Zavrieť

Porady

Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
janes Pozri príspevok
J&T bank-skúsenosti
Tu ...na Porade ??????

Silnejšie sú moje pochybnosti uberajúce sa smerom k negativizmu ako k pozitívu ...

Dôvod ???
Veď kto má v dnešnej dobe cca zbytočnejších 10.000 €, aby im ich za "neskutočne veľký " úrok , na dobu 2-3 rokov poskytol ???
Viď ... http://www.jt-bank.sk/
Vklad 10.000 EUR s úrokom až do 4 % p.a. a s exkluzívnym benefitom

Na každých vložených 10.000 EUR získate pobyt na dve noci v jednom z tatranských Grandhotelov alebo poukážky v hodnote 100 EUR na nákup vo vybraných prevádzkach.

Vklad 30.000 EUR s úrokom až do 4 % p.a. a s exkluzívnym benefitom

Na každých vložených 30.000 EUR získate týždňový pobyt pre dve osoby v jednom z tatranských Grandhotelov alebo pobyt na dve noci v jednom z hotelov Kempinski.
Neskutočná exkluzivita ...
http://www.grandhotel.sk/sk/izby-a-a...nik-ubytovania
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tibor. tibor.

tibor. je offline (nepripojený) tibor.

za 10 000 € ulozenych na rok ponukaju 2-dnovy pobyt pre dve osoby - ten by vysiel minimalne 260€ + urok 3,1% co je asi 250€ po zdaneni - spolu 510€ za rok

za 30 000 € ulozenych na rok ponukaju týždňový pobyt pre dve osoby - ten by vysiel minimalne 910€ + urok urok 3,1% co je asi 750€ po zdaneni - spolu asi 1660€ za rok

otazne je ci clovek o ten pobyt stoji naozaj, alebo tam pojde len preto ze je to zadarmo.. - samozrejme nejake to euro si tam treba pribalit tiez.

vklad je v plnej vyske chraneny fondom ochrany vkladov takze o to by som sa nebal.

za predcasne zrusenie vkladu maju "pokutu" len -1% z uroku, ale aj pri 2,1% uroku je to stale nadpriemer. (otazne je ci si budu narokovat aj pomernu cast z toho pobytu...)
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Neviem, či je to až taký nadpriemer, keď v Poštovej banke je 2,5 % bez viazanosti, nehovorím o iných formách rozloženia porfólia, kde sa dá ísť do 6-8%.

http://www.pabk.sk/sk/osobne-financi...novany-vklad-3
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Braňo Pozri príspevok
Neviem, či je to až taký nadpriemer, keď v Poštovej banke je 2,5 % bez viazanosti, nehovorím o iných formách rozloženia porfólia, kde sa dá ísť do 6-8%.

http://www.pabk.sk/sk/osobne-financi...novany-vklad-3
Sorry Braňo ...ale práve od tejto inštitúcie som zdrhol ...

Veď PB má problém vyplatiť v hotovosti smiešnu sumu ...
Nehovoriac o iných skutočnostiach .

Samozrejme , že je to ale len môj názor .
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Bucháč, začala zima, že odpovedáš na každú tému ale súhlasím s Tebou
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac


Zima...hm , pre koho ako ...

So mnou sa poväčšine len súhlasiť dá ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem, ale v tomto je J T pre mňa doveryhodná inštitúcia-zasa oni niesú odkázaný zhabať niekomu pár drobných, oni si svoje zarobia ( pomimo) inde...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, ale v tomto je J T pre mňa doveryhodná inštitúcia-zasa oni niesú odkázaný zhabať niekomu pár drobných, oni si svoje zarobia ( pomimo) inde...
Stano ...

Babka k babce , budú kapce ...

Fruni začínal podobne .
Len tak , mimochodom ...tohoto človeka poznám / poznal som / osobne ...
Viem aj ako začínal .... s čím podnikal , kde podnikal , v akých priestoroch podnikal ...ďalej nepokračujem ...

Keď mi onehdá svokra spomenula , že mu love dala , na tých 60 % ...s manželkou sme do kolapsu šli ...

Tiež pár drobných ...pre niekoho na kávu , pre niekoho solídne úspory ...
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

buchač Pozri príspevok
Sorry Braňo ...ale práve od tejto inštitúcie som zdrhol ...

Veď PB má problém vyplatiť v hotovosti smiešnu sumu ...
Nehovoriac o iných skutočnostiach .

Samozrejme , že je to ale len môj názor .
akých skutočnostiach? ja tam nejaké peniaze mám, je sa prečo obávať?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
iv@n Pozri príspevok
akých skutočnostiach? ja tam nejaké peniaze mám, je sa prečo obávať?
...skutočnosti ???

Som nevravel o peniazoch ...také poplašné správy by som si netrúfol do éteru ...

Iné , nazval by som , personálne ...

Alebo si vezmime tie stupídne reklamy ...na tú pôžičku ...aj to niečo znamená , podľa mňa , že je málo solventná ...

...atď ...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

buchač Pozri príspevok
...skutočnosti ???

