Zavrieť

Porady

Porada.sk odporúčaná na sme.sk

Porada.sk sa dostala do pozornosti veľmi čítaného denníka sme, ktorý v rubrike "Surfujeme" v krátkosti predstavil našu stránku

Veď čítajte:
http://pocitace.sme.sk/c/2431131/Por...tovnictve.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Richard
    Porada.sk sa dostala do pozornosti veľmi čítaného denníka sme, ktorý v rubrike "Surfujeme" v krátkosti predstavil našu stránku

    Veď čítajte:
    http://pocitace.sme.sk/c/2431131/Por...tovnictve.html
    Richard, videli sme už veru, JM nás na to upozornil pred časom A ako je to s autorstvom stránky?
    Naposledy upravil Paula : 24.10.05 at 17:28

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Richard, tiež gratulujem že porada naberá na obrátkach a to je dobre. Možno bude čítanejšia než niektoré denníky.
    Pekný večer...

    andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

    andrej_rv
    Nesmelá otázka nevedomého.... To autorstvo stránky v článku Sme je uvedené správne ?
    Naposledy upravil andrej_rv : 24.10.05 at 17:49

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Je to skvelé ocenenie pre tých, ktorí to vybudovali informačný portál pre širokú skupinu ľudí z oblasti daní, účtovníctva, podnikateľskej brandže, klientov zdravotného a sociálneho poistenia ( a sporenia ), právnikov, auditorov, a určite aj ďalších skupín občanov, ktorí sú "hladní" po informáciách tohto druhu. Som rád, že môžem byť dnes už pomerne aktívnym členom tejto GRUPY

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    andrej_rv
    Nesmelá otázka nevedomého.... To autorstvo stránky v článku Sme je uvedené správne ?
    No, chybička se vloudila .-) aj mne sa to stáva, takže sa nehnevám :-)

    Nakoniec ak to prekrútime, pravdou je, že Jozef je autorom veľa dobrých príspevkov na Porade .-)

    Hlavne že si všimli Poradu!

    Jožo je offline (nepripojený) Jožo

    Jožo
    Richard
    No, chybička se vloudila .-) aj mne sa to stáva, takže sa nehnevám :-) Nakoniec ak to prekrútime, pravdou je, že Jozef je autorom veľa dobrých príspevkov na Porade .-)
    Nenazval by som to chybičkou, podľa mňa je to poriadna "hrúbka". Pána Mihála si vážim, je vo svojom odbore neobyčajne zdatný, no byť prispievateľom je predsa len niečo iné než byť autorom a neúnavným administrátorom 12-tisícovej stránky, ktorá sa nedá so žiadnou podobnou ani porovnávať...
    Naposledy upravil Jožo : 24.10.05 at 20:10

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    SME som upozornil na porada.sk ja (ako blogger na SME som dal tip inému bloggerovi - súčasne redaktorovi príslušnej rubriky v SME). Žiaľ to, že ma uviedol ako autora - admina Porady, za to nemôžem...

    Citujem mail, zaslaný redaktorovi:

    "Ahoj, dovolím si poslať svoj tip do Tvojej rubriky "Kam na webe": www.porada.sk JM"

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Keď už máme na SME odkaz na Poradu, možno by sa zišli aj referencie .-)

    Ak by sa Vám chcelo, môžete tam napísať do diskusie svoje skúsenosti.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Richard , pozrite prosím tému ohlasy a prosím o odpoveď na môj dotaz .

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Richard
    No, chybička se vloudila .-) aj mne sa to stáva, takže sa nehnevám :-) Nakoniec ak to prekrútime, pravdou je, že Jozef je autorom veľa dobrých príspevkov na Porade .-)

    Hlavne že si všimli Poradu!
    Richard nemáš chybu

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    To je krása, dala som si niečo vyhľadať cez google.com a tam hneď prvý odkaz na Poradu a všetko ďalšie bolo v angličtine

    /Tak možno na našu stránku zavíta niekto aj z ďaleka :p/

    kaktusy je offline (nepripojený) kaktusy

    kaktusy
    A možno "vďaka" našej porade prídu o zisky vydavateľstvá publikujúce účovné a daňové poradenstvá?

    Evanka je offline (nepripojený) Evanka

    Evanka
    andrej_rv
    Richard, a tlačítko na čiastočný súhlas neurobíš ?
    Richard, neuvažoval si aj nad tlačítkom nesúhlasu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.