Zavrieť

Porady

Ako zrušiť automaticky aktivovanú notifikáciu na Porade?

admin
Na Porade bola všetkým užívateľom aktivovaná notifikácia (sledovanie témy) na email na témy, ktoré si založili alebo sa do nich zapojili.

Výhody: Rýchlejšie sa dozviete o novej odpovedi vo vašej téme
Nevýhody: Ak sa zapájate do veľa tém, je veľká pravdepodobnosť že bude dostávať príliš veľa notifikačných emailov.

Upraviť, alebo zrušiť notifikáciu môžete cez nastavenia "Upraviť možnosti"
http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions

Zmeny v nastaveniach neovplyvnia už nastavené sledovania. Dovtedy sledované témy ostávajú aktivované, tie treba zrušiť/upraviť tu: http://www.porada.sk/subscription.php

Viď obrázky:


.
.


.
.
Naposledy upravil Richard : 12.08.10 at 13:07
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Richard, z príspevkov na PORADe mám pocit, že si s týmto nastavením viac poraďákov (vrátane mňa) rozčúlil, ako potešil ...

Nastavenie som si upravila.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Mne a myslím, že nielen mne "zavadzia", ak sa mi medzi mnou označené sledované témy automaticky začali natískať i témy, do ktorých som síce prispela ale netúžim ich už sledovať. To sa deje napriek tomu, že mailiky potvrdené nemám (okrem príjmu mailu od admina).
Asi som v tom nastavení ľavá .
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Dúfam že mi to odpustíte

Čo sa týka kvantity, tak je tu viac užívateľov ktorí sa zapájajú do jednej, dvoch tém (prevažne svojich).

Porada nikdy nerozosielal veľa emailov, toto som však považoval za vhodné dočasné riešenie pre tých, ktorí tu nechajú svoje témy bez reakcii, na čo ste sa zasa sťažovali vy čo tu aktívne odpovedáte a pýtajúci je vo svojej reakcii pasívny (týmto ho pošťuchneme k reakcii).

Ľudia sú citlivý na akékoľvek zmeny, zvlášť na tie pri ktorých musia vynaložiť úsilie na nejakú zmenu a podobne.
Jedna inštitúcia robí v amerike prieskum spokojnosti ľudí s rôznymi inštitúciami a firmami. Napr. Facebook sa ocitol na horších priečkach ako daňový úrad...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Paula Pozri príspevok
Mne a myslím, že nielen mne "zavadzia", ak sa mi medzi mnou označené sledované témy automaticky začali natískať i témy, do ktorých som síce prispela ale netúžim ich už sledovať. To sa deje napriek tomu, že mailiky potvrdené nemám (okrem príjmu mailu od admina).
Asi som v tom nastavení ľavá .
Tak ako píšem na začiatku, treba si zrušiť nastavenie a zmazať všetky témy zo sledovania. Potom nebude chodiť nič.
Nastaviť nové notifikácie nestačí, to ovplyvní len budúcnosť. Tie staré ostávajú medzi sledovanými.

Plánujem dorobiť sledovanie len založených tém, čo je lepšie ako všetky kde som sa zapojil. Hoci to nebude notifikovať tak obľúbené otázky mimotémy....
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Richard Pozri príspevok
Jedna inštitúcia robí v amerike prieskum spokojnosti ľudí s rôznymi inštitúciami a firmami. Napr. Facebook sa ocitol na horších priečkach ako daňový úrad...

...som rada, že si to tu uviedol. Všetkého veľa škodí a raz budeme hrdí na to, že :

"Ja nie som na facebooku"...nie "Všetci sú na facebooku".
Prepáč, že som zneužila tvoju tému, ale ty si začal... a si mi napísal z duše...

...a ďakujeme za ďalšie vylepšenie.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Neviem či som to dobre napísal, ale tam šlo o používateľov facebooku, nie o tých čo to nepoužívajú...

Tým som chcel povedať, že táto stránka robí neustále zmeny a ľuďom to lezie na nervy. Robí to však v snahe vývoja... Keby sa nechceli vyvíjať, tak by už možno neexistovali, alebo by to len bola stránka jednej univerzity... ja ich sledujem od roku 2005, asi by ste ich väčšina ani nepoznala keby nemali snahu vyvijat sa... Možno to preženú a možno nie... každopádne či je to zmena k lepšiemu alebo horšiemu, vždy z toho vyplynie niečo užitočné... aj keby rovno zanikli (čo asi nehorzí momentálne)

Ale to je skôr taká fylozofická téma...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Richard a nedalo by sa nejako obmedziť to zasielanie notifikácie, príp. zaradenie odpovedí medzi sledované témy len u nových členov - zváž či podľa dlžky členstva na PORADe, alebo počtu príspevkov ?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Novým sa nastaví okamžitá notifikácia, starým som dal len raz za deň.

Nechciem vyznieť hrubo, ale je to taký problém keď si to pár aktívnych ľudí zruší?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Richard Pozri príspevok
Novým sa nastaví okamžitá notifikácia, starým som dal len raz za deň.

Nechciem vyznieť hrubo, ale je to taký problém keď si to pár aktívnych ľudí zruší?
Nie je to problém, zrušila som nastavenie hneď ako som zistila, že sa to dá. Ale priznám sa, tá prvá dávka meilov ma poriadne rozčúlila ... Najmä keď som si bola vedomá, že som v nastaveniach nič nemenila.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Možno to dnešné upozornenie na lište PORADy malo tam svietiť pred spustením tejto zmeny ...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Chápem prvý nával hnevu, skúste však pouvažovať aj v širšom uhle pohľadu... je tu kopec ľudí ktorým to naopak pomôže...

Ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Neviem, teda som sa tým nezaoberala , ale počas dňa mi notifikácie nechodia v tieto dni na emial , len z nastavených tém pred zmenou .
Ale vidím témy v profile a tam sa dajú zrolovať.
Väčšinou prídu notifikácie potom, keď nie som pripojená vo firme. Ale ak prídem ráno do práce , tak aj tak, čo je prvé pri rannej káve pozerám
email . No a vtedy vidím notifikácie , zaujímavé si pozriem a potom všetky vymažem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja tiež som pozeral ako puk, ked mi o polnoci došlo 18 mailov na mobil...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja tiež som pozeral ako puk, ked mi o polnoci došlo 18 mailov na mobil...

To určite preto, že o polnoci nemáš čo pozerať do PC, vtedy robíme niečo úplne iné. Noc má svojú moc.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok

To určite preto, že o polnoci nemáš čo pozerať do PC, vtedy robíme niečo úplne iné. Noc má svojú moc.
a čo sa robí o polnoci? rád sa nechám poučiť...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a čo sa robí o polnoci? rád sa nechám poučiť...

No čo tak asi? spí.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok

No čo tak asi? spí.
aha,
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok

No čo tak asi? spí.
ja tu niekedy straším aj o polnoci a raz som tu bol aj o 3 v noci- a bol som tu prítomný sám...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja tu niekedy straším aj o polnoci a raz som tu bol aj o 3 v noci- a bol som tu prítomný sám...

Nečudo, veď každý normálny človek v takomto čase robí niečo úplne iné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať