Zavrieť

Porady

Registracna pokladna

Na uvod, dakujem vsetkym, za rady, ktore tu dostanem..
A teraz k dalsej otazke: aku registracnu pokladnu kupit? Fiskalizovanu alebo nie? Ide mi o to, ze zakon ma- mal? byt platny od januara tohto roku, alebo ho idu posunut? Ja netusim kolko moje podnikanie vydrzi, ak sa bude darit, super, ale ak nie? a po roku skoncim? na co mi je drahsia pokladna...neviem, ci pisem zrozumitelne...proste spolahnut sa, ze zakon posunu a kupit pokladnu trebars z druhej ruky, alebo investovat do drahej, alebo ako? A aky je presny postup v pripade kupi fiskalnej pokladne? Na ktory urad ist co zahlasit, na co nezabudnut...Dakujem vopred za kazdu cennu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rasťo74 je offline (nepripojený) Rasťo74

    Rasťo74
    Ahoj.
    Ohladom pokladne len tolko,že zakon ktorý mal nadobudnúť účinnosť od 01.01.2011 sa preložil o rok takže nadobudne účinnosť od 01.01.2012.
    V tom zákone je spomenuté, že pokladňa musí mať fiškálny modul.
    Ja som si to dal urobiť je na tebe či to budeš mať ale z môjho pohladu kúp pokladňu len s tým máš pokoj ja som už dvakrát prerábal pokladne najprv na euro potom na fiškál suma dokopy 280,-€.
    Nová kasa s fiškálnym stojí okolo 330,- myslím.
    takže určite kúp s tým.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    Rasťo74, odkiaľ vieš, že zákon nadobudne platnosť od 1.1.2012? Veď ešte neprešiel parlamentom. Akurát prešiel do druhého čítania. Kľudne sa môže stáť, že bude platiť od 1.1.2011.
    Naposledy upravil MarcelkaT : 08.11.10 at 12:59

    Rasťo74 je offline (nepripojený) Rasťo74

    Rasťo74
    Sory ale záujmové skupiny to nepustia.
    Ale aj tak nejde o to či platí od 2011 alebo až 2012 ale o to, že ja radím nech kúpi pokladňu ktorá má už fiškálny modul lebo keď to neprejde teraz, tak neskôr určite a bude to len drakšie keď kúpi pokladňu ktorá to nemá a potom mu to budú dorábať.
    Môj názor.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    Rasťo, to že radiš kúpiť fiskálnu pokladňu plne súhlasím, aspoň nemusí mať potom zbytočné výdavky.
    Ale či bude zákon platiť vtedy alebo vtedy to sú zbytočné reči - draždiť ľudí. Národ je už aj tak zdivetí.......Ráno sa povie to a to a poobede už neplatí.
    Pekný deń.

    brato je offline (nepripojený) brato

    brato
    Ja som dal tiež prerobit pokladnu už teraz stálo ma to 160€ podla mna či sa bude bližiť datum fiškalu tak to bude drakšie a drakšie, a aj tak to budeme musieť všetci prerobit.

    erico01234 je offline (nepripojený) erico01234

    erico01234
    Toto sa asi netyka pokladne ktora je spravena cez PC alebo tyka? - PC + MRP K/S + Fiskalny modul Sofis... len pre istotu sem pisem ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.