Zavrieť

Porady

paragraf/doprovod

ahojte, viete mi prosim Vás povedať ako to je, ked sú na strane zamestnanca platené prekážky v práci - ide o to, že na celý rok má zamestnanec možnosť vyčerpať 7 kalendárnych dní resp. 56 hodín na zdravotnú starostlivosť a zaujímalo by ma, že keď idem ako doprovod s maloletým dieťaťom k lekárovi taktiež na priepustku, či sa to započítava do spomínaných 7 kalendárnych dní alebo sa to počíta zvlášť?

Ďakujem za všetky odpovede.
Monika
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
monikago Pozri príspevok
ahojte, viete mi prosim Vás povedať ako to je, ked sú na strane zamestnanca platené prekážky v práci - ide o to, že na celý rok má zamestnanec možnosť vyčerpať 7 kalendárnych dní resp. 56 hodín na zdravotnú starostlivosť a zaujímalo by ma, že keď idem ako doprovod s maloletým dieťaťom k lekárovi taktiež na priepustku, či sa to započítava do spomínaných 7 kalendárnych dní alebo sa to počíta zvlášť?

Ďakujem za všetky odpovede.
Monika
Počíta sa do 7 PD na sprevádzanie rodinného príslušníka podľa §141ZP.

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

ewita888
zvlášť, ty 7, rodinný príslušníci 7

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
monikago Pozri príspevok
ahojte, viete mi prosim Vás povedať ako to je, ked sú na strane zamestnanca platené prekážky v práci - ide o to, že na celý rok má zamestnanec možnosť vyčerpať 7 kalendárnych dní resp. 56 hodín na zdravotnú starostlivosť a zaujímalo by ma, že keď idem ako doprovod s maloletým dieťaťom k lekárovi taktiež na priepustku, či sa to započítava do spomínaných 7 kalendárnych dní alebo sa to počíta zvlášť?

Ďakujem za všetky odpovede.
Monika
Inak, Monika, si členom od roku 2005 a táto otázka bola na porade zodpovedaná asi 380 krát. Tým, že si zadala novú tému, tak sme ju zodpovedali 381 - krát. Keby si bola nováčik, tak ti to odpustím.

Nabudúce, než založíš tému, skús pohľadať v starších príspevkoch....

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
A ako učiaci sa účtovník, občas treba pozrieť aj do Zákonníka práce

monikago je offline (nepripojený) monikago

monikago
Chobot Pozri príspevok
Inak, Monika, si členom od roku 2005 a táto otázka bola na porade zodpovedaná asi 380 krát. Tým, že si zadala novú tému, tak sme ju zodpovedali 381 - krát. Keby si bola nováčik, tak ti to odpustím.

Nabudúce, než založíš tému, skús pohľadať v starších príspevkoch....

ja sa ospravedlňujem, ale priznám sa, že niektoré témy sú pre mňa uzatvorené, keďže "nepoužívam" draka ..., a bolo pre mňa "rýchlejšie" použiť túto formu, keďže sme mali s kolegyňou odlišný názor,.... už si dám v budúcnosti na to pozor

willma je offline (nepripojený) willma

willma
monikago Pozri príspevok
ja sa ospravedlňujem, ale priznám sa, že niektoré témy sú pre mňa uzatvorené, keďže "nepoužívam" draka ..., a bolo pre mňa "rýchlejšie" použiť túto formu, keďže sme mali s kolegyňou odlišný názor,.... už si dám v budúcnosti na to pozor
nie som účtovník, ale zrovna táto otázka bola zodpovedaná mimo plateného "DRAKA-a"

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
Mimo DRAK-a bola táto otázka zodpovedaná LEN 379-krát + Tweetina odpoveď v tejto, tak klikám na "Vyriešené".

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.