Zavrieť

Porady

Callisia fragrans

Ahojte, chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s pestovaním tejto liečivej izbovej rastlinky, ako sa dajú využiť jej liečivé účinky. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    zuzkahris Pozri príspevok
    Ahojte, chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosti s pestovaním tejto liečivej izbovej rastlinky, ako sa dajú využiť jej liečivé účinky. Ďakujem
    Ja som si túto rastlinku zaobstarala asi pred mesiacom, počula som o nej rozprávať pána Emila Havelku, ktorý o nej hovoril ako o veľmi liečivej rastline s rôznym využitím. Zatiaľ ju mám na balkóne darí sa jej tam dobre, nakoľko bola menšia tak ešte ju nechávam podrásť a potom budem skúšať jej liečivé účinky, volá sa tiež Kalisia voňavá, alebo Zlatý vlas. Prikladám dobrú stránku, kde je popísané pestovanie, ale aj jej využitie http://www.stalezdravie.sk/stalezdra...ina-Zlaty-vlas

    zuzkahris je offline (nepripojený) zuzkahris

    zuzkahris
    Ahojte, ďakujem za odpovede, mne Kalízia prišla v pondelok , tak sa teším, potom nezabudnite napísať, či už ste skúšali nejaký čaj

    Inak je ozaj pekne všetko rozpísané na tej stránke a zaujalo ma, že obsahuje alkaloidy, asi sa nikde nedozvieme aké...

    Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

    Silvernola
    zuzkahris Pozri príspevok
    Ahojte, ďakujem za odpovede, mne Kalízia prišla v pondelok , tak sa teším, potom nezabudnite napísať, či už ste skúšali nejaký čaj

    Inak je ozaj pekne všetko rozpísané na tej stránke a zaujalo ma, že obsahuje alkaloidy, asi sa nikde nedozvieme aké...
    Niet na tejto planéte rastlinky, ktorá by nejaké alkaloidy neobsahovala

    zuzkahris je offline (nepripojený) zuzkahris

    zuzkahris
    Silvernola Pozri príspevok
    Niet na tejto planéte rastlinky, ktorá by nejaké alkaloidy neobsahovala
    Ale jasné , ja len všetko musím vedieť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.