Zavrieť

Porady

Hotel Paradis palace - Hammamet Tunisko

Recenzie ohľadom pobytu v tomto hoteli na nete som prešla všetky, ale rada by som sa dozvedela info od poráďákov, ktorí tam boli, vďaka.
Usporiadat
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Ja som tam nebola. Posúvam.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Lubaba Pozri príspevok
Recenzie ohľadom pobytu v tomto hoteli na nete som prešla všetky, ale rada by som sa dozvedela info od poráďákov, ktorí tam boli, vďaka.
A prečo si myslíš, že v hoteli, ktorý si si vybrala, naozaj aj skončíš?
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

rickman Pozri príspevok
A prečo si myslíš, že v hoteli, ktorý si si vybrala, naozaj aj skončíš?
neviem ako si to myslela, že či tam aj skončím
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Lubaba Pozri príspevok
neviem ako si to myslela, že či tam aj skončím
Asi že ťa šupnú do iného hotela ako si si zaplatila. To sa stalo v Tunise môjmu kamarátovi, dali ho do 2* a on si zaplatil 4*. Povedal,že nikdy viac,ešte aj hnačky chytili.
2 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

truch Pozri príspevok
Asi že ťa šupnú do iného hotela ako si si zaplatila. To sa stalo v Tunise môjmu kamarátovi, dali ho do 2* a on si zaplatil 4*. Povedal,že nikdy viac,ešte aj hnačky chytili.
Uff dúfam že sa mi to nestane, v Tunise som bola dvakrát a celkom sa mi tam páčilo, viac ako v Egypte.
4 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

truch Pozri príspevok
Asi že ťa šupnú do iného hotela ako si si zaplatila. To sa stalo v Tunise môjmu kamarátovi, dali ho do 2* a on si zaplatil 4*. Povedal,že nikdy viac,ešte aj hnačky chytili.
Ja mám len obavy že nás šupnú miesto do hotela do bungalovu.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Lubaba Pozri príspevok
Ja mám len obavy že nás šupnú miesto do hotela do bungalovu.
Lubka, tieto historky som počula o Turecku, či Egypta, ale o Tunisku zatiaľ nie..
Bola som v Hammamete minulý rok, síce v inom hoteli,ale boli sme veľmi spokojní.
Chodili sme dosť na výlety aj po okolí, ale všetko bolo krásne, čistučké, pláže udržiavané.Hotely? Jeden krajší ako druhý...Často chodili policajné hliadky po okolí hotelov aj po plážach , takže aj dotieraví domáci predajcovia si dosť držali odstup.
Zvolili sme ich "národný štandart" a občas sme nechali nejaký bakšiš chyžnej, či čašníkom, ale naozaj sa to vrátilo 100 násobne späť.Personál bol vždy úslužní, obetaví a ochotní...
Taktiež na výletoch po okolí sme sa cítili vždy bezpečne aj ked sme chodili po uliciach samí.
Tunis je pre turistov bezpečná krajina s krásnym a čistunkým morom, želám krásnu dovolenku
6 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

truch Pozri príspevok
Asi že ťa šupnú do iného hotela ako si si zaplatila. To sa stalo v Tunise môjmu kamarátovi, dali ho do 2* a on si zaplatil 4*. Povedal,že nikdy viac,ešte aj hnačky chytili.
Baby ked sa to náhodou stane tak netreba sa báť a okamžite na recepcii dožadovať sa svojho ubytovania. Ked náhodou neviete anglicky tak vždy v skupine sa niekto nájde čo ovláda reč a bude tlmočiť. Treba to riešiť s pokojom ale dôrazme. Ja som sa raz na Djerbe sťahovala 3krát za sebou.Ale ten tretíkrát to bolo naozaj na ich pomery luxusné. Netreba sa báť. A ked si zo sebou zoberiete farbičky alebo perá alebo ceruzky pre ich deti, tak ste celú dovolenku ich človek. Zbožňujú darčeky.
6 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Lubaba Pozri príspevok
Uff dúfam že sa mi to nestane, v Tunise som bola dvakrát a celkom sa mi tam páčilo, viac ako v Egypte.
Ľubka, ja som ešte v Tunise nebola, tak nemôžem hodnotiť. Mňa také horúčavy nelákajú, ja radšej autom ako lietadlom.
100 ľudí 100 názorov, niekto chváli a niekto nadáva, keď si už bola
v Tunise, sama najlepšie vieš čo ťa čaká.
Prajem ti, aby ti tá dovolenka vyšla
7 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

píše cestovka do zmluvy o zájazde že kde sme ubytovaní?, asi nie..to je myslím v kompetencii hotela, a teda ak to je v plnej sezóne, tak nemci majú určite navrch, počítam s tým, tie bungalovy nie sú zlé, ale záleží od miesta.
4 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

inak čo sa týka výhľadov na more predplatených pri objednávaní zájazdu, to by som neplatila, výhľad na more potom aj nemusí byť, alebo je taký kúštik..ale je.
4 0
Kidzero Kidzero

Kidzero je offline (nepripojený) Kidzero

Tunisko je najväčší hnoj medzi dovolenkovými destinaciami...... blee...
0 1
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Lubaba Pozri príspevok
Recenzie ohľadom pobytu v tomto hoteli na nete som prešla všetky, ale rada by som sa dozvedela info od poráďákov, ktorí tam boli, vďaka.
Ľubka, práve v tejto chvíli tam syn letí. Kedy ideš Ty? Info Ti bude môcť podať aj on sám /tiež poraďák/, ale až po 29.7.-ak Ti to stačí.
2 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

drobeceva Pozri príspevok
Ľubka, práve v tejto chvíli tam syn letí. Kedy ideš Ty? Info Ti bude môcť podať aj on sám /tiež poraďák/, ale až po 29.7.-ak Ti to stačí.
stačí mi to, som rada že si sa ozvala a vďaka
2 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Kidzero Pozri príspevok
Tunisko je najväčší hnoj medzi dovolenkovými destinaciami...... blee...
máš nejaké zlé skúsenosti s Tunisom? Prečo hnoj, veď je to Afrika a vieme, kto tam už bol čo môžeme očakávať, ak si vyberieš správny hotel aj cestovku, tak sa tam máš výborne...bola som dvakrát v Tunise, rok 2006, 2007 a na dovolenku spomínam dobre, neboli nejaké väčšie problémy, chodíme partia a zábava super. Záleží veľmi na tom, čo od dovolenky očakávaš..
4 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Kidzero Pozri príspevok
Tunisko je najväčší hnoj medzi dovolenkovými destinaciami...... blee...
budem rada ak napíšeš aké máš poznatky z dovolenky z Tuniska, myslím že aj ďaľší poraďáci sa potešia a poučia čomu sa vyhnúť!
4 0
adely adely

adely je offline (nepripojený) adely

rickman Pozri príspevok
A prečo si myslíš, že v hoteli, ktorý si si vybrala, naozaj aj skončíš?
My sme v tomto hoteli boli pred 2 rokmi a bolo úžasne. Bungalovi boli vo výbornom stave a hotelové izbe taktiež. Po celý deň animácie. Kompex je dosť obrovský. Pri hotelovom bare na zálohu nám dávali osušky na lehátka. Jedna vec, ktorá nám vadila, bolo obdobie, kedy sa vraj čistilo more a pár dní sme tam mali riasy, ktoré potom nakladali na autá a odvážali, inak voda teplá a krásne priezračná. Pred 4 rokmi sme tento problém s riasami nemali a to sme boli asi 300 metrov od PARADISE Palace. Strava výborná. Ak by si chcela vedieť niečo bližšie, odpoviem na všetko
1 0
Alenkacs Alenkacs

Alenkacs je offline (nepripojený) Alenkacs

Dobry vecer. A ako je to vlastne so stravou? Je lepsi all inclusive alebo polpenzia? Lebo sa rozhodujem a neviem si vybrat. Pomoze mi niekto. A co hovorite na Hotel Delphin HABIB Resort 4 hviezd.? Dakujem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Alenkacs Pozri príspevok
Dobry vecer. A ako je to vlastne so stravou? Je lepsi all inclusive alebo polpenzia? Lebo sa rozhodujem a neviem si vybrat. Pomoze mi niekto. A co hovorite na Hotel Delphin HABIB Resort 4 hviezd.? Dakujem
Určite v Tunise je lepšie a výhodnejšie all inclusive.
4 0
Alenkacs Alenkacs

Alenkacs je offline (nepripojený) Alenkacs

Dakujem za odpoved. Len sa mi tazko rozhoduje ja by som aj zobrala all inclusive len kamaratka by chcela polpenziu (. Pri all vychadza cena o 110 eur viac, ale ked pojdeme aj na nejaky vylet tak neviem ci to nie je aj zbytocne (tvrdi kamaratka). Tak uz zase mam problem, najprv hotel a teraz strava A co hovorite na ten Hotel?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať