Zavrieť

Porady

Porada.sk pre Facebook, alebo na Facebooku?

admin
Pripojte sa k našej oficiálnej stránke na Facebooku.

Spravíme tam trochu zábavy a podelíme sa o dobré informácie s priateľmi, či inými používateľmi facebooku.

Zajtra spúšťame možnosť jednoduchého prihlásenia na Poradu pomocou facebook účtu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...blbosť...
..nechápem toto natískanie a vnucovanie...keby si aspoň nepricapil ten fejs do každej témy...nemyslíš, že sa ti môže stať, že niekto otvorí tému, prečíta si skôr ten fejsbúk a namiesto na poradu behne do sociálnej siete?..a ujdú ti zákazníci...mne to ide na nervy,že je ten fejs vocpatý všade...porada mi kľudne stačila..
Naposledy upravil pepsikova : 08.09.10 at 05:28
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Nesuhlasim, nechcem poradu na facebook..facebook nech je facebookom a porada poradou.
18 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

A čo je to ten fejsbúk?
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...to je taká somarina, kde si vraj ludia napíšu, že kupil 3 kila jablk za 2€ a 15ti mu kliknu na PÁČI SA MI TO :-)
0 1
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

Je tu daná len možnosť, nie je to podmienka. Kto chce nech to využíva, je na každom jednom z nás, ako bude tráviť volný čas. Čo sa mne nepáči, druhým môže vyhovovať.
3 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
bobino38 Pozri príspevok
Nesuhlasim, nechcem poradu na facebook..facebook nech je facebookom a porada poradou.
Súhlasím s tvojim názorom, mnohí vieme, že poraďáci sú združení i na facebooku, ale predpokladám , že nie všetci chcú využívať také príliš verejné fórum...či ideme robiť neplatenú reklamu a získavať nových zákazníkov na Poradu?

Pritom okázalou reklamou facebooku na Porade odrádzame stálych poraďákov....znepríjemňuje život.....
10 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Poraďáci , je to vôľa a rozhodnutie len a len admina . Ja by som to nebrala ako zlú vec.
Nechcem si Vás proti sebe poštvať , ale je to tak, to znamená, že na Váš, náš a prípadný môj nesúhlas admin vôbec nemusí brať ohľad.

Nechcem sa nikoho dotknúť, ale vyjadrila som svoj názor .
3 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Nemám facebook, je mi to teda dosť jedno. Skôr sa mi len nepáči ten "odkaz" alebo "reklama" na FCB vždy v zadaní témy.

Príde mi to tam rušivé...
6 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

mne osobne vadí, že nezarábam mesačne 5 000 EUR, ostatné ma netrápi

PS: zvyknete si, tak ako na iné, vo vašich životoch
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
zk24 Pozri príspevok
Nemám facebook, je mi to teda dosť jedno. Skôr sa mi len nepáči ten "odkaz" alebo "reklama" na FCB vždy v zadaní témy.

Príde mi to tam rušivé...
To je len sila zvyku , aj na opačnej strane je reklama .
Život je zmena a zmenám sa musíme prispôsobovať
1 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Zitka, len doplním

a držať krok s dobou
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Je to len výhoda pre tých, ktorí majú facebook a chcú sa pýtať na Porade. Nemusia sa registrovať na Porade, takže sa môžu ľahšie zapojiť.

Výhoda je to aj pre Poraďákov, ktorí sú na facebooku a budú môcť využívať niektoré výhody z prepojenia, ktoré nechcem predčasne špecifikovať.

To že to máme na každej stránke je úplne bežná vec, je na každom ako to vezme, ide o prejav podpory pre stránku, ktorú ukazujete ostatným na facebooku a zároveň požívate niektoré výhody ktoré takáto skupina poskytuje, samozrejme ak ste na facebooku. Ak nie ste, tak nevadí, je to skôr pre tých ktorí sú viac tam ako tu a my im tam ponúkneme možnosť poradiť sa s priateľmi ale aj s nami - ide o premostenie.

Ďakujem všetkým, ktorí sa k Porade hlásia a za podporu
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Richard Pozri príspevok
Je to len výhoda pre tých, ktorí majú facebook a chcú sa pýtať na Porade. Nemusia sa registrovať na Porade, takže sa môžu ľahšie zapojiť.

Výhoda je to aj pre Poraďákov, ktorí sú na facebooku a budú môcť využívať niektoré výhody z prepojenia, ktoré nechcem predčasne špecifikovať.

To že to máme na každej stránke je úplne bežná vec, je na každom ako to vezme, ide o prejav podpory pre stránku, ktorú ukazujete ostatným na facebooku a zároveň požívate niektoré výhody ktoré takáto skupina poskytuje, samozrejme ak ste na facebooku. Ak nie ste, tak nevadí, je to skôr pre tých ktorí sú viac tam ako tu a my im tam ponúkneme možnosť poradiť sa s priateľmi ale aj s nami - ide o premostenie.

Ďakujem všetkým, ktorí sa k Porade hlásia a za podporu
Bez mučenia sa priznám, že patrím práve do tej skupiny, ktorá už trávi viac času na FB ako tu.

Len by som sa chcela opýtať ohľadne tej registrácie. Funguje to aj v tedy, keď mám na tieto dve stránky rôzne prístupové maily?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Veď na tom nie je nič zlé Porada je skôr poradenský portál ako pokec a ľudia majú viac tém na rozprávanie ako len rady.
Porada je skôr sieť odborných a pracovných vzťahov ako pokec s priateľmi, hoci sa tu priateľským debatám nebránime. Niektoré voľné diskusie však Porade aj škodia... rovnako ako keď sa s niekym pohádate v robote, tak sa s nim už ťažko spolupracuje. Normálne sa napríklad prestanete stretávať a rozprávať, ale a máte spolupracovať tak už to nie je výhra. Porada je o spolupráci a užitočnosti. Spolupracovať je výhodné pre všetkých aj keď majú na niektoré veci iné názory a podobne. Práve preto sme ľudia, lebo si vieme pomôcť napriek tomu že sme niekedy rozdielny.

Ak už máš konto na Porade aj na FB tak sa netreba registrovať znovu, čoskoro tu bude možnosť prepojenia týchto dvoch účtov. Dnes nasadíme len registráciu nových pomocou facebook konta a tieto kontá budú hneď aj prepojené, pričom nick sa tu dá zvoliť iný alebo ponechať vlastné meno ako na FB.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..zato, že miluješ fejsbúk si ešte nemusel reklamu naň facnúť na úvod každej témy..tam mi to vadí..je to ako dobrovolne- nasilu...
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Už som sa skôr , síce v inej téme vyjadril ....

http://www.porada.sk/1499750-post5.html

Názor môj je ale ten istý ...nezvyknem meniť len tak ...halabala...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pepsikova Pozri príspevok
..zato, že miluješ fejsbúk si ešte nemusel reklamu naň facnúť na úvod každej témy..tam mi to vadí..je to ako dobrovolne- nasilu...
Ja som sa už rozhodla. Keď sa reklamy a rôzne iné face a booky natlačia na text porady aj v dolných rohoch, tak môj priestor na Porade sa obmedzí na profily a miesta, kde tie rohy nebudú zaplnené.
3 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
pepsikova, skusim to premiestnit, ani mne sa to nepaci v sucasnej pozicii, ale chcelo to spravit vacsi zasah na premiestnenie, o chvilu to bude....

Nemá to nič s tým že ja milujem facebook
Ja milujem Poradu!!! Tak ako mnohí, ktorým pomohla, tak ako tí, ktorí si ju cenia, lebo do nej dali veľa pozitívnej energie!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Keď som tu dal fotky, div že ste ma neukameňovali a teraz keď to bude prepojené tak tie fotky bude vidieť aj Obama.
2 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
erzet Pozri príspevok
Keď som tu dal fotky, div že ste ma neukameňovali a teraz keď to bude prepojené tak tie fotky bude vidieť aj Obama.
Robko , nemôžem inak reagovať, musím byť sebakritická........aj ja som bola jedna z tých, ktorá by Ťa bola ukameňovala Len ja som si už foto na FC zmenila .Nie teraz kvôli Porade, ale už predtým,nemusí nikto vidieť aká som modelka


P.S. A dokonca teraz som si všimla, že aj na Porade mám fotku ....no čo už so mnou .
Naposledy upravil Zita5 : 08.09.10 at 13:14 Dôvod: Doplnenie P.S.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať