Zavrieť

Porady

správa bytov a nebytových priestorov vykonavana s.r.o.

Dobry den mili poradaci

potrebovala by som pomoct :

1. nenasiel by sa tu niekto kto by mi pomohol so zasvatenim do uctovania, ak spravu vykonava spolocnost s.r.o. na zaklade zmluvy medi vlastnikmi bytov (nie SVB) a nasou s.r.o.(ak ano - mohli by sme sa spojit?)

v podstate by som potrebovala len navigovat akym sposobom sa uctuje :
- o bankovom ucte (ktory je uctom vlastnikov - spravca ma len dispozicne pravo)
- dosla faktura za energiu, plyn sluzby (vystavena na vlastnikov bytov vz.s.r.o.)
- zalohove mesacne platby
- rocne zuctovanie

- v s.r.o. by mala ist do vynosov len odmena za spravu - ostatne by sa malo uctovat na suvahovych a podsuvahovych uctoch, ale nenasla som ziadnu literaturu, ani skolenie k tejto problematike...

Dakujem za kazdu pomoc, ktora ma posunie vpred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    varka Pozri príspevok
    Dobry den mili poradaci

    potrebovala by som pomoct :

    1. nenasiel by sa tu niekto kto by mi pomohol so zasvatenim do uctovania, ak spravu vykonava spolocnost s.r.o. na zaklade zmluvy medi vlastnikmi bytov (nie SVB) a nasou s.r.o.(ak ano - mohli by sme sa spojit?)

    v podstate by som potrebovala len navigovat akym sposobom sa uctuje :
    - o bankovom ucte (ktory je uctom vlastnikov - spravca ma len dispozicne pravo)
    - dosla faktura za energiu, plyn sluzby (vystavena na vlastnikov bytov vz.s.r.o.)
    - zalohove mesacne platby
    - rocne zuctovanie

    - v s.r.o. by mala ist do vynosov len odmena za spravu - ostatne by sa malo uctovat na suvahovych a podsuvahovych uctoch, ale nenasla som ziadnu literaturu, ani skolenie k tejto problematike...

    Dakujem za kazdu pomoc, ktora ma posunie vpred
    Mam vypracovanu účtovnú osnovu pri učtovaní medzi samospravou a spravcom, a taktiež podobnú medzi s.r.o a vlastníkmi bytov, ak Ti to stačí zajtra ju sem dam ako prilohy.

    správa bytov a nebytových priestorov vykonavana s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.