Zavrieť

Porady

Slovenska s.r.o. ponukajuca poradenske sluzby v Taliansku

Dobry den,
som konatelom v slovenskej s.r.o., ktora ponuka sluzby najmä v Taliansku v oblasti poradenstva, online marketingu a online reklamy. Casto chodievam na sluzobne cesty prave do spominanej krajiny, kedze urcite projekty si vyzaduju moju pritomnost. Casto musim konzultovat osobne urcite zalezitosti s rouznymi talianskymi odbornikmi, firmami, ci partnermi. Pred casom som podpisal zmluvu o dvojrocnej spoluparci s jednou firmou, pre ktoru budem ja a moja s.r.o. realizovat ruozne online projekty, online kampane, poradenstvo atd.
Vedeli by ste mi poradit, ako je to v mojom pripade s odvodami a so zdanovanim prijmu s.r.o.? Musim moju cinnost, pripadne seba, ci s.r.o. nahlasit, zaregistrovat aj v Taliansku, nakolko ca. 14 dni v mesiaci stravim v tejto krajine? Su stanovene nejake pravidla v ramci EU tykajuce sa sluzobnych ciest? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Slovenska s.r.o. ponukajuca poradenske sluzby v Taliansku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.