Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Vitaj na porade vtipálek
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
0dedo Pozri príspevok
Zdedil som byt 6x3 (6 metrov od lesnej cesty. 3 metre do zeme)
Inzerovať musíš v inej rubrike.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
0dedo Pozri príspevok
Zdedil som byt 6x3 (6 metrov od lesnej cesty. 3 metre do zeme)
.

..notybrďo!..nie je to síce bohviečo, ale buď kludný, že nebudeš spať pod kartonom!..a nemusíš sa s ním deliť!.....a ani nájom nemusí byť astronomický...hlavne že máš vodu, plyn a satelit!..
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ak nevieš, čo máš spraviť, poradím Ti. Daruj mi ho, dar s vďakou prijmem. Napíšem aj darovaciu zmluvu, aj podám návrh na jej vklad do katastra a zaplatím správny poplatok za zrýchlené konanie. Nebudeš mať s tým žiadne starosti.

Ja viem, čo s bytom urobím, keď bude môj.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Petra Nová Pozri príspevok
Ak nevieš, čo máš spraviť, poradím Ti. Daruj mi ho, dar s vďakou prijmem. Napíšem aj darovaciu zmluvu, aj podám návrh na jej vklad do katastra a zaplatím správny poplatok za zrýchlené konanie. Nebudeš mať s tým žiadne starosti.

Ja viem, čo s bytom urobím, keď bude môj.
..

...Petuš, myslíš, že by pod ním mohlo byť nejaké ropné ložisko?..alebo nebodaj zlatá žila?...

(ale ten správny poplatok za zrýchlené konanie- keď mi túto službu naposledy ponúkala jedna pani na OSBD, tak som sa dozvedela, žE NORMáLNE SA KATASTER VYBAVí ZA 3 MESIACE A ZRýCHLENE ZA 2- a POPLATOK TUšíM 60€ (EšTE AJ MôJ KAPSLOK SA SMEJE!!!..prajem ti fajn večer...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Čau Pepsi , to ropné ložisko by bol dobrý benefit, len náš milý , čo nevie čo urobiť s bytom, nič nepíše, či zdedil aj časť pozemku. Medzi nami, ten byt šesť metrov od lesa a 3 metre nad zemou nie je žiadne terno. Ale nejaké výhody by som na ňom predsa len našla. Čerstvý vzduch, málo schodov, zber lesných plodov z okna, koncerty zadarmo... atď.

Žeby ten kataster bol taký negramotný? Tak žiadne zrýchlené konanie by nebolo. Vydržím aj 3 mesiace .
Aj ja Ti želám pekný večer.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
0dedo Pozri príspevok
Zdedil som byt 6x3 (6 metrov od lesnej cesty. 3 metre do zeme)
...sa chváliš , alebo sťažuješ ???

Ak sa chváliš - prestaneš , neboj sa ...možno niekto bude v dohľadnej dobe prepustený ...

Ak sa sťažuješ - prestaneš , neboj ...možno ti prívod inžinierskych sietí pozastavia ...

Alebo naopak ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...sa chváliš , alebo sťažuješ ???

Ak sa chváliš - prestaneš , neboj sa ...možno niekto bude v dohľadnej dobe prepustený ...

Ak sa sťažuješ - prestaneš , neboj ...možno ti prívod inžinierskych sietí pozastavia ...

Alebo naopak ...
..
-už dávno...
...ale buch!..nebuď taký krutý...čo ak je to blízko lesa, kde rastú dubáky?..si predstav tie plné koše- a po zbere behneš ku kamošovi na jeden...po schodoch,..nooo..taká šopa 3 metre v tieni- vieš ty, kolko to môže mať výhod...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pepsikova Pozri príspevok
..
-už dávno...
...ale buch!..nebuď taký krutý...čo ak je to blízko lesa, kde rastú dubáky?..si predstav tie plné koše- a po zbere behneš ku kamošovi na jeden...po schodoch,..nooo..taká šopa 3 metre v tieni- vieš ty, kolko to môže mať výhod...
Tak to mi nenapadlo. Kurník šopa.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..myslím, že ten chudák už aj obanoval, že sem hodil svoje dedičstvo...holt, nemá fantáziu!..
..ale my áno!!...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Poznám tiež jeden taký "byt"v Banke (dedina pri Piešťanoch) a koľký by sa oň pobili.Je to taká malá pivnica vysekaná do skaly SUPÉÉÉÉR!!! ,,, a koľko dobrot sa do nej zmestí!
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.. a tá klíma (ani klimatizáciu netreba)
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

............nie je nad to mat vlastnu dieru v zemi len bacha na pripadne zosuvy pody.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Náhodou, neviem čo si zo zadávateľa témy robíte srandu-možno fakt zdedil po nejakom starom otcovi-partizánovi, nejakú zemľanku z vojny( čo sa tam schovávali vojaci)
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

To je teda terno
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

.... moze si tam postavit vyhliadku,alebo podpivniceny domcek na stracej nozke
Naposledy upravil magno : 15.11.10 at 11:35
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

... ak to máš tri metre nad zemou, je tam aj výťah?!, či schody?...môžem doporučiť výbornéééé výťahy...alebo iba z trampolíny sa tam nasáčkuješ.
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...cipísek...nedarísa mi krátka odpoveď na predošlý príspevok
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

No, ja si myslím, že zadávateľ si z nás robí žarty. Byt 6x3, 6 m od lesnej cesty a 3 m "do" zeme - hm, hrobné miesto sa však tak hlboko nekope.... Ale, ak nevie čo s tým "bytom" nech ho prenajme krtkom
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať