Zavrieť

Porady

PHL platené zamestnancom

Prosím, Vás chcem sa spýtať čí som to zaúčtovala správne. Zamestnanec priniesol bloček za PHL platil to vlastnou kreditkou. Zaúčtovala som to takto: nákup pHL platené zamestnancom interným dokladom a to
335/211 a 343/211 a vyúčtovanie spotreby PHL zamestnancom 501/335 je to správne? ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzanaIII. je offline (nepripojený) zuzanaIII.

    zuzanaIII.
    JANULA999 Pozri príspevok
    Prosím, Vás chcem sa spýtať čí som to zaúčtovala správne. Zamestnanec priniesol bloček za PHL platil to vlastnou kreditkou. Zaúčtovala som to takto: nákup pHL platené zamestnancom interným dokladom a to
    335/211 a 343/211 a vyúčtovanie spotreby PHL zamestnancom 501/335 je to správne? ďakujem.
    Ak to chceš cez 335 tak:
    Z pokladne vez VPD 335/211 celá suma dokladu DPH+základ
    ID: 501 / 335 a 343/335
    Ja pre istotu v takomto prípade požadujem cesťák.

    a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

    a_je_to
    JANULA999 Pozri príspevok
    Prosím, Vás chcem sa spýtať čí som to zaúčtovala správne. Zamestnanec priniesol bloček za PHL platil to vlastnou kreditkou. Zaúčtovala som to takto: nákup pHL platené zamestnancom interným dokladom a to
    335/211 a 343/211 a vyúčtovanie spotreby PHL zamestnancom 501/335 je to správne? ďakujem.
    Ak zamestnanec predložil doklad o nákupe PHM /množstvo,cena,dph/ a lístok z pokladničného terminálu čerpacej stanice, tak sa vyhotoví VPD, pripoja prílohy a 501+343/211 .... načo 335 ..... keď žiadna pohľadávka voči zamestnancovi nevznikla ? Uvedenými prílohami je výdavok zamestnanca dostačujúco preukázaný na preplatenie.

    PHL platené zamestnancom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.