetu, nebudeš vôbec vidieť spoje :-)
Naposledy upravil Halli : 17.05.10 at 18:42
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

slavica Pozri príspevok
Ja už nikdy nebudem maľovať celú obývačku, kombinovala som to s vliesovými tapetami ale len dve steny....a výsledok je úžasný...aspoň mi to každý povedal. Dúfam uprimne , ale ja som spokojná...a moja srdcovka je zelená
a nemôžeš priložiť foto ?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

adi11 Pozri príspevok
a nemôžeš priložiť foto ?
no dobre , také maličkô
Naposledy upravil Halli : 17.05.10 at 22:33
9 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

dakujem za ukazku aj ispiraciu, mas tie farby pekne zladene
1 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

slavica:

Nádherné.

Veľmi sa mi to páči.
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja mám v 3 miestnostiach toto http://www.fibredecor.com/colorsamples.htm
je to akási buničina, zarobí sa "cesto" a nanáša na stenu a tam sa to roztiera špeciálnym valčekom. Bez fŕkania, bez fľakov.
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

adi11 Pozri príspevok
dakujem za ukazku aj ispiraciu, mas tie farby pekne zladene


azla Pozri príspevok
slavica:

Nádherné.

Veľmi sa mi to páči.
ďakujem ...aj mňa to samu prekvapilo ako to dobre pôsobí, normálne sa teším až si tam oddýchnem po celodennom kolotoči
Naposledy upravil Halli : 17.05.10 at 21:16
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Rozalka Pozri príspevok
Ja mám v 3 miestnostiach toto http://www.fibredecor.com/colorsamples.htm
je to akási buničina, zarobí sa "cesto" a nanáša na stenu a tam sa to roztiera špeciálnym valčekom. Bez fŕkania, bez fľakov.

Rozálka však prilož foto...aj ja to mám však vieš ...ale rada by som videla aj iné ...
Naposledy upravil Halli : 17.05.10 at 23:08
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Veľmi zaujímavé sú aj rôzne kreatívne techniky.

Hádam to tu môžem priložiť, ak uvediem zdroj, postupy techník boli na ich stránke www.fasadnestudio-ba.sk cca pred 2 rokmi, už ich tam nemajú.
Naposledy upravil Marína : 17.05.10 at 21:52
9 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
slavica Pozri príspevok
Rozálka však prilož foto...aj ja to mám však vieš ...ale rada by som videla aj iné ...
Za denného svetla odfotím, priložím
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Marína Pozri príspevok
Veľmi zaujímavé sú aj rôzne kreatívne techniky.
júúúj Marínka, mám rada takéto vecičky
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Rozalka Pozri príspevok
Za denného svetla odfotím, priložím
som zvedavá, ja som to prvé mala už pred 12timi rokmi a teraz som naniesla na to novú vrstvu...ale je to super, tak sa teším na to tvoje "cesto"
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

som rada, že ma inšpirujete novými nápadmi. Tá dva mesiace zregenerovaná a vybielená stena, momentálne nechutne zatečená, dostane po vyschnutí opäť nový imidž.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať