Zavrieť

Porady

DU a kontrola

Ahojte Chcem sa Vás na niečo spýtať, možno mi budete vedieť niekto odpovedať. Keď máme Dan.kontrolu za 4 a 5 mesiac a v 6 mesiaci máme NO pošlú nám ho teraz keď sa vracia NO za 6 mesiac alebo je aj to pozastavené aj keď nám ho nekontrolujú kvôli kontrole za 4 a 5 meisac?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Myslím si, že NO z 6 mesiaca pošlu v termíne. Nie je to kontrolované obdobie.

    smachotka je offline (nepripojený) smachotka

    smachotka
    nie je to kontrolovane obdobie, zda sa mi ze ho maju posielat tento mesiac a este nam nic neprislo preto sa pytam

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Posledný termín na vrátenie bol 25.9. sobota, takže je možné, že dali na príkaz až v pondelok. A prevod potrvá niekedy aj 2-3 dni.

    smachotka je offline (nepripojený) smachotka

    smachotka
    Uvidime vsetko im dlho trva aj ta kontrola 4 mesiac je tam uz 3 mesiace a 5 mesiac je tam 1 mesiac, som zvedava dokedy to bude trvat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.