Zavrieť

Porady

Umiestnenie šuťáku

Anketa: Aké umiestnenie šuťáku uprednostňujete

Počet hlasujúcich
37. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Na prvej strane (po novom)

    2 5.41%
  • Pôvodné umiestnenie

    30 81.08%
  • Je mi to jedno

    5 13.51%
Po štvrtkovom "upratovaní" nastala zmena aj v umiestnení šuťáku. Zdá sa mi, že počet čvirikajúcich tam akosi poklesol. Zvedavý som, či je to len subjektívny dojem. Inšpiráciou na prieskum názorov o umiestnení šuťáku bol najmä povzdych ALDY: toto bol aj môj posledný (príspevok ?) na hlavnej strane
Takže otázka pre vás - kde by ste chceli mať umiestnený šuťák ?

- na prvej strane (po novom - Big Brother )
- pôvodné umiestnenie (pred Richardovým upratovaním - intimčo )
- je mi to jedno
Naposledy upravil andrej_rv : 19.11.05 at 14:44
Usporiadat
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Šušťoklebetníčkovia ... pomáhajte, lebo nás prehlasujú
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Hlasovala som za pôvodné umiestnenie a nechcem pôsobiť ako stará štruktúra /novinky mám rada/, ale veľmi by som privítala starý dobrý šuťák aj s niektorými kritizovanou refreschou. Pri tomto novom šuťáku nielenže sa nedá vôbec pracovať /refreschou sme si sami upravovali rýchlosť prezerania a čítania príspevkov/, ale tu sa stačí raz otočiť, rsp. upiť si z kávy a zmysel je fuč , a to mám super rýchly net /alebo práve preto?/.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Ja som sa síce na šuťáku veľmi "nepretŕhala", ale ako relax to má pre mňa zmysel. Po robotovaní trošku si zašuťákovať so spolusúputníkmi, ktorí tam rovnako ako ja hľadajú zábavu. Tak ako spomína Evina, chýba mi usmerňovanie rýchlosti pribúdajúcich príspevkov cez refresh, ako i veľkosť šuťopríspevkov na obrazovke. V novom šuťáku to len padá a padá, mizne kontext - aj keď v šuťáku nie vždy oň ide a niekedy je veľká sranda, práve vtedy, keď nevieme o čo ide. Ale otázky sú spravidla jedného šušťoklebetníčka na druhého a v novej podobe potom uniká tento priamy kontakt.
A ešte si myslím, že zmysel Porady (svedčí o tom aj jej názov a upútavky - Diskusia na témy účtovníctva, daní a podnikania) nie je o tom, že každý návštevník, ktorý si stránku otvorí, medzi prvými vecami narazí na šuťák, hoci hľadá odpoveď na odborné témy. Šuťák je záležitosť "Po porade" a v tom zmysle by som uprednostnila aj jeho umiestnenie - niekde viac do ústrania.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Mne vadí, že po 15-tich minútach na šuťáku som odhlásená.
A moji smejkovia mi "odchádzajú" a namiesto nich mi prichádzajú iní, takže niektorých mám dvojmo. čo mám s nimi robiť? dám im "domáce väzenie"?
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Prosím vrátiť šuťák v pôvodnej podobe tam, kde bol pred 17. novembrom. Aj s ALDOU!
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

Hoci www.porada.sk som objavil dosť neskoro,nakoľko som tam našiel aj témy a otázky a odpovede týkajúce sa ,,mojej parkety,,stal som sa jej členom.Moje začiatky boli aké boli,ale postupom času som začal v porade aj aktívne sa zapájať.Šuťák som tiež,dá sa povedať objavil náhodou a trochu som sa bál zapojiť aktívne z dôvodu ako ma príjmete,ale bol som milo prekvapený a získal som a poznal dobrých ľudí, s ktorými sa dobre bavilo a hoci aj niekedy o práci ale bol to pre mňa veľký oddych,po ,,uprataní stránky,, som sa zapojil do nového šuťáka ale súhlasím s názormi že šuťák má miesto na starom mieste,pretože niektorý s ktorými som na šuťáku ,,klebetil,, sa lúčili,že na takto umiestnený šuťák nebudú navštevovať a to je mi veľmi ľuto,lebo tak prídem o dobrých priateľov a priateľky s ktorými som mohol ,,poklebetiť,,
Týmto príspevkom sa pripájam k tým,ktorý chcú aby šuťák bol umiestnený tam kde bol predtým.
Chcem sa znova strtávať s tými s ktorými som sa stretával predtým
Karol.za
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Veru Karol presne si to pamätám ako si sa tam objavil a ako sme ťa podpichovali , aby si sa nám identifikoval. Na šuťáku bolo a verím aj bude veselo, tiež som za , aby bol v ústraní ako predtým. Aj keď myslím si , že aj na tento by sa dalo zvyknúť.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Karol.za, ten tvoj preklep v predposlednom riadku príspevku "7" nemá chybu. Ešte stále sa tu uškŕňam
Naposledy upravil abel : 19.11.05 at 21:20
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Hurá, už nemusím hlasovaťSkôr som sa na Poradu nedostala, práca a boli sme bez elektriny, ale nedalo mi ani spať, aby som sem nenakukla.... a ajhľa Riško dal šuťák na staré miesto Super
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Takže šuťák (a aj prvá stránka) je opäť v pôvodnom stave .
Môžem teda Richarda poprosiť, aby túto anketu i celú tému zrušil ako bezpredmetnú...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

andrej_rv
Takže šuťák (a aj prvá stránka) je opäť v pôvodnom stave .
Môžem teda Richarda poprosiť, aby túto anketu i celú tému zrušil ako bezpredmetnú...
Ešte nie je bezpredmetná, lebo si prosíme naspäť refresch. Takto nám to veľmi skáče
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Tak nato by ste mali založiť inú anketu .

A čo to Richard zase vymyslel ? Pri nicku vidím nejaký obrázok a porada body
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

A niektorí už majú tiky a rôzne skákacie pohyby
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

andrej_rv
Tak nato by ste mali založiť inú anketu .
Andrej my s AVO sme to už napísali aj tu. Neviem založiť anketu Ale spomíname to aj stále na šuťáku, tak nás Richard snáď vypočuje
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Anketu som nevedel založiť ani ja, ale návod je napísaný asi zrozumiteľne, keď sa mi to podarilo . Ak nedôjde k zmene a napíšete mi znenie otázky, tak tú anketu za vás pripnem
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
a prosím, nejako to neviem nájsť, čo sú porada body? Ja by som Richardvi udelila aj 100, aspoň si to vysvetľujem pozitívne - teda tie body.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Klikni na "S" (vyzerá to ako S)pod Richardovým menom v jeho príspevku.........dole vedľa zelenej, resp. modrej bodky
Naposledy upravil Paula : 20.11.05 at 12:24
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
no klikla som na iné meno a dalo mi to hlášku, ktorú si nepamatám, idem to skusit s Richardom. a pri moom mene nie je ikonka "nahlás", iní to majú, význam poznám, aj ked som to ešte nevyskúšala.
O nič nejde, len testujem zmeny.
ozaj, asi som technicky zaostalá, ale stálesa mi nedarfí pripnúť link na tému, kde je odpoved na otázku iného poradaka.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Myslím že ikonku "nahlás" nemá nikto pri svojom mene, nebudeš predsa bonzovať sama na seba. Čo sa týka technickej zručnosti, mne o tom hovor. Nedokážem si prilepiť ani heslo mesiaca. Už som ho tam mala, ale pri vylepšovaní som vždy zabudla ako som ho tam prilepila.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
abel
Myslím že ikonku "nahlás" nemá nikto pri svojom mene, nebudeš predsa bonzovať sama na seba. Čo sa týka technickej zručnosti, mne o tom hovor. Nedokážem si prilepiť ani heslo mesiaca. Už som ho tam mala, ale pri vylepšovaní som vždy zabudla ako som ho tam prilepila.
ked sa pozrieš na hociktorý príspevok aj na svoj, tak vľavo pod menom su všelijaké info o tebe a tiež ikonky.... a máš tam aj ikonku "nahlás". Chápem to ako bonzáčik-ikonku pre hlásenie neetických príspevkov. No a ja ho tam nemám.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať