Zavrieť

Porady

Usporiadat
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
450 Sk na 1 nezaopatrené dieťa.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Áno, presne tak.
0 0
Maxinka Maxinka

Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

Prosím Vás, ja som zabudla dať zamestnancom za 09/2005 tých 450,- Sk ja som im vyplatila len tých 400,- Sk a ešte aj na DÚ som tak dala aj Prehľad ....

Mám poslať na DÚ opravný Prehľad a pýtať si ten zostatok a zamestnancom to doplatiť v 10/2005?Alebo čo mám robiť?
0 0
kvet kvet

kvet je offline (nepripojený) kvet

V mesiaci 10/2005 zamestnancovi doplatiť 50,- Sk, opravný prehľad za III. Q nerobiť !!!
Doplatená suma DB bude v prehľade za IV. Q.
0 0
Maxinka Maxinka

Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

Ďakujem!!!
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Má nárok na daňový bonus aj taký zamestnanec , ktorý má deti s družkou? Žijú spolu v spoločnej domácnosti a družka je na materskej.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

DanielaSĽ
Má nárok na daňový bonus aj taký zamestnanec , ktorý má deti s družkou? Žijú spolu v spoločnej domácnosti a družka je na materskej.
Ak majú spoločnú domácnosť tak má nárok na daňový bonus
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ĎAkujem , majú....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
V septembri mi priniesol zamestnanec potvrdenie o návšteve vysokej školy svojho syna. Dnes mi volal, že v priebehu októbra už prestal chodiť syn do školy. Poberal na neho daňový bonus. Treba mi nejaký doklad o tom , že syn už prestal chodiť do školy, alebo stačí keď to zamestnanec napíše do zmien vo Vyhlásení?
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Stačí to napísať vo Vyhlásení....
0 0
Mirka D Mirka D

Mirka D je offline (nepripojený) Mirka D

Myslím si dobre, že daňový bonus a zníženie % na starobné poistné platí aj pre 5. dieťa v poradí? Nie je to obmedzené počtom detí?
0 0
matafe matafe

matafe je offline (nepripojený) matafe

Mirka D
Myslím si dobre, že daňový bonus a zníženie % na starobné poistné platí aj pre 5. dieťa v poradí? Nie je to obmedzené počtom detí?
DB aj zníženie na starobné poistenie sa týka aj 5. dieťaťa v poradí, nie je obmedzenie na počet detí.
Akurát zníženie o 0.5% na star. poist. je možné u jedného zamestnanca uplatniť max. na 8 detí, ak by tých detí mal viac, zníženie na ďalšie detí si môže uplatniť druhý rodič.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Mirka D
Myslím si dobre, že daňový bonus a zníženie % na starobné poistné platí aj pre 5. dieťa v poradí? Nie je to obmedzené počtom detí?
nie, počet detí nerozhoduje.
0 0
Sandra Sandra

Sandra je offline (nepripojený) Sandra

Stačí, keď napíše zmenu vo Vyhlásení s dátumom a podpisom.
0 0
Sandra Sandra

Sandra je offline (nepripojený) Sandra

Stačí, keď zamestnanec napíše zmenu aj s dátumom a podpisom vo Vyhlásení.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Náš pracovník má syna vysokoškoláka a predstavte si, že na neho už niekoľko asi rokov neberú prídavky - že odvtedy, čo sa zisťoval súčet zárobkov pre nárok na PND.
Tažke viem, že prídavky mu môžu vyplatiť len rok dozadu. Ale ako je to s bonusom? Ten mu budem dávať ja. Za aké obdobie dozadu mu ho môžem priznať? Ďakujem.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Ak iba teraz poziadal o DB, zacnes mu ho vyplacat teraz, narok ktory mal od januara sa mu to vrati v rocnom zuctovani (to ze to chce uplatnit od januara musi napisat v ziadosti o RZ), ale ako je to s rokom 2004 neviem ...,

Pekny den prajem
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Ešte otázočka. Kedy sa prvý krát dával DB. Bolo to od 01.1.2004?
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

ANO .
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

matafe
DB aj zníženie na starobné poistenie sa týka aj 5. dieťaťa v poradí, nie je obmedzenie na počet detí.
Akurát zníženie o 0.5% na star. poist. je možné u jedného zamestnanca uplatniť max. na 8 detí, ak by tých detí mal viac, zníženie na ďalšie detí si môže uplatniť druhý rodič.
Určite si môže na ďalšie deti uplatňovať druhý rodič? Nepozdáva sa mi to.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať