Zavrieť

Porady

Prijem penazi z Moneybookers

Dobry den. Potrebujem poradit.

1. ak mi ako fyzickej osobe pride na ucet v banke vyssia suma z moneybookers.com, povedzme 5000 Eur - moze niekto odomna pozadovat nejake dokladovanie odkial tie peniaze prichadzaju ?

2. ak som zivnostnik a pride mi na ucet ta ista vyssia suma z moneybookers. com, ako to je s dokladovanim a danovym priznanim ? peniaze z moneybookers.com nemaju nic spolocne s mojou zivnostou, pochadzaju zo stavkovania zo zahranicia (cital som niekde ze vyssie sumy zo stavkovania treba zdanit, preto vyuzivam moneybookers, kde sa to neda v podstate zistit, ak sa nemylim ... )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    onical je offline (nepripojený) onical

    onical
    1.Môže a hlavne daňovákov môže zaujimať,či si zaplatil daň.(vlastná skúsenosť)
    2.O tom nedá sa zistiť nebudem polemizovať,ale zase platí bod 1.
    3.Moja rada.Nerýp do niečoho,čo môže škodiť iným.Nechať si výhry v pokri,alebo z iného stávkovania vyplácať na živnostenský účet svedčí o mozgovej nedostatočnosti.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Každý príjem peňazí z iného účtu sa dá zistiť, odkial sú. tak sa nespoliehaj na to, že to nejde, ved úrady majú nejaké kompetencie vo svojej právomoci, tak si to zistia a velmi jednoducho. Ak si dávaš posielat peniaze na živn.účet-tak musíš ich zdaniť(nechápem prečo si si na stavkovanie nevytvoril iný súkromný účet).asi sme ta nepotesili, čo?

    Prijem penazi z Moneybookers

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.