Zavrieť

Porady

predaj domu

Caute, teraz úplne od veci, ale chcem sa spýtať či mi niekto nevie povedať či kataster posiela na danový úrad kupno-predajné zmluvy /čiže ked som predal dom či to niekto nahlasuju dan. úradu/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petosc je offline (nepripojený) petosc

    petosc
    day Pozri príspevok
    teraz si dostal a uz predavas
    (myslim, ze nie)
    nie, ten čo si staviam nepredávam. to si staviam pre seba) tam mi dnes montujú krb, ked bude hotový dám foto

    Matias.S je offline (nepripojený) Matias.S

    Matias.S
    ciners Pozri príspevok
    Nema sa ta dan z predaja nehnutelnosti platit az od buduceho roka?
    áno ku koncu zúčtovacieho obdobia musí predávajúci zaplatiť daň

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    ja mám ponuky na jednoduchy krb zo 4 výduchmi do izieb okolo 2600.-€, čo sa mi zdá strašne vela....
    krb0001.jpg  

    Matias.S je offline (nepripojený) Matias.S

    Matias.S
    bjuty smis Pozri príspevok
    ja mám ponuky na jednoduchy krb zo 4 výduchmi do izieb okolo 2600.-€, čo sa mi zdá strašne vela....
    myslím, že to nie je vôbec veľa ... záleží na kvalite použitého materiálu ... hlavne krbová vložka je srdcom krbu... ak v ňom chceš aj kúriť (nakoľko prieduchy do 4 izieb), tak vec že kvalitné krbové vložky sa pohybujú v cenových reláciach od 1500 € a vyššie ... (u mojich rodičov máme francúzku vložku, ktorá stála cca 2000 € pred 6 rokmi) telo krbu šamutové tehly .... na tú dobu sme za neho dali cca 6500 € ... takže pozor na materiál a hlavne na čo bude slúžiť ... výhrevnosť (kW), účinnosť ...
    prikladám foto:
    DSC01634.JPG  

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    no mne vložku núkajú - napr,
    :KV UNIFLAM SELENIC s klapkou rovné sklo bez výsuvu hore 532,15.-€,
    a čo som pozeral, tak by to nemal byť žiaden šmejd, 14kw mi stačí...možná je teraz vačšia konkurencia...

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    bjuty smis Pozri príspevok
    no mne vložku núkajú - napr,
    :KV UNIFLAM SELENIC s klapkou rovné sklo bez výsuvu hore 532,15.-€,
    a čo som pozeral, tak by to nemal byť žiaden šmejd, 14kw mi stačí...možná je teraz vačšia konkurencia...
    co si bol odcestovany ze si telefon nebral? ja rozmyslam nad nejakym malickym krbom, lebo moc miesta tam nieje. kolegovy robili krb a platil 2200-2500eur z toho vlozka tak 1000

    petosc je offline (nepripojený) petosc

    petosc
    bjuty smis Pozri príspevok
    petosc,
    za kolko ti robia krb? máš volakú dobrú partiu z okolia senca ?
    No ale moja vložka čo som si zohnal lacnejšie cez net stála 1400€ /v obchode chceli 1700€ len za vložku/plus obostavba okolo nej 300€, k tomu musím prirátať materiál, robota a tiež tam mám 2 prieduchy. Robí mi to jeden pán, referencie som mal na nho dobré, uvidím ako to spraví. priložím aj foto krbu ako to bude vypadať. Je krb.vložka LaNordica, obostavba Crystal

    petosc je offline (nepripojený) petosc

    petosc
    bjuty smis Pozri príspevok
    no mne vložku núkajú - napr,
    :KV UNIFLAM SELENIC s klapkou rovné sklo bez výsuvu hore 532,15.-€,
    a čo som pozeral, tak by to nemal byť žiaden šmejd, 14kw mi stačí...možná je teraz vačšia konkurencia...
    http://www.lanordica-extraflame.com/...i/crystal.html




    skus si to pozrieť cez tento odkaz, takto by to malo potom vypadať

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    krasny krb, problem je ze ked si to smith da do domu tak mu ostanu dva metre miesta na obyvacku

    petosc je offline (nepripojený) petosc

    petosc
    alltracboy Pozri príspevok
    krasny krb, problem je ze ked si to smith da do domu tak mu ostanu dva metre miesta na obyvacku
    no to neviem aký veľký má priestor, akurát mi poslali foto už z originál krbu čo mám doma, /lebo momentálne som neni na stavbe/ hned ju sem priložím. Akože ani ja nemám veľkú obývačku spolu s kuchynou má 45m2 a to sa mi nezdá veľké

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    co si bol odcestovany ze si telefon nebral?

    nie, len som prchol z roboty a mám nový..do mesiaca sa sťahujem..


    keby niečo, kludne dojdi na návštevu...
    foto zo stavby 072.jpg  

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    alltracboy Pozri príspevok
    krasny krb, problem je ze ked si to smith da do domu tak mu ostanu dva metre miesta na obyvacku
    Je tam toho, tak sa z toho krbu budú vytešovať cez okno do obývačky...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.