Zavrieť

Porady

LPG čerpacia stanica

Chcela by som si postaviť vlastnú LPG čerpaciu stanicu. Môžem ju postaviť priamo v obci? Aké povolenia potrebujem? Aký asi veľký kapitál by som potrebovala? Susedia sa k tomu musia tiež vyjadriť alebo ich môžem obísť? Lebo to nie je vlastne žiadna stavba, je to len nádrž a stojan
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    doležitejšie upozornenie je , že za každú nádrž, budeš musieť MESAČNE odviesť DPH.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Prezvoň na nula deväť päť dva päť sedem päť sedem nula

    on Ti to vysvetlí.

    Má 3 nadrže na LPG.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Laco-monter Pozri príspevok
    doležitejšie upozornenie je , že za každú nádrž, budeš musieť MESAČNE odviesť DPH.
    Ani ja to ako účtovník nechápem.....

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Ani ja to ako účtovník nechápem.....
    Prezvoň,

    POCHOPÍŠ .

    To je taká novinka , u väčších firiem

    MESAČNE odvádzať DPH ????

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    m.chit Pozri príspevok
    Chcela by som si postaviť vlastnú LPG čerpaciu stanicu. Môžem ju postaviť priamo v obci? Aké povolenia potrebujem? Aký asi veľký kapitál by som potrebovala? Susedia sa k tomu musia tiež vyjadriť alebo ich môžem obísť? Lebo to nie je vlastne žiadna stavba, je to len nádrž a stojan
    Daj si do google vyhľadať "vybudovanie čerpacej stanice na LPG", tam nájdeš ponuky. Predpokladám, že to je momentálne tvoj prioritný záujem.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Existuje pevná alebo mobilná LPG pumpa. Každá má samozrejme nejaké ochrané pásmo (tuším 5 m od zásobníka). Čo ja viem, tak celé zariadenie je možné prenajať od dodávateľa plynu a platiť prenájom. Alebo kúpiť vlastné zariadenie a nakupovať plyn od hocikoho.

    @Laco - pripájam sa k Zolovi a rodu hydiny. Dobre som sa pobavil na "mesačnom odvádzaní DPH". Z akého rodu treba byť, aby som mohol za LPG nádrž odvádzať DPH?
    Marian386 Tiez by ma zaujimali nejake skusenosti s tymto podnikanim.

    LPG čerpacia stanica

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.