Zavrieť

Porady

Prázdniny

Prajem všetkým prispievateľom témy SVB príjemné prežitie ich prázdnin, dovoleniek a v septembri dovidenia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Podobne aj tebe. Ty máš počítač len v škole?

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Z také krásne prianie veľmi pekne ďakujeme, určite si každý nájde tých pár dní na ich príjemné prežitie.

    svojar je offline (nepripojený) svojar

    svojar
    Tak sa mi prázdniny s manželkou a staršími vnučkami skončili. Trocha sme si poputovali po okolitých krajinách aj po Slovensku.
    Najstaršia vnučka zajra nastupuje do 5. ročníka ZŠ, druhá 5 ročná do MŠ. A ja si začnem čítať príspevky do Porady od 5. 7.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    svojar Pozri príspevok
    Prajem všetkým prispievateľom témy SVB príjemné prežitie ich prázdnin, dovoleniek a v septembri dovidenia.

    Jéééj Jarko ďakujeme, ako rada by som to skúsila, len vždy , keď si zoberiem dovolenku či prázdniny..ako to nazývaš , tak buď rupne strešný zvod , alebo kompenzátor, alebo dačo iné ....a mám po prázdninách. Asi pôjdem na mars-tam ma nenájdu

    Ale od Porady sa dajú prázdniny spraviť kedykoľvek, aj ja už som to pár krát absolvovala...a bolo mi fááájn

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    Jeeej, že prázdniny??? to som už nepočula najmenej 18-rokov ale prázdninujúcim tíško závidím

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    jozka56 Pozri príspevok
    Jeeej, že prázdniny??? to som už nepočula najmenej 18-rokov ale prázdninujúcim tíško závidím
    Jožka aj ja som si myslela, že čo to za tému v SVB, lebo v SVB prazdniny neboli, nie sú a nikdy nebudú , ale pár dní vypnúť sa dá, to som práve urobila od piatku a normálne som to vydržala až do dnes...takže zajtra zapínam odznova

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    Jaroslav, tak vitaj a príjemnú zábavu pri čítaní. Prajem pekný deň. U nás prší už tretí deň. To asi kvôli tej Ústave.

    svojar je offline (nepripojený) svojar

    svojar
    Siko, ďakujem za privítanie. Aj tu pršalo a prší aj dnes. Už som si počítal, niekde som súhlasil, inde pridal užitočné a v pikoškách aj zábavné. Ale príspevkov som veľa napísal. Ešte sa musím dostať "do formy".

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    svojar Pozri príspevok
    Siko, ďakujem za privítanie. Aj tu pršalo a prší aj dnes. Už som si počítal, niekde som súhlasil, inde pridal užitočné a v pikoškách aj zábavné. Ale príspevkov som veľa napísal. Ešte sa musím dostať "do formy".
    Jarko, myslím, že sa do nej dostaneš veľmi rýchlo ...ja si voľno urobím asi až keď napadne sneh, zatiaľ nehrozí..

    verkaz je offline (nepripojený) verkaz

    verkaz
    Vitajte poraďáci po prázdninách a dovolenkách, len škoda, že sa nám a hlavne školákom pokazilo počasie.

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    Svojar si fantastikoš deduško aj s babinkou tak krásne sa postarať o prázdniny svojich vnučeniek, to nemá chybu. Super.

    svojar je offline (nepripojený) svojar

    svojar
    Ďakujem, snažíme sa, pri nich trocha omladneme aj keď niekedy zasa prídeme o pár nervov. A to máme ešte dve mladšie. Všetko do vzdialenosti 100m od nás.Tieto boli od dcéry, mladšie sú od syna, alebo presnejšie od nevesty. Máme pomer -3 chlapi a 7 dievok rôzneho veku.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    svojar Pozri príspevok
    Máme pomer -3 chlapi a 7 dievok rôzneho veku.
    Fúúúha no teda Jarko, to máš o zábavu postarané...hlavne tých 7 "báb",

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.