Zavrieť

Porady

Fiktívne bločky :)

Ahojte poradáci.
Chcem sa opytat na program ktorý využívajú obchodníci na vydávanie bločkov. Nejde však o bločky z registračnej pokladne ale normalne z počítača cez malú tlačiaren. Takto program cely den vydava bločky, na konci dna eviduje konečný stav tovaru na predajni, a stav v pokladni. Bloček budí dojem, ze je pravý, originalny. Nikde sa neeviduje ani na DU ako registračná pokladna. Po záverečnej sa nahádze do originalnej pokladne prihlásenej na DU len to čo obchodník chce. Čize prizná len tolko, kolko sám uzná za vhodné. Chcem sa opytat, neviete niekto,kde by som sa dostala k tomuto programu?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

adus07 Pozri príspevok
Ahojte poradáci.
Chcem sa opytat na program ktorý využívajú obchodníci na vydávanie bločkov. Nejde však o bločky z registračnej pokladne ale normalne z počítača cez malú tlačiaren. Takto program cely den vydava bločky, na konci dna eviduje konečný stav tovaru na predajni, a stav v pokladni. Bloček budí dojem, ze je pravý, originalny. Nikde sa neeviduje ani na DU ako registračná pokladna. Po záverečnej sa nahádze do originalnej pokladne prihlásenej na DU len to čo obchodník chce. Čize prizná len tolko, kolko sám uzná za vhodné. Chcem sa opytat, neviete niekto,kde by som sa dostala k tomuto programu?
ETIKETA
14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

adus07 Pozri príspevok
Ahojte poradáci.
Chcem sa opytat na program ktorý využívajú obchodníci na vydávanie bločkov. Nejde však o bločky z registračnej pokladne ale normalne z počítača cez malú tlačiaren. Takto program cely den vydava bločky, na konci dna eviduje konečný stav tovaru na predajni, a stav v pokladni. Bloček budí dojem, ze je pravý, originalny. Nikde sa neeviduje ani na DU ako registračná pokladna. Po záverečnej sa nahádze do originalnej pokladne prihlásenej na DU len to čo obchodník chce. Čize prizná len tolko, kolko sám uzná za vhodné. Chcem sa opytat, neviete niekto,kde by som sa dostala k tomuto programu?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

adus07 Pozri príspevok
Ahojte poradáci.
Chcem sa opytat na program ktorý využívajú obchodníci na vydávanie bločkov. Nejde však o bločky z registračnej pokladne ale normalne z počítača cez malú tlačiaren. Takto program cely den vydava bločky, na konci dna eviduje konečný stav tovaru na predajni, a stav v pokladni. Bloček budí dojem, ze je pravý, originalny. Nikde sa neeviduje ani na DU ako registračná pokladna. Po záverečnej sa nahádze do originalnej pokladne prihlásenej na DU len to čo obchodník chce. Čize prizná len tolko, kolko sám uzná za vhodné. Chcem sa opytat, neviete niekto,kde by som sa dostala k tomuto programu?
nie sú to žiadne fiktívne bločky, ide o evidenciu tržieb cez fiskálny modul. Mali sme ho vo firme, mal pridelený kod pokladnice ako riadna ERP.
1 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

adus07 Pozri príspevok
Ahojte poradáci.
Chcem sa opytat na program ktorý využívajú obchodníci na vydávanie bločkov. Nejde však o bločky z registračnej pokladne ale normalne z počítača cez malú tlačiaren. Takto program cely den vydava bločky, na konci dna eviduje konečný stav tovaru na predajni, a stav v pokladni. Bloček budí dojem, ze je pravý, originalny. Nikde sa neeviduje ani na DU ako registračná pokladna. Po záverečnej sa nahádze do originalnej pokladne prihlásenej na DU len to čo obchodník chce. Čize prizná len tolko, kolko sám uzná za vhodné. Chcem sa opytat, neviete niekto,kde by som sa dostala k tomuto programu?
No myslím, že okrem tohto, by ste mali mať aj znalosti z trestného práva...
4 0
adus07 adus07

adus07 je offline (nepripojený) adus07

jooj,.. ved ja som to len zle napísala, a znie to tak blbo. Viem, že sa to normálne využíva v baroch, reštikách :-( asi sme sa nepochopili..
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

by si sa divila ale v baroch a reštikách majú tiež povinne registračné pokladnice.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
adus07 Pozri príspevok
jooj,.. ved ja som to len zle napísala, a znie to tak blbo. Viem, že sa to normálne využíva v baroch, reštikách :-( asi sme sa nepochopili..

fiktívny - iluzórny, imaginárny, klamný, lživý, mylný, mätúci, nepresný, nereálny, neskutočný, neživotný, vymyslený, zdanlivý ,

fiktívny - domnelý, hypotetický, imaginárny, neskutočný, pomyselný, predpokladaný, predstieraný, údajný, vymyslený, zdanlivý ,



To ozaj znie blbo , ale určite niečo fiktívne na Porade nehľadajte , to bude omyl .Myslím , že ste to zle nenapísala .............
3 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Videli ste onen fiskalny modul ???

mate dokazy , že bločky sú "fiktívne" ????

A už sa ohaňate zákonmi, trestným právom, etiketou a ktoviečím iným...

Aj s iných príspevkov získavam dojem, že niektorí "Poraďaci" sú platenými agentmi-zamestnancami daňovej správy a aj tu na Porade dohliadajú na možné daňové úniky.

