Zavrieť

Porady

Ako zrušiť automaticky aktivovanú notifikáciu na Porade?

admin
Na Porade bola všetkým užívateľom aktivovaná notifikácia (sledovanie témy) na email na témy, ktoré si založili alebo sa do nich zapojili.

Výhody: Rýchlejšie sa dozviete o novej odpovedi vo vašej téme
Nevýhody: Ak sa zapájate do veľa tém, je veľká pravdepodobnosť že bude dostávať príliš veľa notifikačných emailov.

Upraviť, alebo zrušiť notifikáciu môžete cez nastavenia "Upraviť možnosti"
http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions

Zmeny v nastaveniach neovplyvnia už nastavené sledovania. Dovtedy sledované témy ostávajú aktivované, tie treba zrušiť/upraviť tu: http://www.porada.sk/subscription.php

Viď obrázky:


.
.


.
.
Naposledy upravil Richard : 12.08.10 at 13:07
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Veľmi oceňujem príspevok od alla66, no čestne priznávam, že to harakiri nezvládnem ani pochopiť , nieto ešte aj zrealizovať do konca tisícročia . Verím však, že mnohým pomôže. .
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Ďakujem, hádam pomohlo, denne zahltená schránka s mailami............. dúfam, že sa mi to podarilo konečne zrušiť.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
hm,nepomohlo, zasa plná schránka mailov
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
môžeš prilepiť screenshot nastavení a sledovaných tém?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nejako by som to zvládla, ale šla som podľa návodu a jasne mám v nastaveniach uvedené, že si neželám upozornenia.. tento generálny zákaz by mal platiť na všetko podľa mňa. nemám v úmysle sa preklikávať cez všetky sledované témy a zisťovať nastavenia. Podľa obsahu upozornení mi však je jasné, že mi prišli upozornenia na témy, kde som reagovala, teda ide o nové témy, ktorých sledovanie som si ja nezvolila. Táto výhoda je podľa mňa nevýhoda a zaťažovanie člena Porady a súkromnej mailovej schránky.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Nespravila si druhý krok v návode, nezrušila si tie ktoré ti automaticky začalo sledovať...
Nastavenie je o tom či ti to má automaticky pridať medzi sledované alebo nie témy kde sa zapojíš (budúcnosť). Nemá to nič s tým čo už máš sledované.
Tie si musíš zrušiť inde, možno si tam mala niečo aj ručne pridané, takže to všeobecné nastavenie ti NEMOZE zrušiť to čo už máš medzi sledovanými témami. Znie to zložito ale má to dosť praktický význam.

Pozri sem a zruš si všetko, čo už sleduješ: http://www.porada.sk/subscription.php
1 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ďakujem, pri všetkých témach som zaklikla a zvolila, že si neželám upozornenia, hádam to teraz už bude fungovať, a buduce reakcie mi už tiež bude brať po novom. Považujem to naozaj za obťažovanie a zvyšuje to nechuť reagovať. mail mám pracovný a potrebujem ho pre pracovné účely. Porada je len okrajové hobby, kde sa podelím so skúsenosťami. A samozrejme je užitočná vzhľadom na moju stavbu.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Richard Pozri príspevok
Nespravila si druhý krok v návode, nezrušila si tie ktoré ti automaticky začalo sledovať...
Nastavenie je o tom či ti to má automaticky pridať medzi sledované alebo nie témy kde sa zapojíš (budúcnosť). Nemá to nič s tým čo už máš sledované.
Tie si musíš zrušiť inde, možno si tam mala niečo aj ručne pridané, takže to všeobecné nastavenie ti NEMOZE zrušiť to čo už máš medzi sledovanými témami. Znie to zložito ale má to dosť praktický význam.

Pozri sem a zruš si všetko, čo už sleduješ: http://www.porada.sk/subscription.php
zjednodušene.... V sledovaných témach skontrolovať doposiaľ sledované témy ... v okienku upozornenie musíš vidieť "žiadne" . Ak to tak nie je, tie témy označiť fajkou a v rolovacom okne urobiť zmenu a nezabudnúť potvrdiť tlačítkom GO.
Naposledy upravil alla66 : 16.08.10 at 07:19
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
urobila som, dnes som mala zasa desať upozornení..... a v sledovanýc h témach len dve, kde som si nechala weekly....teraz som zrušila aj to.................
fakt ma to dosť zaťažuje, rozčuľuje, zahlcuje e-mail.
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Neviem ako Richard na tuto "feature" prisiel, ale nic hlupejsie som zatial v zivote nevidel.
1 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

Po pravde povedane, ja CHCEM mejlove notifikacie. Ale nechapem, preco sa sledovanie automaticky aktivuje na KAZDU temu kde prispejem. Ved to je cisty spam! Keby sa to dalo aspon v profile nastavit, ci (ne)chcem automaticky sledovat vsetky temy kde som reagoval...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
TomasHC Pozri príspevok
Po pravde povedane, ja CHCEM mejlove notifikacie. Ale nechapem, preco sa sledovanie automaticky aktivuje na KAZDU temu kde prispejem. Ved to je cisty spam! Keby sa to dalo aspon v profile nastavit, ci (ne)chcem automaticky sledovat vsetky temy kde som reagoval...
nastav si Neželám sledovať kuk

a pri téme o ktorú máš záujem odklikni



sledovanie.jpg  
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

alla66 Pozri príspevok
nastav si Neželám sledovať kuk

a pri téme o ktorú máš záujem odklikni



Dakujem, ja viem ako na to, ale nechapem preco je sledovanie prednastavene...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
každá téma sa automaticky po mojom príspevku dostane medzi sledované témy. A JA TO NECHCEM. Považuje svoj príspevok za vyjadrenie môjho názoru a tým je to pre mňa uzavreté, vyriešené.
Tiež nechcem zakaždým ísť a ručne si to sledovanie zrušiť. Viem si sama určiť čo chcem a čo nechcem sledovať.
prosím zrušiť tento výmysel...................................
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

KEJKA Pozri príspevok
každá téma sa automaticky po mojom príspevku dostane medzi sledované témy. A JA TO NECHCEM. Považuje svoj príspevok za vyjadrenie môjho názoru a tým je to pre mňa uzavreté, vyriešené.
Tiež nechcem zakaždým ísť a ručne si to sledovanie zrušiť. Viem si sama určiť čo chcem a čo nechcem sledovať.
prosím zrušiť tento výmysel...................................
Kejka, musíš si to zrušiť sama v nastaveniach :

Zmeň si z "upozornenie 1x denne" na "neželám si upozornenie".

Súčasne si v sledovaných témach zmaž všetky témy, ktoré sa ti pridali samé (majú nastavené upozornenie 1x denne).

Ak toto urobíš, ďalšie témy sa ti už pridávať nebudú.

Ak zmeníš len nastavenie, v pridaných témach s nastavením upozornenia 1x denne sa ti bude stále objavovať notifikácia
2 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

veronikasad Pozri príspevok
Kejka, musíš si to zrušiť sama v nastaveniach :

Zmeň si z "upozornenie 1x denne" na "neželám si upozornenie".

Súčasne si v sledovaných témach zmaž všetky témy, ktoré sa ti pridali samé (majú nastavené upozornenie 1x denne).

Ak toto urobíš, ďalšie témy sa ti už pridávať nebudú.

Ak zmeníš len nastavenie, v pridaných témach s nastavením upozornenia 1x denne sa ti bude stále objavovať notifikácia
...a este to treba robit pri splne mesiaca, pripojeny cez FiberNet a klikat len lavou rukou
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Kejka, musíš si to zrušiť sama v nastaveniach :

Zmeň si z "upozornenie 1x denne" na "neželám si upozornenie".

Súčasne si v sledovaných témach zmaž všetky témy, ktoré sa ti pridali samé (majú nastavené upozornenie 1x denne).

Ak toto urobíš, ďalšie témy sa ti už pridávať nebudú.

Ak zmeníš len nastavenie, v pridaných témach s nastavením upozornenia 1x denne sa ti bude stále objavovať notifikácia
zbytočné, predchádzajúci príspevok má môj súhlas, lebo nebol spln mesiaca, ani som neklikala ľavou rukou..
Samozrejme, že som si odklikla v nastaveniach, že si neželám upozornenia,
Aj tak sa mi automaticky zaraďuju témy medzi sledované a tým pádom mi chodia aj notifikácie. Ak nezabudnem, tak pred odhlásením v posledných dňoch sa mi darí vojsť do ostatných nastavení a tam si odklikávam "zrušíť notifikáciu" pri všetkých témach, kde som prispela. takže v posledných dňoch sa mi už v mailoch nič neobjavuje, som presvedčená, že len vďaka tomuto "zlepšováku".
Na protest som si zadala aj neviditeľnosť, lebo ma tento systém obťažuje.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no nežiada sa mi nikde preklikávať
ak bol na poradu vložený tento odkaz: Novinka: Automatická notifikácia na témy do ktorých sa zapájate.

nemohol byť v tomto tvare? Novinka: Automatická notifikácia na témy do ktorých sa zapájate. Vypnúť môžete tu
1 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
už mi notifikácie nechodia, chvalabohu. Možno som bola netrpezlivá a myslela som, že stačí zaklikať, neviem. teraz už mám maily pár dní čisté od notifikácií.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať