Zavrieť

Porady

Cena zakladov

ahojte poradaci chcem sa vas spytat,kolko by mohli stat zaklady na chatu o rozmerou 11x4m samozrejme a pivnicou tych istych rozmerou a pozemkom priblizne 500 m2,ano viem ze je to taka trochu vseobecna otazka ale aspon priblizne keby sa dalo poradit a vopred dakujem
Usporiadat
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

10 000 eur bez pozemku
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
benzoo1 benzoo1

benzoo1 je offline (nepripojený) benzoo1

no pravdu povediac taku sumu som necakal jjj ale dakujem ze taka skora odpoved
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

svojpomocne mozno za 5-6k
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Zalezi to od toho, aky je teren a kvalita pody. Mna to stalo 250 000 Sk vratane deky.
DSCF1247.JPG  
DSCF1751.JPG  
DSCF2133.jpg  
1/1
0 0
vladoziak vladoziak

vladoziak je offline (nepripojený) vladoziak

mna stali zaklady na dom 8x11 4600 eur
-vykop strojom
-beton 32 m3
-nejake zelezo
-370 ks DT
-lezate rozvody kanalizacie
-robota svojpomoc
1 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

nase vratane zakladovej dosky vysli na cca 11tis eur... 10*17 ale jedna 17m stena je do hlbky 2,2m kvoli svahu... (vid moj blog).
0 0
vratnik vratnik

vratnik je offline (nepripojený) vratnik

V prvom rade potrebujete pozemok, tych je v chatovych osadach coraz menej, vacsinou zostalo par vacsich pozemkov pod vysokym napatim, v strmom svahu vsetko s premrstenou cenou. Ale da sa najst aj zabudnuty - zarasteny pekny pozemok a ist mimo realitku oslovenim priamych majitelov. Aj v tej iste lokalite sa ceny vyrazne lisia, vacsie pozemky napriklad po 300Sk/m2 a mensie idealneho tvaru aj po 1000 Sk/m2.
Chatu s pivnicou povazujem za zbytocny luxus, vacsinou su pri vode, resp. zamokrenom svahu, kde vam naklady na izolaciu a odvodnenie predrazia stavbu.
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

moje prepocty:
12,5x12m
6.000 - 7.000€
0 0
benzoo1 benzoo1

benzoo1 je offline (nepripojený) benzoo1

dakujem za odpovede tak som sa dozvedel priblizne moju cenu z vasich rozmerov
0 0
motopepo motopepo

motopepo je offline (nepripojený) motopepo

zdraviim , kolko bude stat cca 14,5 x 10 m , dakujem
0 0
motopepo motopepo

motopepo je offline (nepripojený) motopepo

zdraviiim , kolko budu stat zaklady domu 14,5 x 10 m , cca , dakujem
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

motopepo Pozri príspevok
zdraviiim , kolko budu stat zaklady domu 14,5 x 10 m , cca , dakujem
to mas jednoduche, vypocitas zakladove pasy hxsxv + zakladovu platnu hxsxv to vsetko krat ?m3/E betonu + karisiete + voda, kanal, plyn? + pripadne DTcka + pracu a dostanes sumu za zaklady, pripadne ked ides na zakladovu dosku, to musis napisat skladbu
0 0
acho acho

acho je offline (nepripojený) acho

moje základy 8x12m, polovička domu podpivničená, vyšli na 7tis.EUR (práca svojpomocne, bez izolácie)
0 0
motopepo motopepo

motopepo je offline (nepripojený) motopepo

cavko , pocul som ze niekto dava pod zaklad do pasov drenazku po celom obvode zakladov nato strk a tak zaliat betonom , musi sa to robit vzdy ? diky
0 0
motopepo motopepo

motopepo je offline (nepripojený) motopepo

day Pozri príspevok
to mas jednoduche, vypocitas zakladove pasy hxsxv + zakladovu platnu hxsxv to vsetko krat ?m3/E betonu + karisiete + voda, kanal, plyn? + pripadne DTcka + pracu a dostanes sumu za zaklady, pripadne ked ides na zakladovu dosku, to musis napisat skladbu

len tu zakladovu platnu neviem vypocitat , myslim max 12 ku , diky
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

nemusi. ja som tam nedaval ani strk
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

motopepo Pozri príspevok
len tu zakladovu platnu neviem vypocitat , myslim max 12 ku , diky
co nevies vypocitat na doske? plocha v m2 x vyska v metroch (0,12 pre 12cm) DTcka si vypocitas podla vnutorneho objemu x pocet.
0 0
motopepo motopepo

motopepo je offline (nepripojený) motopepo

alltracboy Pozri príspevok
co nevies vypocitat na doske? plocha v m2 x vyska v metroch (0,12 pre 12cm) DTcka si vypocitas podla vnutorneho objemu x pocet.

no to vychadza 145 x 0,12 - 17,5 kubika ty vole az tolko , takze do kopy 57,5 kubika betonu na zaklad , to je dsot vela ze ?
0 0
motopepo motopepo

motopepo je offline (nepripojený) motopepo

zdravim , som z pršova obvolal som asi 10 betonarky v okoli aj v pl , a pod 70 e za kubik som sa nedostal bez dane nedava nikto !!!!!!!! neviem skade to mate ze sa da bez dane , diky ,
0 0
pepa78 pepa78

pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

No do telefónu ti to to ako cudzej osobe povie asi len idiot, že dáva bez DPH...u takého by som betón ani nebral
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať