Zavrieť

Porady

nejde mi gmail

neviem riešiť problémy s PC
Prosím o pomoc, nedá sa mi pracovať v gmail.com, nedajú sa vymazať, posielať správy, nedajú sa vymazať spamy, neviem sa dostať do odoslanej pošty, do koša a ostatných uložených položiek. Napísané je, že sa v systéme vyskytol problém /mriežka010/. Neviem si s tým poradiť, prosím, pomôžte mi. Ďakujem, odpovede môžete posielať aj na adresu: gabulik@centrum.sk
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mne gmail ide v pohode...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Pozri tu http://www.google.com/support/forum/...1dc1d90c&hl=en
Ak chceš preložiť, choď cez prehliadač Google Chrome.
Naposledy upravil Marína : 06.11.10 at 16:10
3 0
Arnold123 Arnold123

Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

modra02 Pozri príspevok
Prosím o pomoc, nedá sa mi pracovať v gmail.com, nedajú sa vymazať, posielať správy, nedajú sa vymazať spamy, neviem sa dostať do odoslanej pošty, do koša a ostatných uložených položiek. Napísané je, že sa v systéme vyskytol problém /mriežka010/. Neviem si s tým poradiť, prosím, pomôžte mi. Ďakujem, odpovede môžete posielať aj na adresu: gabulik@centrum.sk
Skús vymazať cookies a potom daj F5. Prípadne vyskúšaj iný prehliadač.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
S gmailom som nemala problem, odkedy som ho otvorila. Zato s post.sk, post.cz, zoznam.sk, seznam.cz boli problemy na dennom poriadku, preto som ich prestala pouzivat.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Mne to od včera tiež takto blbne, chyba #010... Vraj chyba na serveri...

Riešenie: dolu klikni na "základné HTML", je to staršia verzia, ale funguje. Kým to opravia (dúfam že čoskoro), tak stačí.

P.S.: ja som to vravel. Vylepšujú to (aj keď to funguje), až to do*erú...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mne to zatiaľ ide na 100%. Problém asi bude niekde pri vašom poskytovateľovi internetu.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

No možno sa riadia heslom:
"Pracujeme tak dobre, že každé zlepšenie znamená krok späť"
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ide v pohode..v Mozille...
0 0
janok5 janok5

janok5 je offline (nepripojený) janok5

stačí aktualizovať prehliadač, keď je to FF.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

modra
Mne ide pošta (gmail) dobre cez Operu aj cez Firefox. Chyba bude v tvojom PC niekde v nastaveniach, alebo cookies.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Stevo5 Pozri príspevok
Mne ide pošta (gmail) dobre ... aj cez Firefox. ....
... akú máš verziu FF - vidím že je vonku 3.6.12
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Stefan205
Ahoj. Mám poslednú, vždy aktualizujem ak ma upozorní že je k dispozícii novšia ver. Používam portable verziu (ale je na disku) 3.6.12 SK.
Edit - vlastne používam IE8 SK + Opera 10.63 SK ako predvolený a niekedy aj Firefox. Podľa potreby, IE najmenej.
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tiež mám asi dva týždne problémy s gmailom a odkedy ho mám šlapalo to bezproblémovo, možno fakt niečo v určitej lokalite zbabrali, teda vylepšili..
mne vôbec neodchádza pošta s prílohou, prebehne 100% a pri ukončení vyhodí chybu. Píšem to duplicitne, ale v prvom prípade som to asi zle zaradila-ospravedlňujem sa. Vie niekto k tomu niečo bližšie poradiť, čo to znamená -nepoznám "reč" PC-ďakujem.
Odoslanie správy zlyhalo.
Správa nemohla byť odoslaná, pretože pripojenie k serveru SMTP smtp.googlemail.com bolo počas prenosu prerušené. Skúste to znova alebo kontaktujte vášho správcu siete.


Odoslanie správy zlyhalo.
Overte správnosť nastavení vášho účtu pre poštu a diskusie a skúste znova

Výstraha-Chyba počas odosielania e-mailovej správy. Server odpovedal: 4.7.0 Temporary System Problem. Try again later (SF). n3sm510275fax.7. Skontrolujte správu a skúste znovu.

0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja sa nemôžem ani prihlásiť. Zajtra to určite pôjde.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tiež mám gmail, a ide bez problémov....včera ma asi 3x vyhodilo a že prihláste sa znovu, lebo ????...ale funguje...
0 0
janzitniak.info janzitniak.info

janzitniak.info je offline (nepripojený) janzitniak.info

Lektor počítačových kurzov - viac na www.janzitniak.info ...viac
Vždy treba vyskúšať funkcionalitu stránky v rôznych prehliadačoch a potom hodnotiť. Môže byť naozaj, že si uložil niečo v cache, resp. mohlo ostať v prehliadači nejaké hlúpe nastavenie.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja si myslim, ze chyba je asi u Gmailu. Stale nieco prerabaju a
to moze sposobovat docasne problemy.

Mam 3 gmailove ucty, prvo-zalozeny funguje bez problemov,ale dalsie dva boli asi tyzden ,do vcerajska takmer neovladatelne.
Bol problem s prihlasenim, a ak sa mi to nahodou podarilo, tak okrem dorucenej posty nefungovalo nic. Nemohla som sa dostat do kontaktov,nefungovali rozhovory...ked som klikla na hocijake tlacitko, tak nacitavalo,nacitavalo... do nekonecna a nic viac.

Od vcera funguje vsetko zase na 100%.
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Za 3 roky som mal problémy s G-mailom možno raz. Skúste ešte použiť prehliadač Chrome, je to ich vlastný, možno bude s G-mailom lepšie spolupracovať.
0 0
mini999 mini999

mini999 je offline (nepripojený) mini999

to ubka: nie je chyba v prilohe? odosles mail bez prilohy?
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Za 3 roky som mal problémy s G-mailom možno raz. Skúste ešte použiť prehliadač Chrome, je to ich vlastný, možno bude s G-mailom lepšie spolupracovať.
Nainštalovala som aj Chrome a nič! ale dostala som avízo, že problém je v gmail a rovnaký problém má viacero ľudí v okolí BA-ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať