Zavrieť

Porady

pracovný pomer na kratší čas a nezamestnaný

Môžem zamestnať nezamestnaného evidovaného na úrade práce na pracovný pomer na kratší čas (2 hod. denne), pričom jeho mzda nepresiahne 3200 Sk?

Nevyradia ho preto z evidencie ÚP?
Ďakujem za prípadnu odpoveď!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    somij
    Môžeš. Bola tu k tomu polemika niekedy asi v máji. Skús pohľadať.
    Neviem, ale ja si pamätám, že tu bolo písané, že niekto chcel zamestnať evidovaného na pracovný pomer a na dotyčného sa potom na úrade práce vykričali, že ho vyradia. Či dnes sa všetko robí podľa nálady úradníkov alebo kontrolórov a záleží, na akého natrafím?

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    forester
    Môžem zamestnať nezamestnaného evidovaného na úrade práce na pracovný pomer na kratší čas (2 hod. denne), pričom jeho mzda nepresiahne 3200 Sk?

    Nevyradia ho preto z evidencie ÚP?
    Ďakujem za prípadnu odpoveď!!!
    Z dôvodu - príspevok 3 - by som asi preventívne zvážil použitie DVP. Aj je to lacnejšie.

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Prečo má zostať v evidencii ÚP? Ak sa zamestná na kratší pracovný čas, zamestnávateľ platí za neho odvody. Má nejaké výhody ako evidovaný? Asi môže naďalej dostávať aktivačný príspevok? Ak bude jeho mzda napríklad
    za 10hodín 400Sk môže poberať naďalej sociálne dávky?

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    adam
    Prečo má zostať v evidencii ÚP?
    Nie sú známe okolnosti prvotnej otázky, ale bola tam zrejmá obava z možnosti vyradenia z evidencie nezamestnaných. Je ju asi treba. Napr. čaká sa na dotáciu za vytvorenie ... Pritom obava z "akcie vietor" . Preto sa mi zdalo vhodné navrhnúť aj DVP.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    forester
    Môžem zamestnať nezamestnaného evidovaného na úrade práce na pracovný pomer na kratší čas (2 hod. denne), pričom jeho mzda nepresiahne 3200 Sk?

    Nevyradia ho preto z evidencie ÚP?
    Ďakujem za prípadnu odpoveď!!!
    Treba si dať pozor na DoVP - od 1.1.2006 možno budú ÚP postupovať inak.

    forester je offline (nepripojený) forester

    forester
    STRELEC
    Z dôvodu - príspevok 3 - by som asi preventívne zvážil použitie DVP. Aj je to lacnejšie.
    Ide o upratovanie, teda opakovanú činnosť, na ktorú sa DoVP neodporúčajú...

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    forester
    Ide o upratovanie, teda opakovanú činnosť, na ktorú sa DoVP neodporúčajú...
    Súhlas - platí pri priebežnej, trvalej práci. Ale neplatí to vždy. Nárazové upratovanie - DVP. Náhradné riešenie na prechodné obdobie ("na zástup"). Upratovacie servisy využívajú hlavne DVP (mimo kmeňový stav zamestnancov).

    pracovný pomer na kratší čas a nezamestnaný

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.