Zavrieť

Porady

Hotel Paradis palace - Hammamet Tunisko

Recenzie ohľadom pobytu v tomto hoteli na nete som prešla všetky, ale rada by som sa dozvedela info od poráďákov, ktorí tam boli, vďaka.
Usporiadat
adely adely

adely je offline (nepripojený) adely

v Tunisku je výhoda ak máte all inclusive, pretože len tie nápoje denne kupovať sa neoplatí. Prvý krát ked sme boli , sme mali len polpenziu a nápoje sme kupovali, nie je to nič moc. S hotelom, teda my konkrétne sme bývali v bungalovoch sme boli maximálne spokojní. Všade čistučko a strava, ako som spomínala vynikajúca. Čašníkom sme na začiatku dali bakšiš a staral sa o nám počas celej dovolenky
1 0
Alenkacs Alenkacs

Alenkacs je offline (nepripojený) Alenkacs

Dobry den, este by ma zaujimalo, ci je este vhodne ist do TUNISU len 2 kamaratky?! Same ist vecer do mesta atd.. Lebo co som si niektore recenzie a fora citala tak (. Viete mi poradit? Dakujem
0 0
adely adely

adely je offline (nepripojený) adely

Čo sa týka večerného vyžitia, každý hotelový kompex má svoje programy. Nie je treba chodiť za brány hotela. V Hammamete , v starej časti určite by som neodporúčala chodiť večer do mesta. V novej časti Jasmin je super. Taxikom sme chodili od hotelovej brány do Jasminu - Kartago. Taxík nás vyšiel cca 70,- Sk a tam je nočný život v pohode aj dve kamarátky to zvládnete :-))
1 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

ďakujem za odpovede
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

adely Pozri príspevok
My sme v tomto hoteli boli pred 2 rokmi a bolo úžasne. Bungalovi boli vo výbornom stave a hotelové izbe taktiež. Po celý deň animácie. Kompex je dosť obrovský. Pri hotelovom bare na zálohu nám dávali osušky na lehátka. Jedna vec, ktorá nám vadila, bolo obdobie, kedy sa vraj čistilo more a pár dní sme tam mali riasy, ktoré potom nakladali na autá a odvážali, inak voda teplá a krásne priezračná. Pred 4 rokmi sme tento problém s riasami nemali a to sme boli asi 300 metrov od PARADISE Palace. Strava výborná. Ak by si chcela vedieť niečo bližšie, odpoviem na všetko
Ako ďaleko sú bungalovy od hotela? Niekde som čítala že asi okolo 150 m.
Ak máš all inclusive máš náramok na ruke alebo nejakú kartičku ktorou sa preukazuješ?
2 0
adely adely

adely je offline (nepripojený) adely

Bungalovi sú rozmiestnené po celom komplexe, v krásnej záhrade. My sme bývali cca tých 100 - 150m od mora. Hneď pri hotelovej časti, ale sú aj také čo sú ďalej. Čo sa týka all inclusive mali sme náramky.
1 0
Alenkacs Alenkacs

Alenkacs je offline (nepripojený) Alenkacs

Dobry den, dakujem za odpovede na moje predchadzajuce otazky. Chcela by som sa Vas este opytat, ci by ste mi neporadili z vlastnych skusenosti ohladom nasledujucich hotelov: Hotel Delphin Habib Resort-Monastir (verejna plaz, od centra 500m) alebo Marhaba-Sousse (sukromna plaz, do centra 3 km)? Neviem sa rozhodnut, viete mi poradit? Zaujimal by ma Vas nazor. Dakujem
0 0
adely adely

adely je offline (nepripojený) adely

Určite ak si máte vybrať tak hotel s vlastnou plážou. Pretože na tých verejných býva hodne domácich a to by som Vám určite neodporúčala. My sme raz boli na prechádzke a tie verejné pláže ,,NIEČO HROZNÉ" V Monastire by som hodtel určite nehľadala, mne sa to mesto osobne nepáčilo, je tam aj letisko a dosť rušno. Ešte raz - HĽADAJTE HOTEL S VLASTNOU PLÁŽOU
1 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Alenkacs Pozri príspevok
Dobry den, dakujem za odpovede na moje predchadzajuce otazky. Chcela by som sa Vas este opytat, ci by ste mi neporadili z vlastnych skusenosti ohladom nasledujucich hotelov: Hotel Delphin Habib Resort-Monastir (verejna plaz, od centra 500m) alebo Marhaba-Sousse (sukromna plaz, do centra 3 km)? Neviem sa rozhodnut, viete mi poradit? Zaujimal by ma Vas nazor. Dakujem
Nepoznám ani jeden z týchto hotelov, ale čo sa týka pláže určite by som volila súkromnú hotelovú, nie verejnú. Hotelová pláž býva udržiavaná a aj strážená. Do centra mesta sa dá ľahko dostať taxíkom, alebo autobusom, 3 km nie je veľká vzdialenosť.
3 0
Alenkacs Alenkacs

Alenkacs je offline (nepripojený) Alenkacs

Dakujem Vam vsetkym za odpovede. Nakoniec sme sa s kamaratkou dohodli na Hotely Marhaba-sukromna plaz. Dufam, ze sa nam tam bude pacit. Este raz DAKUJEM
0 0
skvrnka skvrnka

skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

Vybrali ste si dobre. V Marhabe som bola niekoľkokrát, vždy sa tam rada vraciam ak je volný hotel. V Tunise
treba hotel s vlastnou plážou, tie cez cestu a pod. sú vlastne
mestské kde môže ísť každý. A okrem toho v Sousse ste za cca
20-30 min., kým do Hammametu cestujete aj viac ako hodinu.
V Marhabe som bola naposledy predminulý rok (minulý v Marabout a Tour Khalef), preto ocením nejaké nové informácie resp. názor
po vašom návrate buď na porade alebo súkromnou správou.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Vybrali ste dobre,je to celkom slušný hotel,doporučujem určite all inclusive,pretože pokiaľ budete kupovať sladkosti a nápoje,tak miniete viac ako zaplatíte za all inclusive.El Mouradi Palma Marina-doporučujem.Akurát sa treba usmievať na domácich,nemračiť sa a nešomrať a dotovať ich drobnými.Na ten účel som brala 50 centovky 1 a 2 eurovky a naraz všetko išlo ako po masle.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

BXLmiami Pozri príspevok
Vybrali ste dobre,je to celkom slušný hotel,doporučujem určite all inclusive,pretože pokiaľ budete kupovať sladkosti a nápoje,tak miniete viac ako zaplatíte za all inclusive.El Mouradi Palma Marina-doporučujem.Akurát sa treba usmievať na domácich,nemračiť sa a nešomrať a dotovať ich drobnými.Na ten účel som brala 50 centovky 1 a 2 eurovky a naraz všetko išlo ako po masle.
myslím že si vybrali hotel Marhaba, A NIE El Mouradi Palm Marine...už sa teším ak sa vrátia čo nám o tom zreferujú, na domácich sa ani nemáš prečo mračiť, a určite all inclusive, dávala si všimné dolare alebo eura?
3 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

El Mouradi hotely, údajne sú nejak lepšie ako tie ostatné, teda podľa odporúčania v CK.
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Lubaba Pozri príspevok
myslím že si vybrali hotel Marhaba, A NIE El Mouradi Palm Marine...už sa teším ak sa vrátia čo nám o tom zreferujú, na domácich sa ani nemáš prečo mračiť, a určite all inclusive, dávala si všimné dolare alebo eura?
Ako nás rozvážali z letiska,šli sme okolo hotela Marhaba a ľudia čo tam bývali sa nesťažovali.Všimné som dávala ečka.A pozor,ja som bola veľmi prekvapená,ked naši priatelia /a to viaceré národnosti/po návšteve Slovenska vyhlásili,že sme smutná krajina a že Slováci sa vraj všade stále mračia a sú nahnevaní.Oni nerozumeju čo hovoríme a vnímaju výraz našej tváre a ver mi,že platíme v mnohých oblastiach za ľudí nepríjemne zamračených.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

adely Pozri príspevok
My sme v tomto hoteli boli pred 2 rokmi a bolo úžasne. Bungalovi boli vo výbornom stave a hotelové izbe taktiež. Po celý deň animácie. Kompex je dosť obrovský. Pri hotelovom bare na zálohu nám dávali osušky na lehátka. Jedna vec, ktorá nám vadila, bolo obdobie, kedy sa vraj čistilo more a pár dní sme tam mali riasy, ktoré potom nakladali na autá a odvážali, inak voda teplá a krásne priezračná. Pred 4 rokmi sme tento problém s riasami nemali a to sme boli asi 300 metrov od PARADISE Palace. Strava výborná. Ak by si chcela vedieť niečo bližšie, odpoviem na všetko
ako je to s výletmi s Hammammetu, bola si niekde a čo odporúčaš?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Lubaba Pozri príspevok
ako je to s výletmi s Hammammetu, bola si niekde a čo odporúčaš?
Určite navštív Kartágo, a urobte si výlet do púšte
5 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

to: Adely - konečne máme pokyny a odlietame večer okolo 20,30 a odlet z Monastiru je o 22,35, dokedy ste museli opustiť izby cestovka píše že o 10, 00 alebo 12,00 záleží od hotela, síce som to už prežila,
že sme museli opustiť izby o 10,00 a potom sme čakali do večera, ale kedže sme boli partia kámošov tak sme čas využili nie na kúpanie ešte ale "preberali " sme a hodnotili..
náramky sme mali a stihli sme aj večeru...
3 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

arizona Pozri príspevok
Určite navštív Kartágo, a urobte si výlet do púšte
bola si tam ? a výlet do púšte je na ako dlho? určite chceme niečo popozerať, na ťavách sme už boli ale hammamet nepoznám, bola som v Sousse a v Monastire
3 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

arizona Pozri príspevok
Určite navštív Kartágo, a urobte si výlet do púšte
ideme na 11 dní tak asi by sa dalo, kebyxže idem na sedem tak ležím pri mori
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať