Zavrieť

Porady

nejde mi gmail

neviem riešiť problémy s PC
Prosím o pomoc, nedá sa mi pracovať v gmail.com, nedajú sa vymazať, posielať správy, nedajú sa vymazať spamy, neviem sa dostať do odoslanej pošty, do koša a ostatných uložených položiek. Napísané je, že sa v systéme vyskytol problém /mriežka010/. Neviem si s tým poradiť, prosím, pomôžte mi. Ďakujem, odpovede môžete posielať aj na adresu: gabulik@centrum.sk
Usporiadat
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

mail bez prílohy ide v pohode
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

MIMO TÉMY:
Zdenka 131dúfam, že pochopíš, prečo Tu píšem tento citát, múdri to isto pochopia

"..ak ťa niekto nemôže prekonať, snaží sa ťa ponížiť"

baví Ťa to ešte ?
poslúž si, ak Ti to pomôže posilniť sebavedomie, som Ti k dispozícii, triafaj sa ďalej do mňa ....

"..nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem
môj tieň kývne presnejšie..."
Naposledy upravil ubka : 02.12.10 at 12:13
0 1
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
ubka Pozri príspevok
Zdenka 131dúfam, že pochopíš, prečo Tu píšem tento citát, múdri to isto pochopia

"..ak ťa niekto nemôže prekonať, snaží sa ťa ponížiť"

baví Ťa to ešte ?
poslúž si, ak Ti to pomôže posilniť sebavedomie, som Ti k dispozícii, triafaj sa ďalej do mňa ....

"..nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem
môj tieň kývne presnejšie..."
Tvojmu príspevku vôbec nerozumiem. Nesúvisí s danou témou, pre nikoho nie je užitočný . Nechápem, v čom sa Ťa snažím prekonať, ponížiť. Do nikoho sa netriafam, nikoho neurážam, ak viem pomôcť pomôžem a ak neviem, na príspevok nereagujem.

Pravdepodobne Ti vadí, že príspevok č. 17 považujem za užitočný. Za tým si stojím, vždy treba vyskúšať funkcionalitu stránky v rôznych prehliadačoch. Na tom príspevku nebolo nič zlé a z vlastných skúsenosti viem, že to niekedy pomôže.
Naposledy upravil zdenka131 : 30.11.10 at 23:35
7 0
tranzistor20 tranzistor20

tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

1.) Otvorte Firefox a chodte do záložky "Nástroje" a zvoľte položku "Doplnky"

2.) Zablokujte všetky doplnky a zatvorte Firefox.

3.) Znova ho otvorte a pokiaľ vám Gmail funguje korektne , postupne povoľujte doplnky až dokým sa nedopracujete ku tomu ktorý prácu gmailu blokuje.

4.) Blokujúci doplnok odinštalujte, poprípade nájdite a nainštalujte nejaký iný podobný
3 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Ďakujem,problém je u prevádzkovateľa v našej oblasti,rovnaký problém malo viacero zdatnejších užívateľov, PC správca to zistil a malo by to byť dnes odstránené.
0 0
arimi arimi

arimi je offline (nepripojený) arimi

mne nejde služba chat.
nemám tam ani zoznam priatelov, ktorý tam vždy bol.
čo s tým mám robit?
0 0
Matthew DeWrong Matthew DeWrong

Matthew DeWrong je offline (nepripojený) Matthew DeWrong

Podla mna ti staci zmenit prehliadac.. to sa obcas stane.. Ked zareistruju problem, odstrania ho v priebehu dna.. skus vytiahnut zapraseny IE, alebo nainstaluj docasne, mozili, chorme,operu.. neviem aky pouzivas.. je to iba docasny problem na serveri..
0 0
arimi arimi

arimi je offline (nepripojený) arimi

firefox, ibaže to je už asi mesiac...
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Nepoužívam gmail, ale mám účet, tak som ho odskúšal a mne ide. Mám FF a žiaden problém.
Vyskúšaj preinštalovať, FF ako Ti radili.
0 0
arimi arimi

arimi je offline (nepripojený) arimi

díky, skusim
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať