Zavrieť

Porady

možem faktúrovat?

Od roku 2002 mám v živnostenskom zapísane maliarske a natieračske práce. Vtedy s tým nebol problem aj ked v tejto oblasti nemam vyučný list. len raz som na túto činnost fakturovala.možem faktúrovat ešte aj teraz? nezmenili sa nejako zákony?nebude s tým neajký problém? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    ak máš v ŽL zapísané maliarské a natieračské práce, tak kľudne fakturuj, nemal by s tým byť problém, veď aj živnosť na maliarské a natieračské práce môže robiť každý a nielen ten , kto je vyučený v odbore...

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    Nepotrebuješ k maliarskym a natieračskym žiadny vyučny list, zatial nepytaju žiadne preukazanie, že si v tom školena, čiže možeš fakturovať.Ja som prave pred polrokom jednu takuto živnosť vybavovala a ten dotyčny ma len zakladne vzdelanie, žiadnu prax a pod.

    Benko je offline (nepripojený) Benko

    Benko
    Nie nebude problém. Vykonávaš činnosť na ktorú máš živnostenské oprávnenie a teda fakturácia je OK.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.