Zavrieť

Porady

Nespavosť

Ahojte, skúsim sa s Vami poradiť, pretože Ste tu poväčšinou tak ako ja účtovníci. Stáva sa mi, že v náporových obdobiach ako je toto - štvrťrok, sa v noci budím a nemôžem spať, pretože stále nad niečím rozmýšľam, či som správne zaúčtovala ...a tak podobne. Stres? Ako to zvádate vy?
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kimart Pozri príspevok
Ahojte, skúsim sa s Vami poradiť, pretože Ste tu poväčšinou tak ako ja účtovníci. Stáva sa mi, že v náporových obdobiach ako je toto - štvrťrok, sa v noci budím a nemôžem spať, pretože stále nad niečím rozmýšľam, či som správne zaúčtovala ...a tak podobne. Stres? Ako to zvádate vy?
nič si z toho nerob,to sa aj mne raz za čas stáva,že nespím a rozmýšľam a potom zistím,že svitá...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pozri aj tu : http://www.porada.sk/t136321-nespavo...-depresie.html
2 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

ja len či nemám zmeniť povolanie...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A tak zasa u kimart-i by som toto nehodnotil ako nejakú nespavosť chorobnú alebo proste niečo také, ale myslím si,že je moc zodpovedná a chce aby mala všetky papiere v účte OK...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

večer pred zaspávaním si vezmem papier, kde si napíšem všetky myšlienky - čo treba dokončiť, čo skontrolovať (nielen pracovné), ľahnem do postele a hovorím si: "Teraz na nič nemysli, je čas spať"

A ono to funguje!
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A tak zasa u kimart-i by som toto nehodnotil ako nejakú nespavosť chorobnú alebo proste niečo také, ale myslím si,že je moc zodpovedná a chce aby mala všetky papiere v účte OK...
Ja som kimart vôbec "nehodnotila" ani nepripisovala iné choroby, ani som sa jej nechcela nijako dotknúť. Dúfam, že som ju ani neurazila, lebo to nebolo mojim úmyslom.
Iba som priložila link (v tom linku sú ďaľšie linky na podobné témy nespavosti),kde sú príspevky od iných ako si poradili s nespavosťou,myslela som, že ju niečo zaujme.
4 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A tak zasa u kimart-i by som toto nehodnotil ako nejakú nespavosť chorobnú alebo proste niečo také, ale myslím si,že je moc zodpovedná a chce aby mala všetky papiere v účte OK...
ďakujem to je pekne napísané
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
to bude stresom
na nespavosť je dobrý sex...
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

u mňa je to takto, ak mám nejaké povinnosti, ktoré som mala urobiť a neurobila tak takisto sa v noci zobudím alebo nadránom a nemôžem spať, hlavne vtedy ak súri termín, inak spím výborne a " mohol by si ma aj s posteľou preniesť hocikam", ale ak je to len o tom, že nemáš účto v poriadku alebo teda v akom stave ako si predstavuješ, dodám, že to je ten problém...chceš byť skrátka tip-top... alebo ak nie tak tak aspoň ťa uspokojí ak máš svoju prácu " pod kontrolou"...
7 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vsimol som si, ze do tejto sekcie Porady prispievaju hlavne v noci. Tiez nemozte spavat?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kimart Pozri príspevok
Ahojte, skúsim sa s Vami poradiť, pretože Ste tu poväčšinou tak ako ja účtovníci. Stáva sa mi, že v náporových obdobiach ako je toto - štvrťrok, sa v noci budím a nemôžem spať, pretože stále nad niečím rozmýšľam, či som správne zaúčtovala ...a tak podobne. Stres? Ako to zvádate vy?
mesiac ide do splnu, ja nato reagujem tak, že v tomto čase zle spím,bolia ma kĺby, kríže a pravé koleno ale odkedy si zapálim sviečku alebo čajoví kahanček na nočnom stolíku pre vytvorenie lepšej energie spím ok
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

lujza.j Pozri príspevok
mesiac ide do splnu, ja nato reagujem tak, že v tomto čase zle spím,bolia ma kĺby, kríže a pravé koleno ale odkedy si zapálim sviečku alebo čajoví kahanček na nočnom stolíku pre vytvorenie lepšej energie spím ok
Lujzi, to si dobrá, keď tú veľkú guľu v splne odbiješ jednou sviečkou.
U mňa spln okrem nespavosti spôsobuje ešte aj nočné nálety na chladničku.
A môžem mať všetky papiere naporiadku, furt bláznim.
Ach jo, asi si dám frťana, vysvietim barák ako na dušičky, chladničku zamknem, aj tak tento víkend spania nebude...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

za vyskúšanie nič nedášbol to typ od baby čo veští a vykladá karty
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Alabutka si spokojne chrapka, mesiac-nemesiac. Do tej sviecky treba aj cucat, ci nech si hori do rana?
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
pasuliatko Pozri príspevok
to bude stresom
na nespavosť je dobrý sex...
To je pravda, pri sexse sa neda spat takze nepojde o nespavost
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Poď so mnou dnes na šípky, tam zabudneš na odvody, DPH a aj na sex, lebo je rozdiel pichnúť sa a pichnúť si .......... heh !
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Teraz moc nevidno. V lete, to je zivot. Zenske vo zvysenej miere prijimaju vitamin D, niektorym ho chyba na kyble. :-)
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

niekomu vitamín D ..niekomu vitamín L
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
avatar hubatá Dnes, 07:01 AM
Poď so mnou dnes na šípky, tam zabudneš na odvody, DPH a aj na sex, lebo je rozdiel pichnúť sa a pichnúť si .......... heh !

Tak v poslednom case je to so mnou asi tak ze sa viac pichnem ako si pichnem lebo je zrovna sipkova sezona ale tu malo íst o nespavost, takze by som chcel len dolozit, ze ked clovek nieco robi tak sa môze stat ze aj pokazi a ked ma svedomie tak rozmysla ci nahodou nieco neopomenul a potom pride nespavost. Prejdu nápory prejde nespavost. No a ked su nápory, treba aj relax, potom si obcas clovek aj pospi... a ked nejde spat, vraj je vhodná studena sprcha na dolne koncatiny.. od kolien dolu.. rozprudi sa krv a clovek lahsie zaspi. Ja som to odskusal a funguje to ale mam malo odvahy to skusat viac krat lebo predsa len, studena voda
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

alabut Pozri príspevok
Alabutka si spokojne chrapka, mesiac-nemesiac. Do tej sviecky treba aj cucat, ci nech si hori do rana?
Tak do tej sviečky netreba čučať, tá sviečka sa má zapáliť preto, aby si čučal /spal po východniarsky/
Keď budeš do nej čučať, tak sa nenačučáš, leda ak by si chcel duchov vyvolávať...

A pre vysvetlenie doplním výkladový slovník z východniarčiny :
čuče - ženské poprsie
čučať - spať
ala čučala - ale už aj spať !
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať