Zavrieť

Porady

Eu-fondy

Asi by to žiadalo nový titulok......
Keďže nevieme využiť ponuky a ani čerpať peniazie z Eu-fondov, mohli by sme tu zverejniť alebo pridať kontakty, web stránky atď., odkiaľ by každý mohol čerpať aktuálne informácie o pôžičkách, tendroch a fondoch na rozširovanie alebo založenie živnosti, podnikania atď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

    s.r.o.
    Je to dobrý nápad nakoľko aj ja si potrebujem požičať peniaze od firiem poprípade spoločností je tu niekto kto by mi požičal peniaze za 30% úrok so splatnosťou na 2roky išlo by o sumu do 3300eur podnikám v maloobchode zo zmiešaným tovarom je niekto ochotný požičať vedel by som ručiť hnuteľným majetkom firmy velmi mi to súri vďaka.

    Robo D. je offline (nepripojený) Robo D.

    Robo D.
    úver na 30% úrok?

    30% úrok za dva roky, alebo za rok?

    A ak máš čim ručiť, prečo si nepožičiaš v banke? (investično - podnikateľské úvery?)

    s.r.o. ale môže do dvoch rokov, ešte pred splatnosťou zaniknúť (napr. krachnúť) a jej záväzky budú nevymožiteľné, rovnako ako peniaze ktoré boli tejto s.r.o. požičané

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.