Zavrieť

Porady

Predvolanie na DU

Ahojte, včera mi došlo z daňového úradu predvolanie "vo veci podaného daňového priznania za ZO 2005" a o riadok nižšie "majiteľ účtu v podanom daň. priznaní".

Dosť ma to zaskočilo, nakoľko v roku 2005 som mal 15 rokov, nič som nikde nepodával a v tom čase ani nevykonával žiadnu príjmovú činnosť.

Čo môžem očakávať od tohto predvolania? Nemá s tým niekto skúsenosť? Neviem na čo sa mám pripraviť. Idem tam v utorok. Ďakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    callop Pozri príspevok
    Ahojte, včera mi došlo z daňového úradu predvolanie "vo veci podaného daňového priznania za ZO 2005" a o riadok nižšie "majiteľ účtu v podanom daň. priznaní".

    Dosť ma to zaskočilo, nakoľko v roku 2005 som mal 15 rokov, nič som nikde nepodával a v tom čase ani nevykonával žiadnu príjmovú činnosť.

    Čo môžem očakávať od tohto predvolania? Nemá s tým niekto skúsenosť? Neviem na čo sa mám pripraviť. Idem tam v utorok. Ďakujem za rady
    No prídeš tam, oni ti povedia o čo ide. Ty povieš, že o ničom nevieš, veď si nebol ani plnoletý. Ani kto to za teba podal. Prípadne si to daj odfotiť a potom uvidíme.
    Ani rodičia nič netušia?

    callop je offline (nepripojený) callop

    callop
    nie, nikto nič nevie. skôr som myslel, či sa mám niečím vyzbrojiť a či je takéto niečo bežné. oni chcú len OP.

    callop je offline (nepripojený) callop

    callop
    hmm, tak buď nie alebo o tom už nevedia. no nič, zrejme to bude niečo špecifické, potom dám vedieť, čo chceli

    callop je offline (nepripojený) callop

    callop
    tak kratke info - po navsteve DU podavam trestne oznamenie za zneuzitie osobnych udajov, viac mozem napisat po vyrieseni takze nastastie z mojej strany vsetko v poriadku. dakujem zatial vsetkym

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.