Zavrieť

Porady

strava pre zamestnanca

Som FO podnikatel a zamestnavam jedneho zamestnanca.Kupujem mu stravne lístky v hodnote 2,80€. 1,60€ mu hradim ja, 1,20€ mu zrazam z vyplaty.
Je to tak správne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    slvk Pozri príspevok
    Som FO podnikatel a zamestnavam jedneho zamestnanca.Kupujem mu stravne lístky v hodnote 2,80€. 1,60€ mu hradim ja, 1,20€ mu zrazam z vyplaty.
    Je to tak správne?
    A zo SF neprispievaš? Aj tento príspevok je zákonný.

    Tony1 je offline (nepripojený) Tony1

    Tony1
    Neviete mi niekto poradiť, ako je to pri zamestnancoch pracujúcich v noci? Stačí podľa zákona, ak im zamestnávateľ zabezpečí stravu tak, že im na obed firma privezie obedy a večer si ich ohrejú v mikrovlnke? Alebo im musí zabezpečiť "čerstvú" stravu prípadne dať stravné lístky?

    Tony1 je offline (nepripojený) Tony1

    Tony1
    Tony1 Pozri príspevok
    Neviete mi niekto poradiť, ako je to pri zamestnancoch pracujúcich v noci? Stačí podľa zákona, ak im zamestnávateľ zabezpečí stravu tak, že im na obed firma privezie obedy a večer si ich ohrejú v mikrovlnke? Alebo im musí zabezpečiť "čerstvú" stravu prípadne dať stravné lístky?
    poradil by mi niekto?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Tony1 Pozri príspevok
    Neviete mi niekto poradiť, ako je to pri zamestnancoch pracujúcich v noci? Stačí podľa zákona, ak im zamestnávateľ zabezpečí stravu tak, že im na obed firma privezie obedy a večer si ich ohrejú v mikrovlnke? Alebo im musí zabezpečiť "čerstvú" stravu prípadne dať stravné lístky?
    Áno, je to v súlade so ZP.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tony1 Pozri príspevok
    Neviete mi niekto poradiť, ako je to pri zamestnancoch pracujúcich v noci? Stačí podľa zákona, ak im zamestnávateľ zabezpečí stravu tak, že im na obed firma privezie obedy a večer si ich ohrejú v mikrovlnke? Alebo im musí zabezpečiť "čerstvú" stravu prípadne dať stravné lístky?
    Pokial dokaze zabezpecit hygienicke normy skladovania stravy, tak je to ok.
    Naposledy upravil ivka70 : 19.01.11 at 08:27

    strava pre zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.