Zavrieť

Porady

školenie DPH

Dobrý deň, prosím o radu, stali sme sa platcami DPH, lúskam tento zákon a mám z toho dosť veľký zmätok, rozmýšľam o kúpe videoškolenia na DPH, kt. je tu v ponuke. Ide mi o to či ako je robené to školenie, či budem chápať súvislosti kedže mám dosť chabé základy, je robené všeobecne o dph alebo zamerané len na novelizácie.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    dorotta Pozri príspevok
    Dobrý deň, prosím o radu, stali sme sa platcami DPH, lúskam tento zákon a mám z toho dosť veľký zmätok, rozmýšľam o kúpe videoškolenia na DPH, kt. je tu v ponuke. Ide mi o to či ako je robené to školenie, či budem chápať súvislosti kedže mám dosť chabé základy, je robené všeobecne o dph alebo zamerané len na novelizácie.
    Ďakujem.
    Neviem ako je robené školenie na porade, nevidel som ho. Ale úplnému začiatočníkovi by som skôr odporučil nejaké komplexné školenie od začiatku. Aby si pochopila komplexnú funkciu DPH. Z novelizácií toho veľa nepochopíš. Tie sú skôr pre užívateľov, ktorí už zákon poznajú.

    dorotta je offline (nepripojený) dorotta

    dorotta
    ďakujem za reakciu, myslela som na to, už som bola na školení, kt. mi veľa nedalo, takže preto sa pýtam.
    dúfala som, že poradí niekto kto bol na tomto školení
    prajem pekný deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.