Zavrieť

Porady

zápočet odpracovaných rokov

ahojte poraďáci,
chcem Vás poprosiť o radu ohľadne vystavenia zápočtu pri skončení prac.pomeru.
1. Ak mi zamestnanec pracuje napr. od 01.09.2009 - 30.6.2010, spravím započet doby čo odpracoval u mňa r.2009 - 30+31+30+31 = 122, r.2010 31+28+31+30+31+30 = 181 spolu 303 dní a hotovo.
2. Ak je zamestnanec 1.krát zamestnaný, pred tým študoval ako to po dovršení 18.roku veku narátať, v tomto mám trošku chaos.
Zamestnanec nar. 2.12.1983, 2.12.2001 dovrši 18 rokov je študent SŠ, úspešne ju ukončí maturitnou skúškou /doklad mat.vysvedčenia/, následne prijatý na VŠ, urobí si Bc., pokračuje v štúdiu urobí si Mgr. štúdium ukončí 18.6.2007 /diplom/, od 19.6.2007 - 31.8.2007 - UP /mám potvrdenie/, od 01.09.2007 - 30.6.2010 pracuje u nás. Mne to vyšlo nasledovne u nás odrobil 2roky 303dní a ako započítať údaje o nároku na dovolenku zarátam mu od 2.12.2001 úplne všetko /vrátane toho 2.12. alebo až od 3.12./vyšlo mi to 8 rokov a 211 dní. Čo vy na to, mám to správne?
Má niekto aktuálne tlačivo v el.forme, prosím.
díky moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

    vieraaaa
    majosek Pozri príspevok
    U nás sa personálne veci nerobia cez program, vystavujú sa osobitne cez world, cez program idú až mzdy, takže preto to žiadam
    Vypisovateľné tlačivo sa dá stiahnuť bezplatne na stránke
    http://www.tlaciva-na-stiahnutie.sk/...09zaplist.html

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    majosek Pozri príspevok
    ahojte poraďáci,
    chcem Vás poprosiť o radu ohľadne vystavenia zápočtu pri skončení prac.pomeru.
    1. Ak mi zamestnanec pracuje napr. od 01.09.2009 - 30.6.2010, spravím započet doby čo odpracoval u mňa r.2009 - 30+31+30+31 = 122, r.2010 31+28+31+30+31+30 = 181 spolu 303 dní a hotovo.
    2. Ak je zamestnanec 1.krát zamestnaný, pred tým študoval ako to po dovršení 18.roku veku narátať, v tomto mám trošku chaos.
    Zamestnanec nar. 2.12.1983, 2.12.2001 dovrši 18 rokov je študent SŠ, úspešne ju ukončí maturitnou skúškou /doklad mat.vysvedčenia/, následne prijatý na VŠ, urobí si Bc., pokračuje v štúdiu urobí si Mgr. štúdium ukončí 18.6.2007 /diplom/, od 19.6.2007 - 31.8.2007 - UP /mám potvrdenie/, od 01.09.2007 - 30.6.2010 pracuje u nás. Mne to vyšlo nasledovne u nás odrobil 2roky 303dní a ako započítať údaje o nároku na dovolenku zarátam mu od 2.12.2001 úplne všetko /vrátane toho 2.12. alebo až od 3.12./vyšlo mi to 8 rokov a 211 dní. Čo vy na to, mám to správne?
    Má niekto aktuálne tlačivo v el.forme, prosím.
    díky moc
    Neviem s akym programom robis, ale uz skoro v kazdom mzdovom programe je ulozeny zapocet rokov v sekcii ciselnik-pracovnik, alebo v personalistike.

    majosek je offline (nepripojený) majosek

    majosek
    U nás sa personálne veci nerobia cez program, vystavujú sa osobitne cez world, cez program idú až mzdy, takže preto to žiadam

    majosek je offline (nepripojený) majosek

    majosek
    Prosím môžete mi to niekto pozrieť, či som to narátala dobre alebo zle? Pre skúsených je to rychlovečka len my začiatočníci s tým bojujeme !

    Leila je offline (nepripojený) Leila

    Leila
    Prosim vás o radu.... konateľ, ktorý nie je v pracovnom pomere vo svojej s.r.o odo mňa žiada zápočet rokov, kvoli nároku na 5 týždňov dovolenky v pracovnom pomere, ktorý mu začal v 2011. Podľa mňa nemá nárok, kedže jeho mandátna zmluva v 2010 sa riadila podľa Obchodného zákonníka a nie Zákonníka práce.... ale mzdy nerobím, takže by som sa rada spýtala odborníkov ...
    Vďaka vopred.

    Aďka S je offline (nepripojený) Aďka S

    asimetrická personalistka, matka 2 detí ...viac Aďka S
    majosek Pozri príspevok
    Prosím môžete mi to niekto pozrieť, či som to narátala dobre alebo zle? Pre skúsených je to rychlovečka len my začiatočníci s tým bojujeme !
    Nie som skúsený borec, ako mnohí poraďáci, ale prikladám tabuľku, ako si to počítam ja.

    zápočet odpracovaných rokov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.