Tu sa naozaj neoplatí nič písať a zverejňovať.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Laco, mýliš sa, nie sme agentmi, ale priam dílermi DÚ: za každé euro zaplatených daní nám DÚ vyplatí 10€.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
adus07 Pozri príspevok
Ahojte poradáci.
Chcem sa opytat na program ktorý využívajú obchodníci na vydávanie bločkov. Nejde však o bločky z registračnej pokladne ale normalne z počítača cez malú tlačiaren. Takto program cely den vydava bločky, na konci dna eviduje konečný stav tovaru na predajni, a stav v pokladni. Bloček budí dojem, ze je pravý, originalny. Nikde sa neeviduje ani na DU ako registračná pokladna. Po záverečnej sa nahádze do originalnej pokladne prihlásenej na DU len to čo obchodník chce. Čize prizná len tolko, kolko sám uzná za vhodné. Chcem sa opytat, neviete niekto,kde by som sa dostala k tomuto programu?
Myslím si na najbližšom oddelení vyšetrovateľov Policajného zboru SR ...

A ak by tam náhodou nebolo k zohnatiu , tak určite sa bude dať zaobstarať na Daňovom úrade ...
Naposledy upravil buchač : 20.06.10 at 15:56
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Laco-monter Pozri príspevok
...Tu sa naozaj neoplatí nič písať a zverejňovať.
...to fact... nedajboh sa strafíš, že sa montéri, miláčikkovia nabúchaní a iní *** nudia, tak ozaj schytáš o čom sa Ti ani nesnívalo......
2 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Ajuška Pozri príspevok
...to fact... nedajboh sa strafíš, že sa montéri, miláčikkovia nabúchaní a iní *** nudia, tak ozaj schytáš o čom sa Ti ani nesnívalo......


Aj mne sa páčia "medvedikovité" Poraďačky .

Ale čo bude, keď medvedíky výjdu z módy ???
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Medvedíky nikdy nevyjdú z módy, medvedíkov má každý rád ...
kuk http://www.google.sk/search?source=i...teiff&gs_rfai=
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Laco-monter Pozri príspevok


Aj mne sa páčia "medvedikovité" Poraďačky .

Ale čo bude, keď medvedíky výjdu z módy ???
......dovtedy možno aj Ty pochopíš "vo co kráčíiii"...........
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Laco-monter Pozri príspevok
A už sa ohaňate zákonmi, trestným právom, ....
Tu sa naozaj neoplatí nič písať a zverejňovať.
Ja sa nepotrebujem ničím oháňať, zadávateľ chcel, radu, tak ju dostal...Nič viac.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
adus07 Pozri príspevok
...
Chcem sa opytat, neviete niekto,kde by som sa dostala k tomuto programu?
Ajuška Pozri príspevok
...to fact... nedajboh sa strafíš, že sa montéri, miláčikkovia nabúchaní a iní *** nudia, tak ozaj schytáš o čom sa Ti ani nesnívalo......
...he , že nudia ...???

Nehnevaj sa , ale keď niekto požaduje niečo také ???
Bodaj by neschytal ...

Chceš program , chceš ???.....ŽI si ...ŽI ..

Henten výraz zadaj do googla a funguj ...
cash register without issuing recipes sw
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Laco-monter Pozri príspevok
Videli ste onen fiskalny modul ???

mate dokazy , že bločky sú "fiktívne" ????

A už sa ohaňate zákonmi, trestným právom, etiketou a ktoviečím iným...

Aj s iných príspevkov získavam dojem, že niektorí "Poraďaci" sú platenými agentmi-zamestnancami daňovej správy a aj tu na Porade dohliadajú na možné daňové úniky.

Tu sa naozaj neoplatí nič písať a zverejňovať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

to adus07

Pretože sa jedná o financie a dane, všetok softvér pre registračné pokladnice a počítače, určené k práci s financiami, vytvárajú špecializované softvérové firmy, ktoré (väčšinou) majú tzv. akreditáciu pre tvorbu týchto softvérov a sú kontrolované (firmy i softvér) Min.financií. Softvér je buď dodávaný priamo s pokladňou (počítačom) - predinštalovaný, alebo po zaregistrovaní na DÚ buď ako médium (robia to neradi), alebo odporučia patričnú firmu.

Nie je možné vytvárať takýmto spôsobom tzv. fiktívne bločky - samotný softvér to nedovolí (ak by sa však jednalo o kraknutý - zistili by to prípadnou daňovou kontrolou)
0 0
adus07 adus07

adus07 je offline (nepripojený) adus07

Ved som chcela len poradit. Som zvedavá, kolko z Vás by vsetko robilo tak ako sa má. Vsetci dobre vieme, ako to v obchodoch bezí a ako sa šachuje s faktúrami, bločkami, nákladmi a tak. O tom to vsetko je. Nehrajte tu kino prosim Vas... Myslela som, ze mi poradíte, no tak nič no. Ale aj tak dakujem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
adus07 Pozri príspevok
Ved som chcela len poradit. Som zvedavá, kolko z Vás by vsetko robilo tak ako sa má. Vsetci dobre vieme, ako to v obchodoch bezí a ako sa šachuje s faktúrami, bločkami, nákladmi a tak. O tom to vsetko je. Nehrajte tu kino prosim Vas... Myslela som, ze mi poradíte, no tak nič no. Ale aj tak dakujem.
A kto tu hrá kino ? Jednoducho tu je stránka účtovníkov a ak treba poradiť poradíme , ale v obchádzaní zákona sa tu rady nepodávajú . Prečítajte si etiketu Porady , ako Vám už v prvom príspevku bolo citované .

Nemáte sa prečo urážať , skúste ísť za daňovým poradcom po radu ,alebo na finančnú políciu .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať