Zavrieť

Porady

Nejde mi zvuk..

Dobrý deň,
Mám takí problém preinštaloval som si windows odvtedy mi nejde zvuk píše mi že zvukové zariadenie neexistuje pravdepodobne nemám nainštalované nejaké ovládače .. zvukovú kartu mám:Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] Ale neviem nájsť odnej nejaké ovládače tak by som vás chcel poprosiť či by ste mi ho nenašli lebo som už fakt zúfalí s toho .. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Najskôr hľadaj na stránke výrobcu základnej dosky.Aký máš windows , akú dosku.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..pohľadaj v archíve , kde sú staršie príspevky od počítačov..ja som tiež mala tento problém, aj sa tu vyriešil..len treba hľadať..
    Vlado40 Pozri príspevok
    Najskôr hľadaj na stránke výrobcu základnej dosky.Aký máš windows , akú dosku.
    Dosku mám Intel Bay Field D865GBF (6 PCI, 1 AGP, 4 DIMM, Audio, Video, LAN) a OS Window XP
    Vlado40 Pozri príspevok
    Najskôr hľadaj na stránke výrobcu základnej dosky.Aký máš windows , akú dosku.
    Hľadal som aj na ich oficialnej stránke ale bolo tam toho moc vela nevedel som čo je dobré a čo nie :-/

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ...ahoj, ani mne nejde zvuk po preinštalovaní Win7, pritom zvukové zariadenie vypisuje, že je aktívne. Ovládače sú stiahnuté- aktívne/High Definition Audio Device, PC-NB/ACPIx86-based PC, ...čo sa mohlo stať?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Mne to tiež blblo keď som prešiel z Visty na win7.Treba posťahovať najnovšie ovládače a nastaviť systém ovládania zvuku. Realtek .Toľko som sa v tom vŕtal až som to nastavil,ale ako to si už nepamätám.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.