Som nevravel o peniazoch ...také poplašné správy by som si netrúfol do éteru ...

Iné , nazval by som , personálne ...

Alebo si vezmime tie stupídne reklamy ...na tú pôžičku ...aj to niečo znamená , podľa mňa , že je málo solventná ...

...atď ...
J&T banka je účelová. Neponúkajú úvery, bankové služby obmedzené, pobočková sieť úbohá - ani ju nepotrebujú. Jediným účelom je vyzbierať veľké vklady od ľudí, ktorí nie sú odkázaní na to, aby si ich o rok vybrali, lebo nemajú peniaze. Oni potrebujú dlhodobé zdroje na financovanie svojich projektov.
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

buchač Pozri príspevok
...skutočnosti ???

Som nevravel o peniazoch ...také poplašné správy by som si netrúfol do éteru ...

Iné , nazval by som , personálne ...

Alebo si vezmime tie stupídne reklamy ...na tú pôžičku ...aj to niečo znamená , podľa mňa , že je málo solventná ...

...atď ...
reklamy nepozerám tak neviem.

napísal si:
"Veď PB má problém vyplatiť v hotovosti smiešnu sumu ...
Nehovoriac o iných skutočnostiach ."

čo mi príde ako písanie o peniazoch. to mám chápať tak, že si mal problém na pobočke sa dostať k peniazom na svojom účte alebo ako?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Sorry Braňo ...ale práve od tejto inštitúcie som zdrhol ...
Veď PB má problém vyplatiť v hotovosti smiešnu sumu ...
Nehovoriac o iných skutočnostiach .
Samozrejme , že je to ale len môj názor .
buchač Pozri príspevok
...skutočnosti ???
Som nevravel o peniazoch ...také poplašné správy by som si netrúfol do éteru ...
Iné , nazval by som , personálne ...
Alebo si vezmime tie stupídne reklamy ...na tú pôžičku ...aj to niečo znamená , podľa mňa , že je málo solventná ...
...atď ...
Chobot Pozri príspevok
J&T banka je účelová. Neponúkajú úvery, bankové služby obmedzené, pobočková sieť úbohá - ani ju nepotrebujú. Jediným účelom je vyzbierať veľké vklady od ľudí, ktorí nie sú odkázaní na to, aby si ich o rok vybrali, lebo nemajú peniaze. Oni potrebujú dlhodobé zdroje na financovanie svojich projektov.
Tibor ...ja som na PB reagoval ...
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
buchač Pozri príspevok
Sorry Braňo ...ale práve od tejto inštitúcie som zdrhol ...

Veď PB má problém vyplatiť v hotovosti smiešnu sumu ...
Nehovoriac o iných skutočnostiach .

Samozrejme , že je to ale len môj názor .
Prosila by som-konkretizovať /ak sa dá/, moji rodičia zdedili po jednej starej tete nejaké peniaze a práve ja ich nahováram, aby to uložili
do Pošt.banky, dúfam, že ma neprizabijú, ak to blbo vypáli...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
Prosila by som-konkretizovať /ak sa dá/, moji rodičia zdedili po jednej starej tete nejaké peniaze a práve ja ich nahováram, aby to uložili
do Pošt.banky, dúfam, že ma neprizabijú, ak to blbo vypáli...
Jééééžiž....

Zle ma ľudia chápete ...

V prvom rade , Poštová banka je predsa chránená , vkladatelia o nič neprídu ...
http://openiazoch.zoznam.sk/info/zpr...p?NewsID=66851

Smiešna suma ???
Hm , pre niekoho 1.000 € ...pre niekoho viac .
Moja osobná skúsenosť bola minulého roku asi taká , že som potreboval cca X0.000 € ...
Musel som nahlásiť výber týždeň vopred a dostal som takú zmesku bankoviek , že manželka prepočítavala pomaly pol hodiny ...a záverečné slová pracovníčky banky boli pre mňa tým povestným klincom do rakvy ..." tak , teraz je pokladnička prázdna "...
1 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

tak aspoň vidno z akej ptákoviny môže vzniknúť poplach.
to nahlasovanie je imho bežné v každej banke nad pár tisíc €, snažia sa minimalizovať hotovosť na kase.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Mne končí v januáry jeden termiňák vo VUB a určite to šupnem do J&T Banky , vykašlem sa im však na ten pobyt v hoteli Kempinsky nakoľko ak si to zrátam tak pri vklade 30.000 na 2 roky mi urobí 0,1% uroku naviac 486 EUR po zdanení. Trochu drahý víkend
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Ja mám dva vklady v J&T a už druhý rok, jeden som prolongoval za tých istých podmienok, mne sa to oplatilo aj keď som nevyužil tie Tatry, 3,6% /rok, je slušné.
0 0
striebro1 striebro1

striebro1 je offline (nepripojený) striebro1

my sme vyuzili aj ten tyzden v lete v tatrach a nestazujem si...ale pravdou je, ze sme tie tatry navstivili len kvoli tomu bonusu od jt a dostali sme aj volne vstupy na lanovky...a tento rok sme nechali peniazky tiez tam....)))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať