Zavrieť

Porady

Neplatené voľno - účtovanie

Prosím Vás ako by to malo byť ak by som od zam-ca požadovala celých 14% zo ZP?
524/336 - 10% s tohto účtu vezmem sumu čo mi má dať zam-ec a dám na 335/336
331/336 - 4% s tohto účtu vezmem sumu čo mi má dať zam-ec a dám na 335/336
Zam.ec mi zaplatí na 211/335 - vyrovnané ALE nesedí mi potom 331(chýba mi tam 4%)

331/336 - 4% ked toto nehám tak - tak ale potom mi zam-ec dlží len 10%.
????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Maxinka Pozri príspevok
    Prosím Vás ako by to malo byť ak by som od zam-ca požadovala celých 14% zo ZP?...
    Zamestnávateľ súhlasil s neplateným voľnom? Ak áno, prečo požaduje od zamestnanca zaplatenie poistenia, ktoré je povinný zaplatiť zamestnávateľ ? Tie 4% od zamestnanca sú v poriadku, tie musí zaplatiť aj bez dohody - ale dohodnúť zaplatiť poistné zamestnávateľa zamestnancom nie je podľa mňa právne v poriadku...

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Stefan2005 Pozri príspevok
    Zamestnávateľ súhlasil s neplateným voľnom? Ak áno, prečo požaduje od zamestnanca zaplatenie poistenia, ktoré je povinný zaplatiť zamestnávateľ ? Tie 4% od zamestnanca sú v poriadku, tie musí zaplatiť aj bez dohody - ale dohodnúť zaplatiť poistné zamestnávateľa zamestnancom nie je podľa mňa právne v poriadku...
    http://www.porada.sk/t104773-p6-neplatene-volno.html
    Tak ja asi nerozumiem!
    Ano - zam-eľ súhlasil s NV.
    Tak potom čo si môžem alebo musím žiadať od zam-ca?
    Naposledy upravil Maxinka : 19.11.10 at 14:25

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    P.S. v praxi sa poskytuje neplatené voľno buď z podnetu zamestnanca (vtedy zamestnávateľ "vyhovie" za základe prísľubu zamestnanca, že zaplatí celé ZP - pretože potrebuje to voľno, tak nemá inú možnosť), alebo z podnetu zamestnávateľa (nemá prácu, a pod. - vtedy je vôbec otázne požadovať náhradu akéhokoľvek poistenia...)

    RichardGala je offline (nepripojený) RichardGala

    RichardGala
    no mam takyto dotaz. Zamestannec nechodi do prace. Vyzvali sme ho listom aby zdovodnil preco a ze ak nezdovodni budem topovazovat za porusenie prac.discipliny. Kedze nezdovodnil, nasledne sa mu listom oznamilo ze mu zacina plynut vypovedna doba. Kedze nechodi do prace, strhnem mu dovolenku a potom mu dam neplatene volno? ako je to zo socialkou a zdravotnou? Nahlasujem ho a neplatim za neho potom nic, ci? Diky za odpoved

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    RichardGala Pozri príspevok
    .... nechodi do prace, strhnem mu dovolenku a potom mu dam neplatene volno?...
    Absenciu !

    RichardGala je offline (nepripojený) RichardGala

    RichardGala
    ok absenciu ale na socialke viem ze sa to nahlasuje , je tam taka kolonka, ale co v zdravotnej ??? tam je tusim iba prihlaska a odhlaska. Spravne uvazujem ze zemestanavatel nema preco za neho platit odvody a keby prisiel do prace pocas vypovede tak ho potom znovu prihlasim?

    Neplatené voľno - účtovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.