Zavrieť

Porady

"súrne" Aké SK NACE

Ahojte všetci

Potrebujem poradiť s kódmi SK NACE. Nakoľko mám viac živností a potrebujem zistiť aj ostatné kódy, ako len prevažujúcu činnosť podľa IČA. V rozdelení na štat. stránkach proste neviem nájsť, kde mám príslušnú živnosť k číslu nace priradiť. Konkrétne: 1. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu 2. Kúpa tovaru na účely predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).

Ďakujem za odpovede
Naposledy upravil Dav : 02.07.10 at 09:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    www.statistics.sk/pls/wregis/dotaz

    Vypíšeš údaje a potom klikneš na modré IČO.
    Naposledy upravil Tamila : 02.07.10 at 09:41

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Dav, drobeceva, JankaO, truch, Anja111, michelle84
    6

    Andyke je offline (nepripojený) Andyke

    Andyke
    Tu nájdeš všetko : prečítaj ten začiatok ako hľadať
    http://www.ean.sk/index.php?page=reg...&what=alll&co=
    dik Tamila za rýchlu odpoveď. Ja len, že predmet prevažujúcej činnosti už mám, lebo len toto jedno číslo mi vypíše podľa iča, ale neviem priradiť tie činnosti, čo som uviedla hore, to mi už tam neukáže.
    Čítala, dik Andyke. Zadala som tam do vyhľadávania "Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu" a nič nenašlo. Asi na to idem zle...
    ono je to tam v tej obchodnej oblasti špecifikované, len akurát moja činnosť (obchodovanie s plastovými výliskami-export do EU) tam neni vyšpecifikovaná, tak neviem kde to zaradiť...
    Naposledy upravil zuzana6661 : 02.07.10 at 10:05
    tak už som to vyriešila, bude to to SK NACE 46900

    Vzťahuje sa na: – aktivity spojené s predajom tovarov a služieb tým, ktorí ich kúpia za účelom ďalšieho predaja alebo pre použitie pri vlastnom podnikaní.
    - obsahuje všetky činnosti súvisiace s predajom výrobkov a služieb zákazníkom, ktorí nakupujú na ďalší predaj alebo na podnikateľské účely.

    "súrne" Aké SK NACE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.